رندرهای جدید آیفون 8 ؛ صفحه نمایش بزرگتر، دوربین دوگانه عمودی، طراحی شیشه‌ای و …

انتظار می‌رود یکی از بزرگترین تغییرات برای سری آیفون در طراحی و ویژگی‌ها را، در آیفون ویژه 2017 مشاهده کنیم. گفته می‌شود این دستگاه در اواخر سال میلادی روانه بازار می‌شود و تا کنون جزئیات جالبی در مورد آن منتشر شده است.

در این مطلب رندرهایی از آیفون 8 (نامی که تایید نهایی نشده)، که توسط Engadget طراحی شده‌اند، قرار گرفته است. اما شاید این سوال به ذهنتان خطور کند که Engadget رندر آیفونی که چندین ماه به عرضه آن مانده را بر چه اساسی منتشر کرده است؟ منتشر کننده تصاویر گفته که یک منبع قابل اعتماد در صنعت لواز جانبی یک فایل طراحی شده با کامپیوتر از شاسی آیفون 8 در اختیار آن‌ها قرار داده، که این طرح آن‌ها را قادر ساخته رندرهایی با این دقت را ارائه دهند.

نزدیک به واقعیت؛ رندرهای جدید از آیفون ۸

خبر مهمی که با این رندرها منتشر شده است تغییر سایز صفحه نمایش‌های خانواده آیفون است. طبق این ادعا، صفحه نمایش آیفون 4.7 اینچی به 5 اینچ می‌رسد و آيفون 5.5 اینچی نیز جای خود را به آیفون 5.8 اینچی خواهد داد. این دو مدل گفته شده به احتمال زیاد هنوز هم حاشیه‌های معمول صفحه نمایش را دارند و مدل سوم است که بدون حاشیه به بازار عرضه می‌شود.

یک تغییر مهم دیگر که در شایعات گذشته نیز داشتیم،‌ استفاده از دوربین دوگانه عمودی است و دیگر خبری از دوربین افقی دوگانه که در آیفون 7 پلاس مشاهده کردیم،‌نخواهد بود. این رندرها همچنین طراحی شیشه‌ای برای آیفون 8 را تایید می‌کنند.