آموزش کامل نصب بازی و برنامه با استفاده از نرم افزار iTools

نرم افزار iTools در اصل یک برنامه‌ی چینی میباشد که بدلیل کارکرد بسیار عالی، به زبان انگلیسی نیز ترجمه شده و در سراسر جهان کاربران زیادی برای مدیریت آیفون، آیپاد تاچ و آیپد خود از آن استفاده میکنند. یکی از مهمترین قابلیت های آیتولز، امکان نصب برنامه و بازی کرک شده و کرک نشده بر روی آیفون، آیپاد تاچ و آیپد میباشد. در این مطلب در اپل اپس قصد داریم آموزش اختصاصی و کامل نصب بازی و برنامه بر روی آی دیوایس را به شما عزیزان آموزش دهیم.

 

قبل از شروع آموزش لازم است چند مورد را انجام دهید تا در اجرای آموزش به مشکل برنخورید:

 • اگر قصد نصب برنامه و بازی کرک شده داشته باشید، حتما باید دیوایس را جیلبریک کرده باشید

برای آموزش جیلبریک آی او اس از طریق Taig و PP میتوانید این آموزش ها را مطالعه کنید:

جیلبریک از طریق TaiG  –  جیلبریک از طریق PP  –  جیلبریک از طریق TaiG برای سیستم عامل مک

 • از طریق سیدیا توییک Appsync را نصب کنید
 • جدیدترین ورژن نرم افزار iTunes را از این لینک دانلود و نصب کنید
 • جدیدترین نسخه‌ی نرم افزار iTools برای ویندوز و مک را از لینک های زیر دریافت کنید
 • باید یک اپل آیدی و پسوورد آنرا داشته باشید (خرید اپل آیدی از فروشگاه اپل اپس)
 • حتما لازم است قبل از استفاده از آیتولز، نرم افزار آیتیونز را نصب و باز کرده باشید و از طریق وارد کردن اپل آیدی و پسووردتان در قسمت Authorize Computer، سیستم تان را با استفاده از اپل آیدی خودتان تایید کرده باشید. بدون انجام عملیات آتورایز، نمیتوانید از آیتولز استفاده کنید

دانلود iToos نسخه مک (بدون کرک)

دانلود iToos نسخه ویندوز (CH) (بدون کرک)

دانلود iToos نسخه ویندوز (EN) (کرک شده)

نکاتی که لازم است بدانید تا بتوانید برنامه یا بازی را نصب کنید:

 • نرم افزار و بازی های کرک شده‌ای که میخواهید نصب کنید را باید قبلا دانلود کرده باشید و بر روی سیستم تان ذخیره داشته باشید؛ اپ های کرک شده قابل بروزرسانی یا دانلود از طریق آیتولز نمیباشند
 • اپ های اورجینال دانلود شده از طریق آیتیونز را میتوانید با نرم افزار آیتولز نیز نصب کنید. قابلیت آپدیت و بروزرسانی آنها نیز وجود دارد و میتوانید نرم افزارهایی که با اپل آیدی خودتان دانلود کرده‌اید را نصب و آپدیت کنید (به طور مستقیم از خود آیتولز و بدون نیاز به آیتیونز)
 • از طریق نرم افزار آیتولز میتوانید هر نرم افزاری را نصب و حذف کنید
 • فرمت نرم افزارها و بازی های آی او اس، ipa میباشد و فرمت های دیگر پشتیبانی نمیشوند
 • اپ های اورجینال بر روی دیوایس های جیلبریک شده نیز نصب میشوند
 • بعد از نصب برنامه از طریق آیتولز میتوانید به فایل ها و محتویات آن برنامه از طریق کامپیوتر دسترسی داشته باشید
 • قابلیت اجرای نرم افزارهای آی او اس با استفاده از آیتولز بر روی کامپیوتر وجود ندارد

 

 • برای نصب برنامه‌ی کرک شده، نیازی به اینترنت و داشتن اپل آیدی نیست
 • برای نصب برنامه های اورجینال دانلود شده از آیتیونز، نیازی به اینترنت و داشتن اپل آیدی نیست (برای آپدیت آنها لازم است)
 • باید فضای کافی برای نصب برنامه و بازی مورد نظر بر روی دیوایس موجود باشد (حجم اکثر برنامه ها بعد از نصب، بیشتر از حجم خود فایل ipa میشود)
 • باید نسخه‌ی آی او اس تان برای نصب برنامه کافی باشد (حداقل ورژن آی او اس مورد نیاز برای نصب یک برنامه، در توضیح آن برنامه در اپ استور نوشته میشود)
 • شما نمیتوانید برنامه های دانلود شده با یک اپل آیدی دیگر را نصب کنید؛ مگر اینکه آن برنامه کرک شده باشد و دیوایس شما نیز جیلبریک باشد
 • آیتولز کاری به نرم افزارهای نصب شده از طریق برنامه های دیگر، آیتیونز و … ندارد و تنها برنامه هایی را اسکن میکند (برای آپدیت) که از طریق آیتولز نصب کرده باشید
 • فرقی نمیکند اپ های کرک شده را از سایت های اینترنتی دانلود کرده باشید یا از طریق مموری از دوستتان گرفته باشید، تنها لازم است که فرمت ipa باشد و بر روی سیستم تان ذخیره شده باشد

 

آشنایی با محیط iTools

در این آموزش ما از جدیدترین ورژن آیتولز یعنی ورژن ۳٫۱٫۹٫۸ سال ۲۰۱۵ استفاده کرده‌ایم. دیوایس مود استفاده نیز آیفون ۵s با آی او اس ۷٫۱٫۱ جیلبریک شده میباشد. سیستم نیز دارای ویندوز ۷ است (ورژن ویندوز، آی او اس و نوع دیوایس هیچ تفاوتی ندارد. تنها نکته‌ی مهم، جیلبریک بودن یا نبودن دیوایس است)

حال با کلیک کردن بر روی آیکون نرم افزار، iTools را بر روی کامپیوتر خودتان باز کنید. محیط نرم افزار قبل از اتصال دیوایس به کامپیوتر، مشابه تصویر زیر است:

1- iTools first page

ما در این آموزش با تب های Device و Applications کار میکنیم و برای نصب بازی یا برنامه کاری با تب های دیگر نداریم.

 

وارد کردن نرم افزارها و بازیهای آی او اس به نرم افزار iTools:

قبل از شروع نصب، لازم است که اپ ها و بازی هایی که دانلود کرده اید را در نرم افزار آیتولز وارد کنید. این فایل ها که همگی باید دارای فرمت ipa باشند، از دو طریق قابل وارد کردن به آیتولز هستند (اپ های اورجینالی که از آتیونز دانلود کرده باشید، خودشان به طور اتوماتیک وارد آیتولز میشوند و نیاز به انجام کاری ندارند؛ در این مثال ما از قبل نرم افزار Hay Day را از آیتیونز دانلود کرده بودیم و همانطور که میبینید این نرم افزار وارد آیتولز شده است):

2- apps first page

 

۱- وارد کردن از طریق منو

وارد تب Applications شوید. در منوی بالایی بر روی Add کلیک کنید تا پنجره‌ی پاپ آپ باز شود. در این مرحله شما باید به محلی که فایل ipa را ذخیره کرده‌اید بروید و با انتخاب آن فایل، بر روی import کلیک کنید تا وارد آیتولز شود. من از قبل بازی Hungry Sharks را از اپل اپس دانلود کرده‌ام و در دسکتاپ ذخیره کرده‌ام:

3- importing apps by menu

گزینه های Delete و Refresh نیز همانطور که از نامشان پیداست، برای حذف برنامه ها از لیست (نه از روی دیوایس) و بروز کردن لیست برنامه ها کاربرد دارند.

 

۲- وارد کردن از طریق رها کردن و کشیدن (Drag And Drop)

شما میتوانید از طریق گرفتن آیکون نرم افزارها و کشیدن و رها کردن آنها در محیط آیتولز نیز آنها را وارد کنید. در مثال زیر میبینید که من آیکون بازی Clash of Clans را میکشم و در صفحه‌ی آیتولز رها میکنم تا این نرم افزار وارد آیتولز شود:

4- importing apps by drag and drop

 

اتصال دیوایس به کامپیوتر

بعد از وارد کردن نرم افزارها حالا قصد دارم دیوایس را به کامپیوتر متصل کنم (البته ترتیب این دو کار مهم نیست و بعد از اتصال دیوایس نیز میتوانید اپ ها را وارد کنید). کافی است دیوایس را از طریق کابل USB به کامپیوتر متصل کنید و صبر کنید تا اطلاعات آن در تب Devices نمایش داده شود؛ اینکار با توجه به حجم دیوایس، اپ ها و سخت افزار کامپیوترتان ممکن است چند دقیقه طول بکشد:

5- connected Device

 

نصب برنامه

حال که مراحل بالا را انجام داده‌اید، همه چیز برای نصب برنامه آماده است. در این آموزش ما نرم افزار KentScan  را نصب خواهیم کرد و قبلا آنرا وارد آیتولز کرده‌ایم. برای اینکار ابتدا وارد تب Applications میشویم و سپس نرم افزار KentScan را انتخاب میکنیم. بعد بر روی دکمه‌ی instal در جلوی نام آن کلیک میکنیم تا نصب آغاز شود:

6- select for install

بعد از اینکه نصب با موفقیت به پایان برسد، عبارت installed در کادر جلوی آن نمایش داده میشود. همچنین شما میتوانید از منوی بالایی نیز با کلیک کردن بر روی دکمه‌ی install، برنامه را نصب کنید. برای نصب چندین برنامه به طور یکجا نیز میتوانید همه‌ی آنها را انتخاب کنید و بعد بر روی install کلیک کنید تا همه‌ی آنها با هم نصب شوند:

7- installing apps

 

حذف نرم افزار، بکاپ گیری و دسترسی به فایل های برنامه ها

برای اینکار کافی است به قسمت Applications در زیر نام دیوایس بروید تا لیستی از تمام اپ های نصب شده در آن برایتان نمایش داده شود. سپس میتوانید بر روی دکمه‌ی Uninstall برای حذف، دکمه‌ی Back Up برای بکاپ گیری و دکمه‌ی File Share برای دسترسی به محتویات برنامه ها کلیک کنید؛ اینکار از طریق منوی بالایی نیز قابل انجام است:

8- uninstall and backup apps

مانند قابلیت های قبلی، شما در این مرحله نیز میتوانید چندین برنامه را انتخاب کنید و سپس همه‌ی آنها را به طور یکجا حذف کنید یا ازشان بکاپ بگیرید.

 

آپدیت و بروزرسانی برنامه ها

همانطور که گفتیم، شما میتوانید از طریق آیتولز برنامه های اورجینالی که از آیتیونز نصب کرده‌اید را آپدیت کنید. کافی است به قسمت Updatable در زیر نام دیوایس بروید تا آپدیت ها نمایش داده شود. در این آموزش ما نرم افزار اورجینالی را نصب نکرده‌ایم اما نرم افزار باز هم اسکن خود را انجام میدهد و ورژن جدید بازی Clash of Clans را تشخیص داده است. البته بدلیل اینکه این نسخه کرک شده است، قابلیت آپدیت آن وجود ندارد.

اما برای نرم افزارهای اورجینال میتوانید بر روی دکمه‌ی Upgrade کلیک کنید تا آپدیت آنها انجام شود:

9- update apps

 

تبریک میگوییم؛ با انجام مراحل بالا شما توانستید به طور موفقیت آمیز و از طریق iTools، بر روی آیفون، آیپاد تاچ و آیپدتان یک نرم افزار نصب کنید. برای استفاده از دیگر قابلیت های آیتولز، آموزش های اختصاصی دیگر را در اپل اپس دنبال کنید.

143 نظرات
 1. رضا می گوید

  سلام
  اقا من دستگاهم جیلبریک شده ۱۰٫۳٫۳ ولی از طریق ایتولز نمیتونم برنامه نصب کنم ارور installation failed میده
  لطفا کمک کنید

  1. فرزاد باقري (feripple) می گوید

   سلام دوست عزیز
   نمی تونید نصب کنید
   باید توییک Appsync سازگار بشه

 2. دانیال می گوید

  دوست عزیز ممنون از زحماتتون
  من هر کار می کنم itools وصل نمیشه، چه این نسخه، چه نسخه های دیگه را هم دانلود و نصب کردم، هیچکدام وصل نمیشن، آخرین ورژن آیتوینز هم نصب هست روی کامپیوتر، این در حالیه که ifunbox وصل میشه، ولی چون با Ifunbox موفق نمیشم آهنگ منتقل کنم دنبال این برنامه هستم.
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   براید نسخه سازگار با آیتونز جدید رو دریافت ونصب کنید که آیتولز پولی شده ورایگان نیست

 3. Sadat.fss می گوید

  سلام. من بازی Clash of clans رو نصب کردم و به game Center هم وصل کردم
  اما میخوام اکانته بازیمو اد کنم و کانکت شم نمیشه و جایی براش نداره
  جیمیلامو تو تنظیمات اد کردم ولی…
  ممنون میشم اگه اطلاع دارین کمکم کنین

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   تو دستگاه های اپلی فقط باید در گیم سنتر وآیکلود لاگین کنید + اینکه اگه منظورتون از جیمیل اکانتی بوده که تو اندروید داشتین،باید تو اندروید Link to Device رو بزنید وکد دریافتی رو تو آیفون وارد کنید

 4. مجتبی می گوید

  برنام رو نصب کردم اما گزینه ipa رو برام نمیاره تو جایی که برنامه هم نصب کردم رفتم همچین چیزی پیدا مکردم
  چجوری باید add کنم؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   اول اینکه باید ختما دستگاهتون جیلبرکی باشه و توییک appsync نصب شده باشه … هست آیا ؟
   وبعد اینکه از سمت چپ Device application رو انتخاب کنید وبعد از بالا روی فلش به سمت پایین کلیک کنید

 5. بهزاد می گوید

  سلام .لطفا اگر کسی میدونه جواب بده . من گوشیم رو جلبریک نکردم و نسخش IOS 10.3.2هستش بازی های رایگان رو دانلود کردم مینویسه به اینترنت وصل بشیم وصل میشم پسورد اپل ایدی میخواد میزنم بازی بعد چند ثانیه میپره بیرون . بعضی موقع ها هم میزنه CANNOT CONNECT ITUNES.کلا اجرا نمیکنه .بازی ها رایگانن. از اپ استور هم دانلود کردم.میدونید باید چیکار کنم.برنامه های دیگه چینی PP,و دیگه رو امتحان کردم نشد.لطفا جواب بدید.
  لطفا جواب بدید.

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   لینک

 6. فرزاد می گوید

  ممنون از سایت خوبتون

 7. کوروش می گوید

  سلام من تمام راه های بالا رو نجام دادم ولی زمانی که میخوام گوشیم رو کانکت کنم نمیشه چیکار کنم؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ آیتونز وبرنامه های جانبیش رو حذف کنید ،سیستم رو ریستارت و مجدد نصب کنید
   iTunes
   Apple Software Update
   Apple Mobile Device Support
   Bonjour
   Apple Application Support

 8. امین می گوید

  من برنامه netwa همش میزنه باید نسخه پولی بخرین چکار کنم که این پیام رو نده؟

 9. Mona می گوید

  زبان ایتولزم چینی هست چه کارکنم

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   لینک نسخه انگلیسی

 10. سعید می گوید

  سلام من چند اپل آیدی دارم در itolls برنامه های هر اپل ایدیم جدا نشان داده میشه چطور میتونم هر بار که اپل آیدی جدید میسازم برنامه هایی که از قبل دانلود کردم با اپل ایدی دیگه همون هارو نصب کنم الان وقتی میخوام اپل ایدی جدید تو یه گوشی وارد کنم بایذ تمام برنامه هامو با اپل ایدی جدید دانلود کنم راهی وجود داره که من همون برنامه هایی که با ایدی های قبلیم گرفتم رو ایدی جدید نصب کنم ؟ممنون

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ خیر،راهی نیست ونمیتونید اپ هارو بایک اپل آی دی دیگه ساین کنید،چون از طرف اپل تنظیم میشن
   _ برای نصب،هر اپ با اپل آی دی متفاوت باید دستگاه جیلبریک باشه

 11. سجاد می گوید

  سلام
  بعضی از دیوایس ها وقتی برنامه رو میخوایم نصب کنیم بعد از اینکه دکمه انستال رو میزنم ارور can not open installation service میاد راه حلی داره اونا یا نه البته از طریق itools

 12. Mmd_hd می گوید

  چرا itools بعد اپدیت گرشیم به ios 10 گوشیمو شناسایی نمیکنه؟ update کردم تاثیری نداشت

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   آیتولز وآیتونز هر ۲ باید آخرین نسخه باشن
   بعد از نصب وریستارت ویندوز،آیتولز رو که بازکردین منتظر بمونید تا یک پلاگین دریافت ونصب بشه

 13. دانيال می گوید

  تورخدا کمکم کن
  من از همینجا یه اپ دان کردم زیپ شده بود بعد که اکسترت کردم فایل شده و ipa نیست چجوری اد کنم تو ایتولز

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   فایل های سایت همه Ipa هستند چز فایل های چند پارتی
   احتمالا قبلا فایل های ipa رو با winrar باز کردیدن که اینجوری نشون میده !!

 14. پیروز می گوید

  سلام
  میخواستم بدونم راهی برای نصب برنامه اینستاگرام بروی آیفون ۴ وجود داره؟ چون دیگه اینستاگرام از ios 8 به پایین پشتیبانی نمیکنه و آخرین ورژن گوشی من هم Ios7 میباشد
  ممنون

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   دستگاه رو جیلبریک کنید و فایل ipa نسخه ۴٫۲ رو دریافت ونصب کنید

 15. محمد می گوید

  سلام
  ios 10 جیلبریک کردم با روش شما
  اما میخوام برنامه نصب کنم توسط ایتولز ارور verification failed میده مشکل از کجاست

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   مطلب مربوط به اموزش جیلبریک رو بخونید تا کامل متوجه بشین

 16. elahe می گوید

  سلام
  من وقتی برنامه میخوام بریزم تو itunes همه کاراشو میکنم ولی نصب نمیکنه تو گوشی sync هم میشه آیکونشم میاد ولی نمیریزه چیکار کنم

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   احتمال زیاد اپ هایی که اینجوری هستند،اپل ایدی ساین شدش با اپل ایدی ثبت شده در در ایتونز ودستگاهتون متفاوته
   اگه اپهایی که حجم بالایی دارن،نصب نمیشن،به صورت تک تک سینک ونصب کنید

 17. Kamran می گوید

  سلام میخواسم بدونم این ورژنی که شما برای دانلود گذاشتین روی ios 10.1جواب میده.

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   فردا لینک نسخه سازگار با آی او اس ۱۰ قرار میگیره

 18. davood می گوید

  شرمنده ک دوباره مزاحم میشم.منظورتون از اکسترکت کردن ایتونز چیه؟ الان ایتونز رو کامپیوترم نصبه. ولی ی چیز دگ ممنون میشم اگه لینک نرم افزار apple mobile divice suport رو بدید چون هر چی تو اینترنت گشتم همچین نرم افزاری نبود. ممنون از سایت خوبتون

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   راحت باشین
   فایل نصبی واصلی آیتونز رو اکسترکت کنید(فایل exe)

 19. davood می گوید

  لام.من اخرین ورژن نرم افزار itools رو دانلود کردم اما وقتی که گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم نرم افزار itools گوشی رو نمیشناسه ولی با نرم افزار itunes مشکلی ندارموبه نظرتون مشکل از کجاس ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   فایل نصبی آیتونز ۱۲٫۵٫۳ رو اکسترکت کنید وبرنامه Apple mobile device support رو نصب کنید

 20. farzad می گوید

  سلام من نرم افزار رو دانلود کردم اما نمیتونم بهش وصل بشم؟؟؟؟؟؟
  کابل رو چک کردم درست بوده و با ی گوشی دیگه امتحان گردم وصل شده اما گوشی من وصل نمیشه چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   چک کنید حتما آخرین نسخه آیتولز وآیتونز نصب شده باشه
   از مسیر زیر تنظیمات دسترسی رو ریست کنید
   Settings > General > Reset > Reset location and privacy

 21. حمید می گوید

  سلام خسته نباشید.من گوشی رو با کابل ب سیستم وصل میکنم.اما اطلاعات گوشی در تب دیوایس بالا نمیاد.راهنمایی کنید ممنون

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ آخرین نسخه آیتونز وآیتولز رو نصب کنید
   _ دستگاه رو شناسایی میکنه ؟

 22. mohammadarab می گوید

  سلام خسته نباشین من آیفونم با آیتونز وصل میشه اما وقتی وارد آیتولز میشم این ارور میده. چجوری باید مشکل و حل کنم؟
  subscribe equipment fails , check the itunes-related services (Apple Mobile Device Service) in normally open rerun after opening itools

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   باید آخرین نسخه آیتولز رو نصب کنید تا با آیتونز ۱۲٫۵٫۱ و آی او اس ۱۰ سازگار باشه

 23. rasol می گوید

  سلام وقت بخیر ببخشید من روزیتااستونو نصب کردم رو مدل ایفون ۶ اجرا هم میشه ولی میگه اکانت بده منظور ایمیلو…ولی باز وارد نمیشه برا کل دروس البته از اپستور دانلود کردم و نسخه رایگانشو اما بعد از ارورو که میده میگه باید خریداری کنید در کل میشه یه راهنمای بکنید ممنون میشم دوستان

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ با تغییرات آی او اس،برای نصب نرم افزار باید فقط از آیتونز استفاده کنید
   _ خود برنامه رایگانه ولی برای اضافه کردن زبان ها باید هزینشو پرداخت کنید

 24. رضا می گوید

  سلام ……
  من برنامه ها رو از طریق itunes دانلود کردم … بعد از اینکه با itools نصب میکنم برنامه ها اجرا نمیشه باید اپل ایدیمو وارد کنم …. نحوه نصب همینطوره یا تنظیمات خاصی داره …..
  در حال حاظر بعد از نصب برنامه ها وقتی که اپل ایدی رو وارد میکنم به vpn نیاز داره یا app store قبول میکنه …
  در ضمن من این نرم افزار ها رو با اپل ایدی خودم دانلود کردم …
  و سوال بعد اینکه گوشی هایی ک با itunes سینس نمیشن رو چطوری باید باهاش مچ کنم ….
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ با تغییرات آی او ای باید حتما از طریق آیتونز نصب کنید
   _ اپل آی دی رو در قسمت اتورایز برنامه آیتولز وارد کنید
   _ فعلا که مشکلی نیست وبدون قند شکن میشه دریافت کرد
   _ منظروتون از سینک شدن رو واضح تر بگین !

 25. محمدجواد می گوید

  با سلام و عرض خسته نباشید از سایت خوبتون
  ببخشید یه سوال داشتم از نرم افزارسینک آی او اس که اونم مشابه همین نرم افزار آیتولز هستش تقریبا. من یه سری اپ نصب کردم از طریق این نرم افزار که دو تاش رو تا حالا نصب نکرده بودم.(اپ ها فری هستند)
  بعد از نصب هنگام ورود به برنامه از من اپل آی دی و پسورد رو میخواد که من میزنم اما هیچ اتفاقی نمی افته و مجبورم از نرم افزار بیام بیرون و دوباره برم توی نرمافزار که دوباره ازم اپل آیدی میخواد (با چیز شکن هم امتحان کردم کار نکرد)
  سوال اولم اینه که میخواستم ببینم راهی برای برطرف کردن این مشکل هست یا نه؟
  (میتونم دوباه از اپ استور نصب کنم یا از آیتیونز دانلود کنم اما میخوام ببینم راهی هست یا نه)
  دومین سوال اینه که اگه با این نرم افزار آیتولز استفاده کنم این مشکل پیش میاد یا نه؟
  نسخه آی او اسم هم ده هستش
  سپاس فراوان

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ این مشکل فقط برای اپل های کرک شده روی دستگاه های جیلبریک نشده و یا اپ هایی که با اکانت شرکتی ساین شده اتفاق میافته !!
   _ اون ۲تا اپی که میگین،اپل آی دیه ساین شدش با اپل آی دی وارد شده در تنظیمات اپ استور دستگاه متفاوته
   _ اگر چند اپل آی دی دارین وهرکدوم با برنامه های مختلف ساین شدن،باید بر اساس اکانت دسته بندی کنید وبرای نصب هر برنامه،اکانت اون برنامه رو در دستگاه وارد کنید تا مشکلی پیش نیاد

 26. هادی می گوید

  سلام برای نصب برنامه در ای او اس ۱۰ راه هست ؟ بجز ایتنز

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   خیر

 27. fazel می گوید

  با سپاس فراوان بابت پاسخگویی سریع دوست عزیز باید خدمت شما عرض کنم که افراد اندکی هستن که توانایی استفاده از اپ استور را دارند. بنده در ابتدا
  پیشنهاد خرید اپل ایدی را به مشتری میدم و از موضوع نصب برنامه ها در ایفون مشتری را اکاه میسازم و بهش اطلاع میدم که اکر بنده برای شما نصب کنم برای بروز رسانی برنامه باید تشریف بیارید مغازه و بنده برای شما اپدیت کنم زیرا این برنامه با اپل ایدی من نصب شده در کوشی شما و شما نمیتوانید بدون دسترسی به اپل یدی من برنامه را اپدیت کنید در صورتی میتوانید نسخه جدید یک برنامه را دریافت کنید که ان برنامه را پاک کرده و مجددا با اپل ایدی که بهش دسترسی دارید نصب کنید در اینصورت میتوانید برنامه ای را اپدیت کنید عده ای میکویند اپل ایدی برایمان درست کن و عده ای میکویند ما بلد نیستسم هر وقت اپدیت خواست میاریم شما اپدیت کن پس من منطق را رعایت میکنم و اما ممنون میشم نسخه ای از ایتولز که یا ای او اس ۱۰ جوابکو باشه و با نسحه جدید ایتونز سازکاری داشته باشه معرفی کنید یالینک دانلود بدید ممنون میشم در ضمن اکر لطف بفرمایید بکیذ د کدوم قسمت از ایتولز باید اپل ایدی را اتورایز کرد لطف بزرکی به بنده میکنید چون من یک بار در قسمت تنظیمات برنامه ایتولز sign in apple id اپل ایدی را وارد کردم و باز هم وقتی برنامه نصب میکردم بعد از نصب برنامه و اجرا کردن باز هم اپل ایدی میخواست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. feripple می گوید

   سپاس از لطفتون
   حق باشماست، و متاسفانه اکثر افراد اپل رو فقط به خاطر سیب پشتش میخرین در حد تماس و پیامک
   آیتولز باید توسط توسعه دهندهش آپدیت بشه که احتمال زیاد برای استفاده از تمام امکانتش پولی میشه
   باعرضه نسخه های جدید از آی او اس،رفته رفته استفاده از برنامه های شخص سوم سخت و غیرممکن میشه و اپل شرایط رو طوری تغییر میده که فقط بشه از آیتونز استفاده کرد،درست مثل اپل موزیک
   – کلید s قسمت id mangment

 28. fazel می گوید

  با سلام وخسته نباشید خدمت همه کاربران و همکاران نرم افزار کار وهمچنین مدیر محترم سایت جا داره درابتدا تشکرکنم بابت سایت خوبتون بنده حقیر کارم نرم افزارموبایل هست و همیشه سایت وکانال شما رو دنبال میکنم اساتید عزیز بنده یک سوال در رابطه با نحوه نصب برنامه های اورجینال با ایتولز که از ایتونز دانلود میکنیم داشتم بنده زمانی که برنامه ای واسه مشری نصب میکنم بعد از نصب و اجرا کردن برنامه اپل ایدی و رمز اپل ایدی که برنامه را باهاش دانلود کردی میخواد میخواستم بدونم ایا راهی هست به جز قرار دادن اون اپل ایدی در گوشی مشتری با ایتولز برنامه را مستقیم نصب کرد . برنامه بعد از اجرا اپل ایدی نخواد ممنون میشم در این مورد هر چه سریعتر راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز و سپاس از لطفتون
   _ وقتی اپل آی دی اون برنامه رو در اتورایز آیتولز وتنظیمات اپ استور دستگاه وارد کنید مشکل حل میشه،ولی مشتری دیگه نه میتونه برنامه هارو آپدیت کنه نه برنامه جدید نصب کنه ونه از آیتونز استفاده کنه،درواقع برای هر کاری وابسته به شماست و این منطقی نیست !
   به جای این کار یه اپل آی دی واسه مشتری بسازین و یه گیفت کارت بهش بفروشین،منصفانه تره

 29. sadra می گوید

  با سلام ای توولز چرا با اپدیت جدید ای اوس ۱۰ سازگاری نداره وقتی وصل میکنم پیدا نمیکنه

 30. shozab می گوید

  سلام به دوستان عزیز یه مطلب میخاستم بگم البته شاید خیلیها بدونن . اینکه با ایتولز نه میشه عکس روی گوشی ریخت نهفیلم ولی یه راه حل هست که میشه عکس ریخت و در ضمن توی گوشی حذف کرد( اخه اگه با ایتونز بریزی توی گوشی نمیشه حذف کرد) راه حل اینه یه برنامه SHareit نصب کنید و از اون طریق بریزید

 31. vadiir می گوید

  slm man iphone SE daram vali itools shenasayish nemikone baraksitunes shenasayi mikone jaryanesh chiye?

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   چک کنید نسخه آیتولز ونسخه آی او اس قابل ساپورت باشین

 32. mhdii می گوید

  سلام من میخوام برنامه نصب کنم ولی موقع نصب پیغام
  installation failed :authentication failure
  میده چیکارش کنم

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   برای نصب اپ های کرک شده باید دستگاهتون جیلبرک باشه
   (منظور از اپ های کرک شده،اپ هایی هستند که اپل آی دی ساین شدش با اپل آی دی دستگاه وآیتونز متفاوت باشه)

 33. امیر حسین می گوید

  شما ک تو این چیز های واردین جیلبریک خوبه یا بده اخه من موندم گوشیم رو جیلبریک کنم یا نکنم یکی هم بهم گفت ک ای او اس های بالا دگ جیلبریک نمیشن
  مرسی دوست عزیز

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   ۲مطلبی که در اینلینک با رنگ قرمز پیشنهاد شدند رو بخونید

 34. امیر حسین می گوید

  بازم سلام
  هیچ راهی برای باز کردن فایل های کرک شده برا ایفون جیلبریک نشده نیست؟
  پس جاهایی ک بازی میریزن چجوری این کار رو میکنن ؟
  من گوشیم جیلبریک نیس اما برام بازی ریختن
  مرسی از کمک هایی ک بهم کردین

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   خیر ،راهی نیست
   اونا اپل آی دی خودشون رو توی دستگاه وارد میکنند وبعد از طریق آیتونز منتقل میکنند ومبلغ زیاد و ناعادلانه ای هم میگیرن

 35. امیر حسین می گوید

  سلام خسته نباشید
  باید گوشیم جیلبریک باشه تا بتونم این مراحل رو طی کنم؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   بله

 36. امیر حسین می گوید

  سلام
  لطفا کمکم کنین من من افونم رو ب کامپیوتر نصب مبکنم برنامه دیوایس رو پیدا نمیکنه

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   باید نرم افزار آیتونر به طور کامل نصب شده باشه و بعد از اولین اتصال باید گزینه Trust رو روی دستگاه بزنید

 37. پیام می گوید

  باسلام و خسته نباشین
  من امروز گوشی را جیلبریک کردم و ایتونز و ایتولز را هم نصب کردم ولی وقتی گوشی را وصل میکنم به پی سی ایتونز میشناسه ولی ایتولز نمیشناسه Authorize Computer هم کردم ولی بازم نشد وقتی میخوام با ایتونز رو گوشی نرم افزار بریزم ارور Authorize Computer میده میرم Authorize میکنم بازم ارور میشه توییک Appsync هم نصب هس توروخدا کمک کنید مونده ام

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ بعد از جیلبریک نمیتونید از سینک اپ آیتونز استفاده کنید
   _ دستگاه رو جدا کنید،آیتونز رو ببندین وآیتولز رو باز کنیدو بعد دستگاه رو متصل کنید

 38. alirezol می گوید

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم بک اپی که با ایتولز میگیریم فرقی با بک اپ ایتونز داره ؟!یعنی گالری و مسیج و اپلیکیشن هارو بک میگیره یا فرق داره با ایتونز!؟
  سوال دیگم اینه بک اپ itools رو میشه برا ituns هم استفاده کرد یا نه ؟!با تشکر

 39. احسان می گوید

  خسته نباشید

  چطور میتونم بای هایی که در اندروید با جی میل سینک کرده بودم الان تو اپل بیارم گوگل پلی گیمز رو هرکاری میکنم نمیتونم پیدا کنم تا بتونم save بازی هایی که تو اندروید داشتم رو به ایفون انتقال بدم فقط گزینه سینک کردن با فیس بوک و اپل آیدی تو بازی هست اما گزینه سینک کردن با جی میل رو ندارم

  الان همینطوری موندم چیکار کنم…

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   باید به همون اپل آی دی منتقل کنید

 40. احسان می گوید

  سلام من برنامه رو دانلود کردم گوشیمم وصل میکنم اما تا باز میشه برنامه دانلود میخاد از ituns حدود ۱۰۲ مگابایت دانلود میخاد چیکار کنم؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   برنامه آیتولز نسخه آیفون و پیش نیاز های نرم افزار رو میخواد دریافت ونصب کنه

 41. Rafi haidari می گوید

  salam mishe lotf konid k age iphne jilbreak ham nabashe mishe be on barnameh nas kard
  tashkor ..

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   راهی نیست،جز استفاده از سرویس هایی مثله سیب اپ،اپ فورال،vshare و … که کلا پیشنهاد نمیشن

 42. لیلا می گوید

  سلام من از وقتی برنامه ی رادیو جوان رو در ایفونم اپدیت کردم اهنگایی که توش داشتم پنهان شدن ولی حجم استفاده شدش رو داره و برای دانلود اهنگ باید اکانت بسازم که ساختم و دانلود اهنگ درست شد ولی اهنگام نیستن چیکار کنم درست بشه؟

 43. مهرداد صفیخانی می گوید

  سلام.چرا نمیشه عکس و ویدیو از لب تاپ انتقال داد یا اینکه از ایفون پاک کنم با itools v3 ؟
  این ارور رو میده:
  unsopport photo syns with divice of iOS 8.3
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   از نسخه آی او اس ۸٫۳ دیگر امکان پذیر نیست،جز استفاده از جیلبریک یا آیتونز

 44. علی می گوید

  سلام من با ای تونز هم که دانلود کردم نمی تونم نصب کنم و میگه اتو رایز نیست .

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   در آیتونز به مسیر زیر برید
   Store > Authorize This Computer

 45. علی می گوید

  Feripple
  یعنی از ios 9.3 یا ۸٫۳ این اتفاق افتاده .
  و با تشکر از پاسخ شما

 46. علی می گوید

  سلام دوست عزیز Feripple
  من برنامه های که با idm دان کردم از طریق ایتونز خودم گرفتم یعنی با اپل ایدی خودمه پس پسوردشو دارم اما مشکل من اینه که گوشیم با ایتونز اتو رایز نمیشه که بتونم برنامه های رو با ایتونز نصب کنم ، برنامه های که با idm گرفتم، و با itools هم که نصب می کنم اجرا نمیشه در صورتی که با گوشی قبلیم که ایفون ۵ بود و با همین اپل ایدی فعال بود هیچ مشکلی نداشتم و به راحتی با itools برنامه امو نصب می کردم . راهی هست که بدون پاک کردن دو تا برنامه ای که اپل ایدی انها رو ندارم گوشیمو اتو رایز کنم. و یا کسی نمی دونه مشکل itools با ورژن ۹٫۳ چیه که برنامه ها نصب نمیشه . و یا راهی هست که بتونم دو تا برنامه ای که اپل ایدیشو ندارم هایدن کنم و بعد گوشیمو اتو رایز کرده و دوباره برنامه ها رو از هایدن خارج کنم. که پاک نشه از وی گوشیم

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   هنگام دریافت برنامه از آیتونز آخرین مرحله دانلود،اپل آی دی رو با برنامه ساین میکنه،و وقتی شما با IDM این کارو انجام میدین،دیگه اپل آی دی بابرنامه ساین نمیشه،و مشابه اپ کرک شده میشه که آیتونز اجازه نصب نمیده و فقط باید دستگاهتون جیلبریک باشه
   از نسخه ۸٫۳ به بعد کلا آی او اس تغییر کرده وآیتولز وهیچ یک از برنامه های مشابه سازگار نیستند وفقط وفقط باید از آیتونز استفاده کنید

 47. مهدی می گوید

  متن ارور faided to backup, please check the available space گوشی من ایفون ۶ ۶۴ گیگ می باشه با آخرین آپدیت ورژن itools – en -3.1.9.8 میباشد

  با تشکر

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   این ارور مربوط به فضای ذخیره سازی هست،چک کنید فضای خالی داسته باشین

 48. علی می گوید

  سلام من برنامه های که با idm دانلود کردم با itools نصب نمیشه برنامه ها کرک شده نیستن ios9.3 موقعی که رو ایکون برنامه میزنم که اجرا بشه خارج میشه
  با ایتونز هم نمی تونم نصب کنم چون دوتا برنامه دارم که با اپل ایدی خودم نگرفتم و لازمشون دارم . چون با ایتونز همش میگه اتورایز نشده که فکر کنم مشکل ا ز همین دو برنامه ای باشه که با اپل ایدی خودم نگرفتم
  حالا من برای نصب برنامه های که دانود کردم چیکار کنم .

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   نه برنامه هایی که با idm دان کردین رومیتونین نصب کنین نه اونایی که اپل آیدیش با اپل آی دی اتورایز شده متفاوت هستش
   مگه اینکه پسورد هر ۲تا اپل آی دی رو داشته باشین

 49. مهدی می گوید

  سلام
  در درایو ویندوز هم فضای اضافی وجود داره حدود ۶۰ گیگ

  1. Feripple می گوید

   متن ارور یا تصویرکاملشو بذارین

 50. مهدی می گوید

  من یه مشکلی با itools دارم ان هم موقعی که می خواهم از برنامه هایم بکاب بگیرم ارور می ده و میگه که فضای کافی برای این برنامه ها نیست در صورتی که در پوشه انتخابی من چندین گیگ فضا برای این کار می باشد. ممنون می شوم اگه راهنماییم کنید.

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   باید در درایو نصب ویندوز هم فضای کافی داشته باشن

 51. fazel می گوید

  با سلام و خسته نباشید و با تشکر فراوان بابت سایت خوبتون من مشکلی که دارم اینه که برنامه های که از ایتونز دانلود میکنم و سپس میخوام با ایتولز نصب کنم بعد از نصب موفقیت امیز بر روی دیوایس برنامه رو که باز میکنم اپل ایدی و رمز عبور میخواد نمیشه یه طوری باشه که اپل ایدی و رمز عبور نخواد بعد از نصب اپل ایدی هم در ایتونز ایتورایز کردم کار من نرم افزاره اگه بخوام بشینم بعد نصب برنامه ها واسه فعال سازی هر برنامه اپل ایدی و رمز بدم تا برنامه باز بشه کلی وقتم هدر میره و وقت مشتری هم گرفته میشه راهی نداره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز وسپاس از لطفتون
   امکان نصب اپ های کرک شده بدون جیلبریک وجود نداره

 52. hella می گوید

  با سلام و خسته نباشید باید بگم که من هر برنامه ای نصب میکنم یا میره داخل برنامه و خودش میاد بیرون و کار نمیکنه و یا اینکه اپل ایدی و رمزم رو می خواد و هرچقدر با هر اینترنتی میزنم یا خود به خود بیرون میره یا میگه cannot canect to itunes

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   برای نصب اپ های کرک شده باید دستگاهتون جیلبریک باشه

 53. alireza می گوید

  سلام میشه طریقه ریختن عکس هم بگید

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   لینک

 54. سعید می گوید

  سلام
  برنامه هایی که از ایتونز دانلود میکنم به ایتولز اضافه نمیشه یا از ایتونز یه برنامه رو اپدیت میکنم اپدیتش تو ایتولز نمیاد، کلافه شدم

 55. یونس می گوید

  سلام من گوشیم جلبریک نیس پرسوجو کردم گفتن با تنگبو میشه نرم افزار نصب کرد ایواس گوشمم ۹ یه نرم افزار از اینترنت دانلود کردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم با تانگو نصبش کنم وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده ممنون میشم اگه بتونید کمکم کنید

 56. Amir می گوید

  من نرم افزارو های v share و app coda رو دانلود کردم اینا با نسخه پولیش فرقی نداره چون حجمش کمتره.

 57. Sina می گوید

  ببخشید میشه لینک vshare رو هم بزارید.
  ممنون

  1. Feripple می گوید

   vshare.com

 58. Sina می گوید

  این برای گوشی بد نیست یعنی گوشی چیزیش نمیشه اگر ضرری داشت برای گوشی بگین.
  ممنون

  1. Feripple می گوید

   خیر ،هیچ ضرری نداره

 59. sina می گوید

  میشه یه کم بیشتر در موردش بهم توضیح بدید.ممنون

  1. vampire74 می گوید

   می‌تونید از فروشگاه خود اپل برنامه خریداری و دریافت کنید و یا از سرویس‌های مشابه لینک زیر استفاده نمایید
   http://appleapps.ir/%d9%86%d8%b5%d8%a8-%d8%a7%d9%be%d9%84%db%8c%da%a9%db%8c%d8%b4%d9%86-%d9%88%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%b1%da%a9-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%d9%86%db%8c%d8%a7%d8%b2%d8%a8/

 60. sina می گوید

  سلام گوشی من جیلبریک نشدست میشه رو دیواسش برنامه ریخت یا حتما باید جیلیریک بشه
  باتشکر.

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   برای برنامه‌های کرک باید جیلبریک باشید، در غیر اینصورت خیر

 61. Mahdi می گوید

  سلام
  من با همین itools که شما برای دانلود گذاشتید خواستم برنامه نصب کنم اما دیوایس منو
  پیدا نمیکنه .
  تو آیتونز پیدا میشه ولی تو این برنامه پیدا نمیشه
  لطفا راهنماییم کنید با تشکر

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام پورت usb رو عوض کنید – سیستم رو ریستارت کنید مشکل حل میشه

 62. amir می گوید

  سلام
  چرا وقتی insatallرو میزنم دانلود کامل نمیشیه مینویسهauthentication failure

 63. ندا می گوید

  در ضمن آیفون ۶s دارم. ios ورژن ۹٫۲

 64. ندا می گوید

  سلام
  من برنامه رو نصب کردم اما گوشیمو نمیشناسه.یعنی سیستم گوشی رو میشناسه اما این برنامه نمیشناسه.میگه دیواسو وارد کنید.چرا؟

 65. reza shabani می گوید

  سلام دوستان من دیروز یه ۶اس پلاس گرفتم اولین بارمم هست از این سیستم عامل استفاده میکنم.من جدید ترین ورژن برنامه های ایتونر و ایتولسو نصب کردم.الان سوالم اینه که من میخواسم داخل ایفونم موزیک عکس و ویدیو بریزم نشد وو ان ساپورت و اشاره به اای او اس۸ کرد از طریق ایتولس البته ها حتی عکس گوشیمو تو ایتولس نشون نداد.الان من باید چی کار کنم چی جوری اهنگو فیلمو عکس بریزم .

 66. sadaf می گوید

  سلام من نمیتونم بک آپ بگیریم میگه ساپورت نمیکنه فقط ios8 ساپورت میکنه چکار کنم؟؟؟؟؟

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   در ios 9 این قابلیت وجود ندارد

 67. david می گوید

  سلام دوستان خواهشا کمک کنید.من هرچی برنامه و بازی دانلود کردم و میخوام با itools بریزم همشون این ارور رو میدن
  Installation failed:Authentication Failure توروخدا کمک کنید چه کنم هیچی نمیتونم روش بریزم جیلبرک هم نمیخوام بکنم

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام دوست عزیز iTools برای جیلبریکی هاست !! بدون جیلبریک که نمیشه برنامه با iTools نصب کرد

 68. میثم می گوید

  سلام
  سورس appsync چیه ؟

 69. ماهان می گوید

  باسلام.من بازی nfs most wanted رو از سایت دانلود کردم.تو ایتولز گوشیم شناسایی شد.بازی هم وارد کردم و گزینه اینستال رو زدم.فایل رو اپلود کرد ولی موقع نصب این ارور رو میده…..Installation failed:Authentication Failure لطفا یه راهنمایی کنید که من چیکا کنم….
  ممنون
  Iphon 6 plus
  Ios:9.0.2

  1. iReza Grand می گوید

   باید دیوایس تون رو جیلبریک کنید و بعد هم توییک appsync رو نصب کنید تا بتونید اپ های کرک شده رو نصب کنید

 70. 6 Saman i می گوید

  سلام من آیفون ۶ ورژن ۹.۰.۲ دارم اخرین ورژن ایتونز هم نصب کردم اما برنامه itools گوشی رو نمیشناسه. با تعویض کابل و پورت هم اتفاق خاصی نیفتاد. میشه بگین مشکل چیه؟

  1. iKian می گوید

   هر دو را به آخرین نسخه آپدیت کنید

 71. ahmad می گوید

  چرا itools من وقتی میخوام از برنامه back up بگیرم مینویسهbackup filed

 72. محمد می گوید

  ممنونم از پاسخ تون
  ارور خاصی نیست…نه شماره ای داره نه چیزی….
  فقط عکس رو که import می کنم، سعی می کنه عکس رو انتقال بده وولی بعد از مدتی می نویسه Error….
  ممنون میشم اگه راه حلی به ذهنتون می رسه بهم بگین
  با تشکر

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام برای عکس فکر میکنم باید جیلبریک باشید . اگه نشد عکس رو نمیشه با iTools توی Photos ریخت !

 73. محمد می گوید

  سلام خدمت دوستان خودم
  من میخوام با ایتولز عکسی رو واسه والپیپر به گوشی انتقال بدم ولی زمانی که import می کنم ، بعد از چند لحظه مینویسه Error و چیزی انتقال پیدا میکنه…
  دوستان کسی میدونه مشکل از چیه؟
  در ضمن من ایتونز دارم و آتورایز هم هست….همچنین با ایتولز میتونم نرم افزار نصب کنم ولی نمیدونم چرا نمیشه فایل عکی انتقال بدم….
  ممنون میشم دوستان کمک کنن…
  باتشکر

  1. iReza Grand می گوید

   متن ارور چیه محمد جان؟

 74. sina می گوید

  سلام با این که اتورایز میکنم بازم نصب نمیشه و ارور اتورایز میده؟ راه حل چیه؟

 75. Kia می گوید

  برای انتقال فیلم و عکس چیکار کنیم؟
  با این برنامه انجام دادم نشد

 76. dorafshan می گوید

  سلام مشکلی که من دارم اینه که می خوام به خود فایل های برنامه ها دسترسی داشته باشم مثلا به داخل برنامه رادیو جوان که بتونم اهنگ های دانلودی رو بردارم لطفا کمک کنید

 77. mehdi می گوید

  آقا تورو خدا کمک کنین خیلی برام مهمه
  مشکلم اینه که چرا نرم افزار های جانبی مثل آیتولز یا آیفان باکس یا تانگبو گوشیم رو نمیشناسن؟البته آیتونز مشکلی نداره ولی اونا رو هم لازم دارم.اکثراین برنامه ها میگن آخرین نسخه آیتونز رو نصب کن در حالی که آپدیت کردم آیتونز رو.
  Windows 7 64bit
  iPhone6 64g. ios8.4

 78. reza می گوید

  سلام ممنون عالی بود.فقط یه سوال مگه اپ سینک برای ۸٫۴ اومده؟؟ اگه نیومده پس چطور کرک شده هارو نصب کنیم؟ 🙁

  1. iReza Grand می گوید

   بله اومده، باید توییک appsyn unified رو نصب کنید

 79. وحید م می گوید

  همه APP هایی که توی سایت موجود هستند رو میشه با این روش نصب کرد؟ یا فقط app های کرک شده؟
  بهترین سایت برای دانلود app های کرک شده که با ITOOLS میشه روی گوشی جیلبریک شده نصب کرد چیه؟؟؟

  1. iReza Grand می گوید

   بله دوست عزیز همه ی اپ های سایت ما کرک شده هستند و میشه با این روش نصبشون کرد.

 80. mehrrad می گوید

  با سلام و عرض ادب
  connecting to ur device مینویسه ولی کامل وصل نمیشه !!!!

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام
   پورت usb رو عوض کنید و اگه روی دیوایس پیغام Trust اومد بزنید . در ضمن یک بار ریستارت کنید سیستم رو مشکل حل میشه

 81. jali می گوید

  بچه ها این itools من کاملا زبانش چینیه کسی میتونه راهنماییم کنه چطور انگلیسیش کنم؟

  1. iReza Grand می گوید

   دوست عزیز آدرس دانلود نسخه‌ی انگلیسی توی مطلب موجوده.

   1. jali می گوید

    انگلیسی بود نمیدونم چرا یهو چینی شد دکمه تغییر زبان نداره مگه

 82. maniiii می گوید

  مرسی عالی بود ولی کاش یمقدار در مورد بقیه قابلیت های این نرم افزار ازجمله قسمت فایل های سیستمی یا فایلهای جلبریک توضیح بیشتری بدین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.