نسخه جدید Strava از GPS داخلی اپل واچ سری 2 استفاده می‌کند

با عرضه اپل واچ سری 2 توسعه دهندگان بسیاری برای آپدیت برنامه‌های خود برای بهره بردن از GPS این گجت دست به کار شدند. این یک تغییر بسیار مهم برای اپل واچ محسوب می‌شود و کاربران با اپل واچ سری 2 در هنگام پیاده روی و دویدن نیازی به آیفون ندارند و ساعت هوشمندشان مسیر را ثبت خواهد کرد. سرانجام Strava نیز، یکی از برنامه‌های کارآمد برای دویدن و دوچرخه سواری، برای بهره بردن از این ویژگی به روز رسانی شد.

اگر شما نیز یکی از کاربران این برنامه هستید باید بدانید که نسخه‌های قبلی این برنامه برای عمل نیاز به متصل بودن به آیفون دارد. اما با آخرین به روزرسانی این اپلیکیشن، شما می‌توانید مسیری که می‌پیمایید را ردیابی کنید و سرعت راه رفتن و دوچرخه سواری را مشاهده نمایید. همچنین مشاهده تعداد ضربان قلب و زمان انجام ورزش از سایر پارامترهایی است که بدون نیاز به اتصال به آیفون، این برنامه می‌تواند انجام دهد.

Strava به صورت رایگان برای iOS 9.3 و بالاتر قابل دریافت است. اگرچه برای استفاده ازقابلیت‌های پرمیوم این برنامه باید ماهیانه 5.99 دلار هزینه کنید. اگر اپل واچ 2 دارید حتما این برنامه را تست کنید. Strava کمی با برنامه‌های این رده متفاوت است و یک برنامه اجتماعی محور است و امکانات مختلفی را از جمله به اشتراک گذاری فعالیت با دوستان و رقابت با سایر کاربران از طریق لیدربردها دارد.

RunKeeper و Nike+ دو برنامه دیگری در این حوزه هستند که از GPS داخلی اپل واچ سری 2 بهره می‌برنند. آیا از این برنامه‌ها برای فعالیت روزانه خود استفاده می‌کنید؟ برنامه پیشنهادی شما چیست؟

از طريق AppleInsider