آموزش جامع نصب برنامه و بازی توسط آیتونز روی آیفون، آیپد و آیپاد

پس از آن که آی‌دیوایسی را خریداری کردید، بدون شک نخستین موضوعی که فکرتان را مشغول خواهد کرد نحوه‌ی نصب اپلیکیشن و بازی روی آن است. تمامی آیفون‌ها، آیپدها و آیپادهای تولیدشده توسط اپل از نعمت بزرگی به نام اپ استور برخوردار هستند. جایی که در آن میلیون‌ها اپلیکیشن و بازی را می‌توانید پیدا کرده و روی آی‌دیوایستان نصب کنید. اما چگونه؟ در این آموزش فرض را بر این گرفته‌ایم که فعلاً از زیر و بم دنیای اپل چندان باخبر نیستید و به دنبال آموزشی می‌گردید که نحوه‌ی نصب بازی و اپلیکیشن روی دستگاه تازه خریداری‌شده‌تان را به ساده‌ترین شکل آموزش دهد. به همین خاطر از ابتدای‌ترین مراحل شروع کرده و تا اجراشدن بدون اشکال اپلیکیشن و بازی روی آی‌دیوایس، شما را همراهی خواهیم کرد.

 

نکته مهم: برای آن که تا حد امکان از بروز مشکل و پراکندگی مطالب جلوگیری شود، آموزش را در دو بخش کلی پی خواهیم گرفت. بخش نخست برای کسانی است که دستگاه خود را جیلبریک نکرده‌اند (و قصد انجام این کار را ندارد) و بخش دوم برای کسانی که می‌خواهند دستگاه خود را جیلبریک کنند. نخستین نکته‌ای که باید یاد بگیرید تفاوت دستگاه‌های جیلبریک‌شده و جیلبریک‌نشده از نظر نصب‌شدن اپلیکشن و بازی روی آن‌هاست:

 

۱- دستگاه‌های جیلبریک‌نشده: به کمک آیتونز می‌توانید روی دستگاه‌های جیلبریک‌نشده، اپلیکیشن‌های رایگان و اپلیکیشن‌های پولی‌ که با اپل آی‌دی خود خریداری کرده‌اید را نصب کنید.

۲- دستگاه‌های جیلبریک‌شده: اگر دستگاهتان جیلبریک‌شده باشد، “علاوه بر” اپلیکیشن‌های رایگان و پولی‌ که با اپل آی‌دی خود خریداری کردید، می‌توانید اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده را نیز روی آی‌دیوایستان نصب کنید.

مواد لازم برای نصب بازی و برنامه روی آیفون، آیپاد تاچ و آیپد:

همانطور که گفتیم آموزش را با فرض این که دستگاهتان جیلبریک‌شده نیست آغاز می‌کنیم:

 

آموزش نصب اپلیکیشن و بازی روی دستگاه‌های جیلبریک‌نشده به کمک آیتونز

 

قدم یک: دریافت فایل اپلیکیشن و بازی

۱- آیتونز نام نرم‌افزاری ساخته‌شده توسط اپل است که توسط این شرکت برای مدیریت آی‌دیوایس‌ها ارائه شده است. یکی از قابلیت‌های این نرم‌افزار نصب اپلیکیشن و بازی روی آی‌دیوایس‌هاست. بنابراین نخستین قدمی که باید بردارید دانلود و نصب این نرم‌افزار است. البته اگه کامپیوتر مک داشته باشید آیتونز به طور پیش‌فرض روی کامپیوترتان نصب شده است و نیازی به کار اضافی نیست. اما اگر به دنبال دانلود و نصب آخرین نسخه‌ی آیتونز هستید (چه برای ویندوز و چه برای مک) می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

 

۲- پس از نصب‌کردن آیتونز آن را باز کرده و مطابق تصویر زیر به بخش Apps بروید.

 

1
نصب برنامه با آیتونز

 

۳- همانطور که می‌بینید لیست اپلیکیشن‌های موجود در آیتونز خالی است. بنابراین نخست باید اپلیکشن و بازی‌های دلخواهمان را دانلود کنیم. برای این کار روی گزینه‌ی App Store کلیک کنید و منتظر بمانید تا فروشگاه اپ استور لود شود.

 

2
نصب برنامه با آیتونز

 

۴- پس از لودشدن کامل اپ استور می‌توانید لیست‌های مختلف را گشته و یا نام اپلیکشن و بازی مورد نظرتان را جست و جو کنید. پس از آن که اپلیکیشن یا بازی مورد نظرتان را پیدا کردید، روی آیکون آن کلیک کنید تا صفحه‌ی دریافت لود شود.

 

3

 

۵- اگر آیتمی که انتخاب کرده‌اید رایگان باشد، در صفحه‌ی دریافت گزینه‌ای به نام Get خواهید دید. در صورت پولی‌بودن نیز قیمت آن اپلیکیشن یا بازی برایتان نمایش داده می‌شود. پس از یک بار دریافت یک بازی یا اپلیکشن، این گزینه همواره Download نوشته خواهد شد. روی این گزینه کلیک کنید.

 

4

 

۶- در پنجره‌ای که برایتان نمایش داده می‌شود اطلاعات اپل آی‌دیتان را وارد کرده و روی دکمه‌ی Get موجود در پنجره کلیک کنید. در صورتی که اپل آی‌دی ندارید می‌توانید از فروشگاه اپل اپس سفارش داده و یا با آموزش‌های موجود در سایت به طور رایگان برای خودتان بسازید.

 

۷- مطابق تصویر دانلود آغاز می‌شود.

 

5

 

قدم دو: نصب فایل‌های دریافت‌شده

۸- پس از اتمام دانلود آی‌دیوایس خود را به کامپیوتر متصل کرده و به بخش مدیریت دستگاه بروید.

۹- از ستون سمت راست گزینه‌ی Apps را انتخاب کنید.

 

6

 

۱۰- لیست اپلیکشن‌های دانلود و اضافه‌شده به آیتونز که می‌توان روی آی‌دیوایس نصب کرد را در بخش Apps خواهید دید. همانطور که در تصویر فوق می‌بینید مقابل نام اپلیکیشن گزینه‌ای تحت عنوان Install وجود دارد. روی Install کلیک کنید.

 

۱۱- با کلیک روی Install متن گزینه به Will Install تغییر پیدا خواهد کرد. این بدان معناست که اپلیکیشن روی دستگاهتان نصب خواهد شد. اما چه زمانی؟ برای نصب‌شدن عملی کافی است روی دکمه‌ی Apply یا Sync در پایین صفحه کلیک کنید.

 

7

 

۱۲- با کلیک روی Apply یا Sync روند سینک‌شدن آی‌دیوایس با آیتونز شروع می‌شود. پس از اتمام سینک می‌توانید به منوی گوشی مراجعه کنید و اپلیکیشن یا بازی نصب‌شده را اجرا کنید.

 

آموزش نصب اپلیکیشن و بازی روی دستگاه‌های جیلبریک‌شده به کمک آیتونز

 

همانطور که گفتیم اگر دستگاهتان جیلبریک شده باشد، علاوه اپلیکیشن‌های رایگان و پولی دانلودشده با اپل آی‌دی، می‌توانید اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده را نیز روی دستگاهتان نصب کنید. اگر دستگاهتان جیلبریک‌شده است و می‌خواهید اپلیکیشن و بازی رایگان یا پولی دانلودشده با اپل آی‌دی روی آن نصب کنید، روال کار به همان شکلی است که در بخش قبل توضیح داده شد. اما اگر قصد نصب اپلیکیشن‌های کرک‌شده را دارید، نیاز به انجام کارهایی است که در زیر آورده‌ایم. دوباره در این بخش فرض را بر این می‌گیریم که آی‌دیوایستان را به تازگی خریداری کرده‌اید و اطلاعی از مسائل فنی موجود ندارید. مراحل را به شکل زیر پی می‌گیریم:

 

قدم یک: فعال‌کردن امکان نصب اپلیکیشن و بازی‌های کرک‌شده روی دستگاه

۱- برای نصب اپلیکیشن‌های کرک‌شده نخست باید دستگاهتان را جیلبریک کنید. در لحظه‌ی نگارش این پست آخرین نسخه‌ی عرضه‌شده‌ی آی‌اواس ۸.۴ است که قابل جیلبریک نیز می‌باشد. بنابراین در قدم نخست به کمک این آموزش دستگاهتان را جیلبریک کنید.

۲- پس از جیلبریک‌شدن اپلیکیشن Cydia روی دستگاهتان نصب می‌شود. سیدیا را باز کرده و از نوار پایین آن به بخش Sources بروید.

۳- در منوی بالایی صفحه‌ی Sources روی Edit تپ کرده و سپس Add را بزنید.

۴- در پنجره‌ای که باز می‌شود عبارت http://repo.hackyouriphone.org را نوشته و Add Source را بزنید.

۵- پنجره‌ی سیاهی نمایان شده و عباراتی داخل آن نوشته می‌شود. تا اتمام کامل روند کار صبر کرده و در نهایت روی دکمه‌ی Return to Cydia که در پایین صفحه ظاهر خواهد شد تپ کنید.

۶- داخل سیدیا به برگه‌ی Search رفته و عبارت AppSync for iOS 5.X -> 8.X را وارد کنید.

۷- گزینه‌ای که در ابتدای نتایج جست و جو نشان داده می‌شود را انتخاب کنید.

۸- از سمت راست نوار بالای صفحه‌ای که ظاهر می‌شود گزینه‌ی Install را انتخاب کرده و سپس روی Confirm تپ کنید.

۹- صفحه‌ی سیاه رنگی نمایش داده می‌شود و توییک انتخاب‌شده روی دستگاهتان نصب می‌گردد. پس از اتمام نصب روی Restart SpringBoard تپ کنید.

 

با طی مراحل فوق آی‌دیوایستان آماده‌ی پذیرش اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده می‌شود. توجه داشته باشید که این کارها را تنها یک بار باید انجام دهید.

 

قدم دو: دانلود اپلیکیشن و بازی کرک‌شده

پس از آن که قدم یک را طی کرده و دستگاهتان آماده‌ی دریافت اپلیکشن و بازی‌های کرک‌شده شد، باید سراغ وبسایت‌هایی بروید که اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده آی‌اواس را برای دانلود در اختیار کاربران گذاشته‌اند. یکی از بزرگترین وبسایت‌ها در این زمینه، همینی است که پیش رویتان باز است؛ یعنی اپل اپس. بسیاری از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های کرک‌شده را می‌توانید به طور مستقیم از اپل اپس دانلود کنید. آن چه که از سایت دریافت می‌کنید یک فایل IPA است. پس از آن که فایل IPA را دانلود کردید روی آن دابل کلیک کنید تا به آیتونز اضافه شود.

 

قدم سه: نصب فایل دانلودشده

پس از آن که فایل کرک‌شده را دانلود و با دابل کلیک آن را به آیتونز اضافه کردید، مراحل کار دقیقاً مشابه روند شرح داده شده در قسمت آموزش نصب فایل دانلودشده برای دستگاه‌های جیلبریک‌نشده است. به آن بخش مراجعه کرده و با پی‌گیری مراحل، فایل دانلودشده را نصب کنید.

766 نظرات
 1. منا می گوید

  سلام ببخشید یه مشکلی برام پیش اومده فیلتر شکنم تاریخش تموم شده میخواستم یه فیلتر شکن رایگان دانلود کنم اما به دلیل پیام فیلتر شدن نمیتونم دان کنم چکار کنم؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   لینک

 2. محمد می گوید

  سلام من میخواستم از آیتونز اپ دان کنم ولی مثل اینکه تو ورژنه جدیدش(۱۲٫۷٫۱) قسمت اپ رو برداشتن ازش
  چکار کنم حالا؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   نسخه ۱۲٫۶٫۳ رو نصب کنید
   لینک
   نسخه همراه با تب apps

   1. علیرضا می گوید

    اپل اپس بهترین با اختلاف♥️

 3. شيوا می گوید

  سلام من برنامه آپ رو توسط لینک دانلود کردم و روی صفحه گوشیمم هست اما وقتی میخوام وارد برنامه شم این رو همش میگه :Untrusted Enterprise Developer
  “Iphon distribution: computech kuymculuk telekomunikasyon elektronik sanayi ve ticaret limited sirketi”
  Has not been trusted on this iphone. Until this developrise apps will been trusted, their enterprise apps will not be available for use
  باید چیکار کنم❓❓❓❓❓❓❓❓‼️‼️‼️

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   به مسیر زیر بروید وپروفایل رو trust کنید
   Settings > General > profile & Device Managment > computech kuymculuk

 4. مهران می گوید

  با سلام
  من تمام کارای نصب با کامپیوتر و آیتونز رو انجام دادم و Authorize هم کردم ولی وقتی سینک میکنم برنامه رو گوشی اجرا نمیشه یعنی یه لحظه بالا میاد بعد میپره بیرون ولی وقتی با گوشی مستقیم از اپ استور دانلود میکنم بدون نقص اجرا میشه
  گوشیم ۶ هست جیلبریک ام نکردم
  دلیلش چیه؟؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   اون اپی که باآیتونز سینک میکنید اپل آیدیش فرق میکنه با اپل آی دی که تو آیتونز ودستگاه ثبت کردین

   1. مهران می گوید

    نه جفتش یکیه
    ۲تا برنامه ام امتحان کردم از دو تا برنامه ها ام میپره بیرون

   2. feripple می گوید

    سازگاری با آی او اس رو چک کنید !
    از چه طریقی اپل آی دی هارو چک کردین ؟

 5. vahid می گوید

  سلام خسته نباشید چطوری میتونم نرم افزارهایی رو که با گوشی آیفون دانلود کردم وارد آیتونز کنم ممنون میشم کمک کنید

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   ایتونز رو نصب کنید و اپل ایدی رو وارد کنید
   آیتونز به صورت خودکار اپ هایی که با اپل ایدی ساین شده رو دانلو میکنه
   قبلش حتما مسیر لایببری رو تغییر بدین،تا با کمبود فضا مواجه نشین
   لینک

 6. مانی می گوید

  سلام
  گوشی من آیفون پلاس ۷ هست. امروز خواستم برنامه sherlock رو تو گوشیم نصب کنم ولی تو app store پیدا نکرد.بقیه دوستام تونستن نصب کنن، چرا واسه من اصلا پیداش نکرد؟؟؟؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   کشور اپل آیدیتون چه کشوریه ؟
   لینک
   لینک

 7. ناشناس می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید یک سوال داشتم آیفون من جیلبریک نشده آیا می توانم اپ ها رو بدون اپ استور با استفاده از آیتونز نصب کنم؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   خیر،نصب اپ های کرک شده برای دستگاه های جیلبریک نشده امکان پذیر نیست
   با برنامه cydia impactor میتونید نصب کنید ولی محدودیت ۷ روزه داره

 8. Mohammad.ze می گوید

  ممنونم مشکلم حل شد

 9. Mohammad.ze می گوید

  سلام خسته نباشید
  من میخواستم یه نرم افزاری رو که از itunes کامپیوترم دانلود کردم بفرستم روی گوشیم . تمامی مراحل بالا رو انجام دادم ولی در اخر که باید گزینه apply رو بزنی مشکل دارم
  برنامه روی گوشیم نمیاد
  باید روی گوشی گزینه ای رو فعال کنم یا چیزه دیگه ؟؟؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   ارور نمیده ؟ بعد از زدن Apply ،چند مرحله ای که تو استتوس بار آیتونز نشون داده میشه انجام میشه ؟
   اپل آی دی ساین شده با برنامه،اپل آی دی ثبت شده در آیتونزو اپل آی دی ثبت شده در دستگاه باید یکسان باشه

   1. Mohammad.ze می گوید

    چند مرحله ی استتوس بار ایفون انجام میشه که یکیش میمونه و این ارور میاد
    this iphone .Iphone. could not be synced because this computer is no longer authorized for purchased items that are on this iphone.
    .
    To authorize thiss computer for items purchased form the itunes store. choose account > authorizations > auhorize this computer .
    اپل ایدی هم یکسان هستد

   2. feripple می گوید

    خب به همین مسیری که گفته بروید و اپل آی دی رو با آیتونز اتورایز کنید
    اگه باز خطا داد، احتمال زیاد یکی از ۳ مورد اپل آی دیش فرق میکنه

 10. Mahan می گوید

  سلام ببخشید چرا من هرچی دانلود میکنم رو صفحه ى appsهم نمیاد

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   وقتی تو اپ استور Get رو میزنین،دانلود تموم میشه ؟

 11. Meri می گوید

  سلام
  من نمی تونم اپ هاییکه روی آیفون قبل که ۵ بوده روی آیفون جدیدم که ۶ است نصب کنم
  یا آپ دیت کنم
  لطفا راهنماییم کنید
  اپل آیدیم یکی بوده همیشه

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ برای مورد نظر با نسخه آی او اس ۶ سازگاره ؟
   _نصب یاآپدیت میکنید،چه اتفاقی می افته ؟

 12. الهام می گوید

  سلام من گوشی آیفون ۷ تقریبا ۲۰ روز پیش خریدم دیروز پیغام داد می خواهید آپدیت شود که من اکی زدم بعد از اون روی گوشیم این علامت اومد support.apple.com/iphone/restore و دیگه گوشیم کار نکرد میشه لطفا در خصوص نحوه نصب برنامه itunes از کامپیوتر به گوشی راهنمایی بفرمایید.

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   شما باید آیتونز رو به آخرین نسخه آپدیت کنید،دستگاه رو به ریکاوری مد یا DFU مد ببرین وبه نسخه ۱۰٫۳٫۱ ریستور کنید
   لینک حالت DFUمد
   لینک آموزش ریستور
   لینک دانلود فریمور آی او اس

 13. زهرا می گوید

  سلام من برنامه هارو از ایتونز کرفتم و همه ی کارها هم انجام دادم اما تو منو کمرنک هست و نوشتهwaiting…جیکار کنم

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ از مسیر زیر اتورایز رو چک کنید
   Account > Authorizations > Authoriza tihs computer
   _ سیستم و دستگاه نیاز به اتصال قند شکن داره
   _ از هر روشی برای تغییر آی پی استفاده کنید
   (در صورت نیاز به قند شکن رایگان از طریق تلگرام با همین آی دی ارتباط بر قرار کنید)

 14. sajad می گوید

  سلام .ببخشید..نمیشه برنامه های دیوایسو با آیتونز آپدیت کرد؟؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   با توجه بهت غییرات آی او اس ۸٫۳ به بعد،بهترین راه اینه که برنامه ها از طریق آیتونز دانلود و آپدیت بشه(البته قبل هم امکان آپدیت بوده
   App > Update
   _ کلیه اتصال به سرور های اپل نیاز به قند شکن داره !!!
   از هر روشی برای تغییر آی پی استفاده کنید
   (این مطلب مدام داره تو تمام کانال های اپلی تکرار میشه !! )
   (در صورت نیاز به قند شکن رایگان از طریق تلگرام با همین آی دی ارتباط بر قرار کنید)

 15. Ali می گوید

  سلام ایفون۶ ۱۶گیگ دارم بخش حافظه داکیومنت و دیتا و other چیه چطور می تونم پاکشون کنم
  باتشکر

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   لینک
   لینک

 16. MASI می گوید

  سلام
  وقتی میخام با لپ تاپم Authorize کنم این ارورو میده
  FOR ASSISTANCE CONTACT ITUNE SUPPORT AT
  APPLE.COM/SUPPORT/ITUNES/WW/.
  باید چی کار کنم؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   _ کلیه اتصال به سرور های اپل نیاز به قند شکن داره
   (این مطلب مدام داره تو کانال تکرار میشه !! )
   (ترجیحا کشور قند شکن با کشور اپل آی دی یکسان باشه)

 17. jack-6 می گوید

  سلام. من تازه ipad mini 2 خریدم. یه سری برنامه نصب کردم با iTunes ولی وقتی میرم داخلش کرش میشه. مشکل چیه؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   احتمالا اپ هایی رو نصب کردین که کرک شده هستند

 18. محسن می گوید

  سلام
  من هر نرم افزاری که با آیتونز کامپیوتر دان میکنم خود بخود روی گوشی میاد و شروع میکنه به دانلود ونصب میکنه
  اینجوری انگار یک نرم افزار را دو با دان کردمم و ترافیک اینترنتی را می خوره

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   از مسیر زیر گزینه هارو غیر فعال کنید
   Settings > App and itunes store

 19. فرشید می گوید

  سلام
  من وقتی برنامه ای رو از طریق آیتونز دانلود میکنم اتوماتیک روی آیفونم هم شروع به دانلود میشه، میشه بگید کدوم گزینه رو باید غیر فعال کنم؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   از مسیر زیر در دیوایس،گزینه هارو غیر فعال کنید
   Settings > itunes & appstore

 20. gemeni می گوید

  سلام دوست عزیز.وقتتون بخیر.بنده بعد از زدن گزینه install و بعد از اون زدن apply با این پیغام مواجه شدم:
  The iPhone “iPhone” could not be synced because this computer is no longer authorized for purchased items that are on this iPhone.
  درضمن بنده سیستمم رو هم اتورایز کردم.لطفا راهنماییم کنید

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   امکان نصب اپ های کرک شده بر روی دستگاه های جیلبریک نشده امکان پذیر نیست،منظور اپ هایی هست که اپ آیدیشون با اپل آی دی ثبت واتورایز شده متفاوته

 21. امیر ابراهیمی می گوید

  سلام خسته نباشید . میشه اون برنانه هایی که دانلود کردیم رو بدون نیاز به جیلبرینگ از طریق لبتاپ رو گوشی (۶s) نصب کنیم

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   ممنون
   برای نصب برنامه‌های کرک شده سایت حتماً باید جیلبریک باشید

 22. saeid می گوید

  سلام خسته نباشید من یه مشکلی موقع نصب اپ ها دارم
  من چندتا بازی از این سایت دانلود کردم مثه gta san andrias ولی وقتی میخوام این بازیارو نصب کنم با ایتونز این ارور رو میده:
  ۱ item could not be synced. See iTunes for more information
  ایتونزو اتورایز کردم
  ایفونو با اپل ایدی خودم سینگ کردم ایتونز هم همینطور.
  خواهش میکنم راهنمایی کنید شدیدا نیاز مندم

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   برای نصب اپ های کرک شده باید دستگاهتون جیلبریک باشه

 23. Asghar می گوید

  سلام. دوستان کسی میدونه چطورمیشه نرم افزاری که از قبل روی سیستم دارم رو به آیپد انتقال بدم. یه چندتا نرم افزاره که از سایتهای مختلف دانلود کرم. بدون جیلبرینگ کردن. ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   اگه جیلبریک نکردید، امکان نصب برنامه و بازی کرک وجود نداره

 24. Makluas می گوید

  سلام …. خسته نباشید ….
  یه سوال میشه فایل های دانلود شده برای آیپد رو هم روی آیفون نصب کرد؟ (اگه نمیشه چطور باید دو تا فایل رو از همدیگه متمایز کرد؟)

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   بستگی به خود برنامه داره،بعضی مخصوص آیفون،بعضی مخصوص آیپد و بعضی برای هر دو
   از نسخه آی او اس ۹ وقتی اپ رو با آیفون دان میکنید فقط فایل های مورد نیاز آیفون دریافت میشن،برای آیپد هم همچنین
   راهی که هست، با آیتونز هر ۲نسخه رو دریافت کنید

 25. mohsen می گوید

  سلام

  من یک برنامه ویس کال را در مک بوک خودم در برنامه ایتونز دانلود کردم ولی بلد نیستم ان را نصب کنم! از این قسمت که توضیح دادید را نمی دانم چی کار کنم:قدم دو: نصب فایل‌های دریافت‌شده
  ۸- پس از اتمام دانلود آی‌دیوایس خود را به کامپیوتر متصل کرده و به بخش مدیریت دستگاه بروید. چگونه ای دیوایس را به کامپیوتر اضافه کنم؟ من گوشی ایفون ندارم که چیزی به مک بوک متصل کنم! لطفا برای نصب ان راهنمایی کنید. با تشکر

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   شما از آیتونز برنامه اپلی دانلود کردین وفقط میتونید روی دستگاه های اپلی نصب کنید
   آیفون،آیپد و آیپاد

 26. sina می گوید

  سلام من نرم افزارو از ۲۵pp گرفتم و وقتی میخام با ایتونز نسخه pc نصب کنم faild install میزنه لازم به دکره که بگم گوشیم جیلبریک شده نیست.

  1. Feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   برای نصب اپ های کرک شده حتما باید دستگاهتون جیلبریک باشه

 27. سعید می گوید

  سلام من یه بازی یا برنامه ای رو که دانلود کردم از اینترنت چجوری میتونم اونو از طریق ایتونز بریزم تو گوشی و نصبش کنم ممنون میشم کمکم کنید گوشیم ایفون ۶هستش ممنون

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   آموزش بالا رو بخونید!

 28. nasib می گوید

  سلام . من از لینکی که داده بودین برنامه ایتونز رو دان کردم ولی وقتی میخوام نصبش کنم ارور میده که ویندوز مدیفای نشده! راه حلش چیه؟؟

 29. میثم.موبایل پاسارگاد می گوید

  با سلام
  من با ایتونز رو گوشی نو برنامه میزنم مشکلی نداره…..فقط خواستم بدونم رو گوشی که از قبل برنامه خورده مشکلی پیش نمیاد براش که من برنامه بزنم…برنامه هاش نمیپره
  ممنون میشم اگه جواب بدین ..متشکر دادا

 30. میثم می گوید

  باسلام من از ایتونز که میخوام استفاده کنم زمانی که گوشی روبه سیستم وصل کردم و خواستم نرم افزار ها رو نصب کنم ولی نشد.

  مشکل اینجا بود که وقتی کنار نرم افزار ها گزینه instal بود و من روی اون کلیک میکردم و در قسمت پایین گزینه apply رو میزدم تا عملیات ” سینک ” انجام بشه تا مرحله آخر میرفت ولی تو گوشی هیچ نرم افزاری نصب نمیشدممنون میشم کمکم کنید

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   ارور خاصی نمیده؟
   جیلبریک هستید؟

 31. melika می گوید

  salammm merciiiiiiiiiiiiii az matlabe khub va karborditun.moshkele man hal shod,sepas

 32. samira می گوید

  slm.bebakhshid man barname ke nasb mikonamvagti miram gemat app ke install konam aslan dokme instal nadare.

 33. آرمان می گوید

  سلام خدمت همه دوستان گلم
  من یک گوشی آیفون۶ پلاس دارم که فریمور ۸٫۴ روش نصبه و جلبریک هم است
  وقتی به سیستم وصل میکنم توی مای کامپیوتر و دیوایس منیجر گوشی رو میشناسه و نشون میده اما آیتونز نمیشناسه چندین مرتبه آیتونز رو پاک و نصب کردم اما بی فایده بود آیتونز ورژنش هم جدیده اما موخم رو خورده
  کارهای که انجام دادم:
  چندین مرتبه آیتونز رو پاک و نصب کردم
  جای پورت رو عوض کردم
  کابل رو عوض کردم
  با سیستم دیگه هم امتحان کردم همینطوری بود
  از داخل آیتونز یک کزینه داره که اپل آیدی و پسورد رو داخلش میدی چیه اوتوریزر دیس کامپیوتر چنین چیزی اون رو هم انجام دادم اما بی فایده بود ممنون میشم کسی راهنمایی ام کنه منتظرم
  جالب اینه که از توی مای کامپیوتر میشه حتی عکسهارو ببینی و برداری

 34. صفی می گوید

  سلام من همه این کارهارو انجام دادم ولی وقتی میزنم install وبعدشم میزنم applyتارو گوشی نصب بشه هیچ اتفاقی نمیفته اگه میشه راهنمایی کنید خواهشا

  1. iReza Grand می گوید

   دیوایس تون جیلبریک هستش؟

 35. mahboob می گوید

  سلام. من همه این کارها رو انجام میدم ولی موقعی که گوشی sync میشه میزنه کامپیوتر باید authorize بشه و حتی وقتیم آتورایز میکنم بازم همین پیغامو میده. چکار کنم؟

 36. هيربد می گوید

  من وقتی برنامه رو با itools نصب می کنم ۱۰۰% میشه ولی ارور میده با itunes هم اصلا نمیشه آیکونش تو آیپدم خاکستری می مونه appsync هم نصب هست چی کنم

 37. جلال می گوید

  سلام.دوستان عزیز من چند وقت پیش گوشیما ابدیت کردم۸٫۳ولی ایتولز(itools)مشکل پیدا کرده یعنی مثلا من با رادیو جوان اهنگ دانلود میکردم.بعد داخل ایتولزرادیوجوان داکیومنز اهنگ هارا کپی میکردم که دیگه نمیشه ایا راهحلی هست تورا خدا کمک کنید

  1. iReza Grand می گوید

   توییک AFC2 رو نصب کنید

 38. آرش می گوید

  سلام
  با تشکر از سایت خوبتون
  من آیفون ۶دارم وقتی میخوام چیزی رو نصب کنم نمیشه. برنامه رو اد میکنم بعد اینستال بعد اپلای.
  پیغام میده گوشیو authorize کن. authorize انجام میشه بعد ک دوباره بعد اینستال بعد اپلای میکنم دوباره پیغام میده گوشیو authorize کن
  میشه راهنمایی کنید

 39. pardis می گوید

  سلام من یه برنامه ساده با xcode5 نوشتم و فایل ipa هم براش ساختم تو ایتیونز گذاشتمش اما نمیتونم روی آیفونم نصبش کنم مینویسه در حال نصب و انگار نصب میشه اما آیکونش تیره است ونمیشه بازش کرد ممنون میشم منو راهنمایی کنید در ضمن من آیفون ۴ دارم که ورژنش ios7.1.2 هست و جلبریکشم کردم .

 40. علی می گوید

  سلام

  من یه سری برنامه دانلود کردم برای آیغون خودم و روی گوشی نصب کردم.
  حالا گوشی برادرم رو وصل کردم و میخوام اون برنامه ها رو نصب کنم قبول نمیکنه.
  نصب رو میزنم سینک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.
  باید با اپل ایدی اون وارد بشم و برنامه رو دوباره دانلود کنم.

  راهی هست که بدون دانلود مجدد همون برنامه ها رو روی یه آیفون دیگه نصب کنم؟
  گوشی جیلبریک نشده و فقط با اپل ایدی برنامه نصب میکنم.

  1. احمد می گوید

   فایل‌های نصبی اپ‌هایی که دانلود کردین رو پیدا کنین (روشون راست کلیک کنین توی آیتونز و گزینه‌ی مربوط به بازکردن محل ذخیره‌سازیشون رو انتخاب کنین) و بعد با نرم‌افزارهایی مثل آیتولز یا iFunBox بدون دردسر نصبش کنین. بعد از نصب که میخواین اجرا کنین یا کرش میکنه یا پنجره‌ی وارد کردن اپل آی‌دی رو میاره. اگه حالت دوم شد که تکلیف مشخصه. اگه کرش کرد برین بخش iTunes & App Store گوشی و از اکانت برادرتون خارج شین. یک بار با اکانت خودتون وارد شین و دوباره خارج شین. اپ باید اجرا بشه پس از این کارا.

 41. rEzA می گوید

  سلام من وقتی که میخوام برم تو اپ استور که بازی دانلود کنم همش میگه آیتونز کانکت نیست ….مشکلش چیه

  1. احمد می گوید

   مشکل از اتصال اینترنتیه. وی*ی‌ان رو اگه روشن کنین نباید مشکلی باشه.

 42. مجتبی می گوید

  سلام من فقط تک تک میشه نصب کنم هر چه میکنم نمیشه همه با هم و بعد سینک کنم اکر میشه به ایمیلم بفرستین جوالو چکار کنم همه با هم نصب کنم

  1. احمد می گوید

   مجتبی جان وقتی فایل‌ها اضافه شدن به لیست، تیک کنار هر کدوم رو که فعال کنین و بعد سینک رو بزنین همه‌ی اون‌ها به همراه همدیگه نصب میشن نه تک تک.

 43. خرید گوشی کارکرده می گوید

  سلام،خسته نباشید،سایت خیلی جالب و پرمحتوایی دارین،خیلی ممنون.

 44. Mostafa می گوید

  سلام من ایپدم رو با برنامه pangu جلبرک کردم بعد سیم رو از کامبیوتر آوردم بیرون بعد رفتم تو سیدیا بعد ارور داد بعد رفتم AppStore و ستینگ باز هم ارور داد میشه راهنماییم کنید که من جی کار کنم چون وقتی صفحه ایپدم رو باز میکنم خاموش میشه هیچی برنامه نداره

 45. saeedzeus می گوید

  با سلام من مدتیه با مشکلی روبرو شدم خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین من قبلا از ایستاگرام استفاده میکردم ولی یک روز دیگه نتونستم انلاین بشم این ارور رو داد your account has been disable for violating our terms:www.instagram.com/legal/terms/ اولش فکر کردم اکانتم بن شده ولی با گوشیه دیگه امتحان کردم رفت . الان با گوشی من نه میشه ب اکانت خودم برم نه میشه اکانت بسازم و نه میشه به اکانت یکی دیگه برم 🙁 لطفا اگه میتونین کمکم کنین 🙁 لطفا

 46. فرزاد می گوید

  salam man ghoshim jilbirik nist harchi bazi mirizam ta mikhad por beshe nasb besge miyad birron chikar konam dar zemn bazi va barnamehaham tebhe veishen ast to ro khoda komak konid mersi lotf kardid

 47. Amirhossein Abkhou می گوید

  salam, be dadam beresid.
  man vaghti barname ha ro miaram too library bad apply mikonam mogheye sync shodan ye error mide ke mige authorize this computer dar soorati ke man ghablan ba apple ID authorize kardam, ba in hal vaghti mikham dobare authorize konam mige ghablan anjam shode.ba vojude in moshkel man hich kari ba iTunes nemitunam anjam bedam.

  LOTFAN RAHNAMAIIM KONID / MERC

 48. کیارش می گوید

  مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی کار کرد ممنون از سایت خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی عالیتون

 49. سمیرا می گوید

  سلام من چند تا برنامه پولی رو رایگان نصب کردم و در ایتونز گذاشتم.ولی میاد نصب میشه رو گوشیم بعد کمرنگ میشه.انگار خودش ریمووش میکنه.علتش چیه.میشه راهنماییم بفرمایید

 50. milad می گوید

  سلام
  از خود گوشی برنامه دانلود کردم .
  میخام ببینم فایل نصبیش کجا میره ؟

 51. امير می گوید

  عاقا یه سوال. میشه با ایپد یه اپلیکیشن رو دانلود کنم و مستقیم بدون اینکه وصل کامپوتً کنم اونو رو دیوایسم نصبش کنم؟!

  1. iAmirhosein می گوید

   بله با استفاده از IPA Installer

  2. امير می گوید

   حاجی دمت گرم خعلی باحالی. لینک اینستاگرام اخرین ورژنش ک رو ios5 جواب بده هم داری؟! میخوام فیلم اپلود کنم این ور ژنی ک دارم قدیمیه.
   مرسیییی ج دادی وقت گرفتم ۴ دقیقه هم نشد

 52. seder gh می گوید

  سلام و خسته نباشید
  من تموم کارایی که باید برنامه رو نصب کرد رو انجام دادم ولی وقتی که همه نصب شدن باز هم در برنامه آیتونز نمینویسه installed یا remove که نشون بده برنامه کامل نصب شده ، فقط مینویسه installing و هیچ کار دیگه ای در خال انجام نیست. درضمن در آیپد هم آیکون برنامه اومده ولی به شکل تاریکه!!!
  میخواستم بپرسم برنامه رو حتما باید از خوده آیتونز بگیریم که نصب بشه یا از سایت های دیگه هم میشه؟؟؟ چون من با نصب برنامه هایی که از آیتونز میگیرم مشکلی ندارم!!!
  لطفا کمک کنید،،،ممنون
  ipad 2 16gb wifi

 53. محمد می گوید

  سلام
  من اپل آیدی درست کردم. آیتونز جدید هم گرفتم و چند تا برنانه هم در ایتونز دانلود کردم ولی وقتی موبایل آیفونم رو به دستگاه وصل می کنم بالا هم میاد ئولی هیچ برنامه ای نصب نمی شه یعنی جمله Cync Apps نمیاد که من کلیک کنم

 54. maryam می گوید

  سلام
  من اینکارایی که شما میگین رو انجام میدم ولی تو ایپدم بازی اضافه نمی شه چراااااااا لطفا راهنمایی کنید ؟؟؟

  1. godfather می گوید

   اگر جیلبریک هستید از itools یا ifun box استفاده کنین

 55. صدرا می گوید

  سلام کسی نیست به من کمک کنه؟

 56. صدرا می گوید

  سلام من برنامه itunes رو تازه نصب کردم و همش با خطای زیر مواجه میشوم
  we could not complete you itunes store request.an unknow error occurred
  (۰x80092013)
  کککککمممممککککککک

 57. محمد می گوید

  اگه هرکی میتونه بهم کمک کنه خیلی ازش ممنون میشم

 58. محمد می گوید

  سلام من یه ایپد نیو دارم وقتی خریدمش بردم بیرون برام برنامه ریختن برنامه های نسبتا خوبیم ریخت اما الان میخواستم دوباره برم بریزه طلب همون پولیو کرد که اون موقع دادم . من میدونم که اگه با کامپیوتر خودم بریزم سینک میشوو قبلیا پاک میشه.
  دوستان راهی هست که بتونم قبلیارو نگهدارم و خودم خودکفا بشم از دست اون حروم خور

 59. سعید می گوید

  راستی آیپدم جلبریکه

 60. سعید می گوید

  آیپدم سینک نمی شه یعنی تا مرحله ۳ می ره بعد بدون هیچ اروری قطع می شه…انجمنم نمییاد.. خواهش می کنم راهنماییم کنید

  1. mani می گوید

   man ham hamin moshkel ro daram ba itunes vali ba narm afzar haye dg nasb mishe

 61. میـــلاد می گوید

  خسته نباشید..
  من همه راه هارو به ترتیب میرم اما واسه من گزینه sync APP نداره که تیکشو بزنم..
  فقط نوشته APP , و تیکی نداره..
  خواهش میکنم کمکم کنید ممنون میشم.
  دستگاهم ایپد مینی هستش

 62. iman می گوید

  khaste nabashid , mage hameye file haii k shoma mizarid ipa nist??

 63. Oooooooooooo می گوید

  Salam
  Sait khubi Darid
  Az etelaati ke mi zarid mamnooooooooooon

 64. سجاد می گوید

  بک آپ یعنی چی؟ وقتی گوشیرو ب کامپیوتروصل میکنم هیچ تغییری درآیتنیوز ب وجود نمیاد

 65. hemn می گوید

  سلام من تازه آیپد ۴ خریدم وقتی با ایتونز برنامه ها رو می ریزم توی آیپد بعد از نصب شدن یکهو پیغام میده failed to install.دیگه هیچی نصب نمیشه.وایرلس هم ندارم.

  1. محمد می گوید

   به نظر من با برنامه ی فارسی ifun box نصب برنامه روی آیپد بهتره منم روی کامپوترم دارم

 66. arash21 می گوید

  man ipad khareedam .gablaz in ke jlbreekesh konam id zadam alan tooye bazee ya barname ha ke meeram meeyad beeroon.
  badesham ke jeelbreek kardam heech tagheery nakard.yani hamoon bazi haroo egra nemeekone. lotfan komak koneed dost aziz

 67. hooman می گوید

  age jail ipad jail break shode bashe bazam mishe az pp25 estefade kard

 68. hooman می گوید

  salam man taze ye ipad kharidari kardam ziad kar bahash ro balad nistam mikhastam bedoonam

  chejoori mishe film.bazi.narmafzar be ipad az pc bedim

  chom man nemitoonam baghie chiz haro midam vali ino nemitoonam

  jasl break ham nistesh!!!!

 69. hooman می گوید

  salam man tamame in kararo kardam ama vaghti tooye ipad mire mizane =install failed
  dalil chie?

 70. houman می گوید

  salam man taze ye ipad kharidari kardam ziad kar bahash ro balad nistam mikhastam bedoonam

  chejoori mishe film.bazi.narmafzar be ipad az pc bedim

  chom man nemitoonam baghie chiz haro midam vali ino nemitoonam

  jasl break ham nistesh!!!!

 71. behnam می گوید

  vase ios 7 chetor mishe app crack install kard??

  1. iDaniel می گوید

   faghat ba pp25 ya ba mac

 72. shaili می گوید

  ba arze salam va khaste nabashid bebakhshid man ye bazy mikhastam va3 ye iphone age noskheye crackesho peyda kardid mishe bezarid mamnun..khaste nabashid esme bazy (icon pop quiz )hast

 73. Ali می گوید

  سلام من iPad ۴دارم و. وقتی که با برنامه ی idownload فایلی رو دانلو د می کنم ججوری بأید extractو نصبش کنم؟

  1. iDaniel می گوید

   شما برای اکسترکت می توانید از ifile استفاده کنید.

 74. parsa می گوید

  ایا اپل ایدی هم میخواد؟

 75. آرش می گوید

  سلام آقا من ipad4رو از آیتیونز برنامه روش میریزم تا وستای نصب میاد رو آیپد ولی بعدش این eroorرو میده:faild inistall

 76. admin می گوید

  دوستان عزیز برای پاسخ به سعولاتتون به انجمن مراجعه کنید.

 77. پارسا می گوید

  سلام من فقط برای تست کردن ۱برنامه دانلود کرده بودم وقتی ریختم دیدم برنامه هام پاک نشد خیلی خوشحالم
  d):

 78. soroosh می گوید

  salam man vaghti mikham barnamaro berizam barname nasb nemishe

 79. Hasti می گوید

  Salam man mikham viber berizam vali nemushe va nemidonam adlan chejori berizam va nasb konam albate man wifi on nemishe az tarighe gprs vasl misham

  1. iAmirhosein می گوید

   وایبر در ایران شیلتره

 80. benyamin می گوید

  سلام چیکار کنم که نرم افزار های قبلی که رو ایفونم بود با این روش پاک نشن؟

 81. mohammad می گوید

  با سلام و سپاس فراوان
  خب این appsync رو هرچی میزنیم از سیدیا پیدا نمیشه، بالاخره hackulo.us تعطیل شده
  سورس دیگه ای برای این سراغ ندارین؟
  با تشکر

 82. مهدی می گوید

  سلام من یه نرم افزار با itune گرفتم میتونم با نرم افزار itools نصب کنم ؟
  سورس نرم افزاری که با itune گرفتم کجا میره؟

 83. Alireza می گوید

  appcync رو تو cydia پیدا نمی کنم

  1. iAmirhosein می گوید

   Appsync

 84. Alireza می گوید

  سلام من تازه آیپدمو جیلبریک کردم اما هر کاری میکنم برنامه های کرک شده ای رو که از همین سایت دانلود کردم سینک و نصب نمی کنه.(روی صفحه آیپد می نویسه failed to install)
  باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

 85. یاسمین می گوید

  من واقعا هنگ کردم نه برنامه تونستم بریزم نه اپل ایدی بسازممممم
  چیکار کنممممممممم؟؟؟؟؟؟

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام
   نگران نباشید سادست !‌اگه ورژن دستگاتون ۶.۱.۳ هست و جلبریک نشده میتونید از برنامه های ۲۵pp استفاده کنید. نیاز به ایتونز نداره !‌ آموزش های کامل در بخش آموزش هست .

 86. حسین می گوید

  itunes sync
  im+pr0 faiied to installاز برنامه خارج میشه نصب نمیشه
  لطفا راهنمایی کنید

 87. حسین می گوید

  سلام خسته نباشید”اقا برنامها نصب میشن ولی تا میره واسه نصب ازبرنامه خارج میشه چ کنیم؟

 88. اسماعیل می گوید

  سلام من آیپدم جلبریک شده ولی وقتی با iFunbox توش برنامه می ریزم وقتی می خوام برنامه رو باز کنم اپل ایدی می خواد چیکار کنم لطفا جواب بدین

 89. Erfan می گوید

  واااااییی…
  داداش دمت گرم به مولا الحق که استیون جابز ایرانی…:دی

  دمتون گرم..
  بعد از ۷ ماه کارم راه افتاد..:-*

 90. Erfan می گوید

  سلام
  من گوشیمو دادم بیرون تا جیلبریک کنن..
  نسخش ۶٫۰ هست..
  ولی فقط نرم افزار cydia روش نصب شده تا چند تا تغییرات ظاهری روش ایجاد بشه..
  من چجوری میتونم بفهمم که گوشیم جیل شده یا نه..؟؟
  لطفا راهنمایی کنید

  1. iAmirhosein می گوید

   وقتی سایدیا باشه یعنی جیلبریکه!ولی برای نصب بازی و نرم افزار باید توییک Appsync را ازسیدیا دانلود کنید

 91. alireza می گوید

  سلام.یعنی از کامپیور به هیچ عنوان نمیشه اپلیکیشنی ریخت که برنامه های روی آیپد حذف نشن؟

  1. iAmirhosein می گوید

   چرا میشه!با استفاده از نرم افزار iFunbox

 92. Hesam می گوید

  سلام.من هنگام کار با آیتولز بعد از خازج شدن لوگوی گوشی رو به آیتولز متصل کینید میادش من گوشی رو که متصل میکنم هیچ دیوایسی دیگر نمایش داده نمیشه میشه راهنماییم کنید؟؟؟؟؟

 93. parsa می گوید

  سلام من یه سوال داشتم دستگاهمو جیابریک کردم و ایتونزم جدیدترین نسخشو دانلودو نصب کردم .وقتی می خوام بازی بریزم پیغام میده که برنامه هاتونو باید authorize کنید و اگر نکنید برنامه هات پاک میشه به نظرتون دلیلش اینه که قبلا اون کسی که برنامه هارو ریخته با برنامه ای به غیر از ایتونز ریخته و اگرم ریخته روشی غیر از پاک کردنشون هست ؟
  ممنون از سایت خوبتون

 94. sina می گوید

  اگه میشه راهنمایی کنید.
  ممنون میشم.

 95. sina می گوید

  سلام
  ببخشید ولی وقتی میخوام برنامه هارو نصب کنم روی ایفونم اخطار میده:
  I Tunes sync
  media player failed to install

 96. سعید می گوید

  سلام
  میخواستم با عرض خسته نباشید و تشکر بگم که سینک رو اینطوری Sync مینویسن.

 97. Ahmad می گوید

  سلام.
  ممنون میشم اگه یکمی راهنماییم کنین.
  ظاهر ورژن ۱۱٫۰٫۲ آیتونز یکمی متفاوت شده و تمام مراحل رو اون جوری که توضیح داده شده نمیشه جلو رفت
  ورژن قدیمی تر هم که نصب میکنم برنامه میگه که باید همین ورژن ۱۱٫۰٫۲ رو نصب کنم تا آیپادم سینک بشه.
  و الان نمیتونم برنامه ای روی آیپادم نصب کنم از طریق آیتونز.
  از طریق iFunBox میشه نصب کرد اما از برنامه ها میپره بیرون.
  اگه میشه راهنماییم کنین که چیکار کنم.

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام
   سوالات خودتون رو لطفا داخل انجمن مطرح بفرمایید
   تشکر

 98. مهناز می گوید

  سلام
  گوشی من ۴s جیلبرک شدست اما اصلا تو آیتونز نمیاره این برنامرو با itools هم Fail to install میده
  آخه چرا بعد از این همه دانلود باید اینطوری بشه !!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. iAmirhosein می گوید

   میشه دقیق تر بگید؟مدوم برنامه رو؟شما توییک Appsync رو نصب کردید؟

  2. ARAM می گوید

   سلام میشه بیشتر توضیح بدید؟

 99. hooman می گوید

  man ipadam jilbreak hast vali saite shoma ra nemitoonam too add source vared konam mige support nadare

 100. mm می گوید

  man install mikonam hichi to ipad nemiad !

 101. متین می گوید

  ببخشید من همه راه رو میرم فقط تو ایتونز گزینه Cync Apps نیست

 102. aida می گوید

  باسلام و تبریک سال نو
  من به مشکلی برخوردم که درسایت شما گشتم اما چیزی پیدا نکردم من برنامه های rar را نمی توانم به ipaتبدیل کنم حتی با
  rar extractor من شرمنده ام که وقت شما رو میگیرم اما ازتون راهنمایی میخواهم
  ممنون از سایت فوق العاده خوبتون

 103. ali می گوید

  با سلام من یه سوال کوچیک داشتم، آیا بدون اینکه جیلبریک کرد این اپ هایی که گذاشتینرو وارد آیتونز و از اون به دستگاه منتقل کرد؟ هییچ راهی نداره؟

 104. navid می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید.من گوشیم ۴s جیل برک هم هست cydia هم روش نصب بود اما نمی دونم چکار کردم که cydia پریده.تو ریختن و نصب برنامه هیچ مشکلی ندارم اما الان cydia رو می خوام.باید چکار کنم برگرده یا مجدد برگرده.ممنون می شم اگه می دونید راهنماییم کنید.

  1. iAmirhosein می گوید

   شما باید از طریق PC فایل DEB سیدیا رو روی دیوایستون نصب کنید

 105. azadeh می گوید

  سلام من روی install کلیک میکنم و سینک رو میزنم اما هیچ کدوم از برنامه ها وارد گوشی نمیشه
  وقتی میرم توی آیتونز جلوی برنامه ها نوشته remove یعنی نصب شدن اما هیچ کدوم نیستن
  راستی من برنامه هام رو از آیتونز میگیرم . آیا بخاطر اینه که جیلبریک نکردم؟
  لطفا کمکم کنین

  1. iAmirhosein می گوید

   دوست عزیز برای نصب برنامه ها و بازی های سایت باید حتما جیلبریک باشید

 106. سپهر می گوید

  من برنامه ی iTunes را دانلود کردم اما با ان برنامه ی توی عکس فرق داره و وقتی برنامه ی توی عکس را دانلود میکنم ارور میده ایپاد تاچ هم دارم.

 107. امید می گوید

  با سلام و خسته نباشید….
  چرا من بازی های ios شما رو دانلود میکنم و وقتی درون itunes عملیات install رو انجام میدم در انتها بازی یا هر برنامه ای در گوشینصب نمی شود….
  عکس برنامه درون گوشی میاد در انتهای نصب fail میشه؟؟؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید…..

 108. farnam می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  هنگام نصب برنامه ارور failed to instal رو میده.توروخدا خوب راهنمایی کنید.
  ممنون

  1. امید می گوید

   منم دقیقا همین مشکل و دارم …..اگه تونستی حلش کنی یه ندا هم به من بده…مرسی دادا

 109. مهدي می گوید

  سلام. چجوری وقتی یه نفر یه برنامه مثل uc browser با بلوتوث برات میفرسته نصبش کنى

 110. mojde می گوید

  ba “itools” nMishe inRo sync kard?

 111. آريا می گوید

  سلام
  من هر چی بازی میریزم بعدش که تموم میشه فیلد میزنه؟
  cydia هم دارم ورژنه گوشیم هم ۶٫۱٫۲ هست

 112. حسین می گوید

  سلام از سایت زیبا و جوابهای باحوصله شما ممنون
  در اصل آموزش نحوه ریختن بازی و نرم افزار از آیتونز است. من آیتونز جدید ۱۱ رو نصب کردم که با آموزش شما خیلی فرق داره لطفا در آیتونز جدید این اضافه کردن بازی رو آموزش بدید ممنون

 113. farzad می گوید

  salam
  من وقتی میخوام برنامه های فیری رو بریزم دائم ارور ۱۰۰۹ یا ۹۰۰۱ میده لطف کنید بگید چی کار کنم ؟

  1. iAmirhosein می گوید

   باید از چیز پی ان استفاده کنید

 114. ali می گوید

  salam tazeh iphone 5 ghereftam mekhastam barname free brezam vali balad nestam mamnoon meshm komakam koned

 115. reza می گوید

  salam bebakhshid man file sygic download karda, vali naghti extractesh mikonam ke nasbesh konam tosh ye alamafe file hast vali pasvand hich kodomeshon ipa nist chekar konam ba tashakor

 116. hossein می گوید

  سلام
  من آیپد مینی دارم … آی او اس ۶٫۱٫۲ آپدیته و Cydia با appsync هم دارم … (جیلبریک شده)
  اما نمی دونم چرا هیچ برنامه ای از آیتیونز روش نصب نمی شه و همش failed to install میده …
  خواهشا کمکم کنید …

 117. مونا می گوید

  سلام دوستان عزیز من همیشه محصولات اپل را دوست دشتم ولی از سختی کار با اون میترسیدم واندروید داشتم تا اینکه یه دوست به من یه ایپاد تاچ دست دوم داده خیلی هم بازی روشه ولی یه مقدار هنگه وسط بازی میاد بیرون موزیک های خودش تو موزیک پلیر و ویدیو ها را پخش نمیکنه میخواستم ریستش کنم ولی از ازی ها حیفم اومد و ترسیدم ios ازبین بره چون ۵٫۰۱ روش است وتازه میشه اول مکافات دوستان میشه راهنمایی کنید من خیلی تازه کارم با ایتونز هم زیاد بلد نیستم کار کنم اگر به نتیجه نرسم مجبورم از دنیای شیرین اپل خداحافظی کنم

  مینا

 118. Ghazal می گوید

  Ipade man jailbreak shode hast va appcake ke barname download mikonam va install ro mizanam install mikone vali vaghti to menu miram iconi ezafe nashode formate barnamehaiy ke dl mikonam va install mikonam hamashon ipa hast moshkel chie?

 119. مجتبی می گوید

  سلام

  من مشکل دارم شدید ورزش ۴s من ۶٫۱٫۱ هستش الان من از کجا بدونم جیلبریک هست یا نه و اینکه Cydia تو منو جنرال منظورتونه درسته یا نه ممنون میشم کمکم کنید موندم چه خاکی تو سرم بریزم

 120. َAmin می گوید

  سلام من میخوام با برنامه های دیگه مثل Syncios , iFunbox , … برنامه بریزم واسه آیفونم ولی برنامه رو که باز میکنم میخوام فایل برنامرو پیدا کنم واسه نصب برنامه یهو بسته میشه . با هر برنامه ای میخوام نمیشه ممکنه مشکل از آیتونز باشه ؟

 121. Aminn می گوید

  The Request Timed Out من تو سورس appleapps.ir/repo رو ادد میکنم میزنه

  1. iAmirhosein می گوید

   دوباره امتجان کنین

 122. Aminn می گوید

  برا ادد کردن سورس تو سیدیا باید به وای فای کانتکت بود ؟

 123. nima می گوید

  سلام دوستان
  ببخشید من iPod ام رد جیلبریک کردم . اما متاسفانه appsync توی سیدیا نیست و نمیتونم app نصب کنم …
  ممکنه کمکم کنید ؟

  ورژن ios هم ۶٫۰٫۱

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام
   از سورس اپل اپس نصب کنید

   appsync 6.x

 124. بهنام می گوید

  هنگام نصب پیغام failed to install رو میده دلیلش چیه جیلبرکش کردم ios 6.1

  1. DaniyalNDRM می گوید

   توییک appsync رو نصب کنید

 125. ملیحه می گوید

  چه جوری گوشیمو به جیلبریک مجهز کنم ؟

  1. iAmirhosein می گوید

   آموزش در سایت قرار دارد!

 126. esi می گوید

  چیکار باید کنم!

 127. esi می گوید

  سلام من راهی رو که داده بودین رو امتحان کردم ولی تمام برنامه هام پاک شد برنامه ی جدیدی هم روی گوشیم نصب نشد

 128. ملیحه می گوید

  سلام گوشیم ایفون ۴s جلبریک ندارم باید چی کار کنم ؟؟ میتونم نصب کنم ؟؟؟

  1. iAmirhosein می گوید

   خیر دوست عزیز برای نصب نرم افزار کرک شده باید جیلبریک باشید

 129. ali می گوید

  سبام برای رفع مشکل اینکه برنامه های قبلی پاک میشیه وقتی میخواهیم برنامه جدید نصب کنیم برای iphone هم از برنامه ی iFunbox استفاده کنیم

 130. arasshhhh می گوید

  ببخشید این آموزش رو تصویریش نیست؟؟؟؟

 131. parviz می گوید

  سلام
  برنامه های دانلود شده اصلا ipa نیست.چگونگی نصب اینگونه فایلها را بیشتر اطلاع رسانی کنید .
  مرسی

  1. parviz می گوید

   این مشکل با IE میباشد و با کروم اصلاح میشود.

 132. behzad می گوید

  سلام من آیبدم جیلبریک وقتی میخوام با آیتونز توش برنامه بریزم نمیشه اول install میزنم بعد که apply میکنم میره رو will install باید چیکار کنم ios 6
  نیازی به آبدیت نداره

  1. MftFM می گوید

   بعد apply sync رو در پایین سمت راست بزنید

  2. behzad می گوید

   آخه من sync بزنم برنامه هام پاک میشه

 133. devil می گوید

  سلام من iphone دارم
  وقتی نرم افزارو نصب میکنم wil instal میده
  تو itons هم اضافه میشه
  ولی تو گوشیم نمیاد
  چی کار باید بکنم؟

  1. iMahyar77 می گوید

   وقتی will میشه هر برنامه ای باید بعدش apply رو در پایین صفحه بزنید .

 134. محمد می گوید

  با سلام
  من یه برنامه ای را از itunes store دانلود کردم و همه مراحلی که برای نصب یه برنامه توضیح دادین را اجرا کردم ولی برنامه وارد گوشی نمیشه یه پیام به این عنوان میادthe iphone could not be synced because the sync session to faild to start باید چی کار کنم
  ممنون

 135. reza می گوید

  سلام
  من یک برنامه رو از سایت با دانلود منیجر گرفتم. اما بصورت فایل زیپ هست و نصب نمیشه.
  روش بالا رو هم استفاده کردم اما باز نشد.لطفا طریقه نصب رو راهنمایی کنید. ممنون

  1. iMahyar77 می گوید

   سلام ، اصلا جیلبریک کردین ؟

  2. reza می گوید

   بله

 136. Farshad می گوید

  Salam man iPad2 6.1 daram va nemitoonam roosh chizi nasb konam lotfan rahnamaee konid?

  1. Saeed می گوید

   سلام. این ورژن هنوز جلبریک نشده ! باید صبر کنید تا ۱ شنبه جلبریک ۶.۱ منتشر بشه

  2. iMahyar77 می گوید

   سلام ، خب جیلبریک نیست دیگه ! تا یکشنبه-دوشنبه صبر کنید جیلبریک بیاد تا بعد بتونید بازی و برنامه نصب کنید .

 137. پاشا می گوید

  سلام
  من اخرین ورژن ایتونز رو نصب کردم
  یکمی متفاوته با این
  اما هرچی سروکله زدم نتونستم
  میشه از اونجا هم بگید؟

 138. saeed می گوید

  salam
  bebakhshid man barname ro nasb kardam az tarigh iphone box vali dobare vaghti vared misham biroon miyad bayad chikar konam

 139. Ava می گوید

  سلام!
  من آیپد ۲ دارم، جیلبریک هم نشده! چند وقت پیش هنگ کرد و روشن نمی شد… وقتی به کامپیوتر وصل کردم، تو آیتیونز آیپدم رو نشون داد و هی روشن می شه و بلافاصله خاموش می شه و هیچ برنامه ای رو باز نمی کنه!
  خواستم بپرسم اگه restore کنم درست می شه؟؟؟

  1. Ava می گوید

   *در ضمن! اون پایین آیتیونز یه پیغام over capacity هم نشون می ده!
   (ممنون از سایت خوبتون)

  2. DaniyalNDRM می گوید

   سلام. بله با ریستور تمام مشکلات حل میشه .
   سوالات بیشتر هم لطفا داخل انجمن بپرسید تا سریع تر راهنمایی بشید
   سپاس

 140. hosain می گوید

  وقتی که من برای باز کردن فیفا یا آسفالت ۷ آن خو گرفته باز
  برای اولین بار آن را برای آیدی من سیب می پرسد و سپس وقتی که من OK را فشار دهید
  آن را خاموش

 141. میلاد می گوید

  سلام . میشه بگید چه جوری میشه اهنگ و فیلم رو از روی ایفون ۴sروی کامپیوتر ریخت .ممنون .

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام آموزش داخل سایت هست جستجو کنید لطفا

 142. elnaz می گوید

  ba salam man ipad 2 daram moghe khride dastgam forooshande yek seri barname baram rikhte va baadesh khodam ba ID khodam ye seri barname download kardam vali vaghti mikham barname haro UP DATE konam ID on maghazaro mide va PASSWORDE ono mikhad mikhastam bedonam rahi hast ke baID khodam UP DATE konam BA TASHAKOR

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام. لطفا فارسی تایپ کنید !!!‌

   ببینید اون برنامه ها با اکانت مغازه دار خریداری شده و نیاز به داشتن پسورد اون اکانت برای اتورایز کردن داره !
   یا باید خودتون توسط راه های دیگه ی آموزش داده شده داخل سایت برنامه نصب کنید به دل خواه
   یا دستگاه رو دوباره پیش مغازه دا ببیرید.

   راستی سوالات بیشتر رو لطفا داخل انجمن بپرسید تا سریع تر پاسخگو باشیم
   با سپاس
   forum.appleapps.ir

 143. رویا می گوید

  سلام….من اومدم یه سری آهنگ بریزم تو این آیپاد لعنتی،نتونستم که هیچ الان برنامه هامم دیگه باز نمیشن!!!
  itunes من با عکسای شما فرق میکنه!!!
  یه چیزایی نداره انگار!!
  اگه زودتر جواب بدین ممنون میشم…….

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام. خونسرد باشید چیزی نشده دوست عزیز .
   احتمالا برنامه های شما توسط فروشگاه یا شخص دیگری به صورت اورجینال نصب شده و چون الان سینک کردید دیوایس رو بازی ها اجرا نمیشه !
   حالا ببینید شما دیگه از اون برنامه های نصب شده نمیتونید استفاده کنید در کل !
   پیشنهاد من استفاده از نرم افزار ۲۵PP یا سرویس ثبت یودید هست !‌چون فکر کنم دیوایس شما جلبریک نشده !‌

   لطفا سوالات بیشتر رو در انجمن بپرسید تا پاسخ گوی شما باشیم
   سپاس

 144. danial می گوید

  salam be dostan va admin
  man taze ye ipod khardim va inke jailbreak nashode mishe rahnami koonid ke chetoori mitonam jailbreakesh koonam
  ba tashakoor.

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام
   مبارک باشه دوست عزیز
   ببینید برای ورژن ۶ هنوز جلبریک منتشر نشده . میتونید از سرویس نصب برنامه کرک استفاده کنید از لینک زیر
   http://forum.appleapps.ir/thread1323-13.html
   و یا از نرم افزار ۲۵pp لینک زیر
   http://www.appleapps.ir/1391/%d8%a8%d8%b2%d8%b1%da%af-%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%b4%d8%a7%d9%87%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%be%d9%84-%d8%a7%d9%be%d8%b3-%d9%86%d8%b5%d8%a8-%d8%a8%d8%b1%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%da%a9%d8%b1/
   راستی فارسی تایپ کنید و سوالات بیشتر رو در انجمن مطرح کنید
   سپاس

 145. amin می گوید

  سلام وقت بخیر … می خواستم ببینم این امکان وجود داره که برنامه هایی رو که در آی پد نصب هست به سیستم انتقال داد و روی یه آی پد دیگه نصب کرد …؟؟

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام. خیر امکانش نیست
   سوالات رو هم در انجمن بپرسید

 146. khafan می گوید

  جلبریک پایدارهست باabsinthe-win-2.0.4جلبریکش کردم.

 147. سید عبدالله می گوید

  سلام میشه لینک دانبود برنامه ی اصلی iTools نه کرک شده اش رو برامون بزارید با با نسحه ی اصلی مشکل نداره

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام دوست من اصلا اورجینال و کرک نداره !

 148. mehdi می گوید

  slm khase nabashid ! betarin narm afzar baraye enteghal application ha be idevice chie?albate baraye mac!chon ifunbox nemishe.

 149. shayan می گوید

  سلام راحتترین راه برای انتقال کانتکت های vcf و اجرای اونها توی آیفون ۴s چیه؟
  مرسی

  1. DaniyalNDRM می گوید

   با نرم افزار هایی مثل iTools

 150. khafan می گوید

  درهنگام ریختن برنامه روی آیفونم آیتونزارورfaild to installمی دهدچه کارکنم.

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام. دیوایس شما باید جلبریک شده باشه

 151. سید عبدالله می گوید

  سلام وقتی فایل ایتونز رو از کامپیوتر باز میکنم یه ارور میده ک نوشته البته فایل exeک از سایت گرفتم که ۵ مگ بیشتر نیست
  failed to load i tunes library are you sure you have installed i tunes (v10+) on your computer

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام. دوست عزیز فرمت اپلیکیشن های اپل ipa هست

 152. shayan می گوید

  سلام و خسته نباشید

  میخواستم بپرسم استفاده از itools برای انتقال اطلاعات و نصب و حذف برنامه ها واسه آیفون ۴s خوبه یا مشکل داره؟لطفا راهنماییم کنید چون کانتکتام با پسوند vcfهستند و نمیدونم چطوری باید انتقالشون بدم تا گوشی همشونو بشناسه.ممنون

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام. بله مشکلی نداره ! برنامه ی جالبی برای نصب و انتقال اطلاعات حساب میشه و البته خیلی راحت تر از آیتونز !‌

 153. Amirhosein می گوید

  سلام عزیزان من گوشیم جیلبرک شده است من وقتی با آی تیونز برنامه ی سایت خودتونو نصب میکنم اپل آی دی میخواهد و اپل آی دی رو با پسورد میزنم میگه فقط روی ۵ کامپیوتر نصب میشه

  1. iAmirhosein می گوید

   شما برنامه هارو با iTools نصب کنید

 154. کاغذ دیواری می گوید

  ممنون عالی

 155. mori می گوید

  ببخشید یعنی الان اگه من ۱ اپ و با ای تیونز بریزم رو ای فونم اپهایی که اپل استوره ریخته پاک میشه؟(تو ای تیونزم ندارمشون)!

 156. mory می گوید

  salam

  man tike barname ro mizanam too apps zood nasb mishe vali too ipod nemiad

  yani nasb nemishe sare karie

 157. alireza می گوید

  salam barname jelbereg vase iphone 5 ham uamdeh?

 158. erfan می گوید

  سلام آقا من ورژن جدید برنامه رو دانلود کردم حالا دیگه نمیتونم sync apps کنم و نصب کنم.میشه راهنمایی کنید؟

 159. Hamoon می گوید

  با سلام.مشکل من گیر کردن ایپادم در هنگام بازی رو FIFA 2013 وsnooker2012
  گیر میکنه اگه میشه راهنماییم کنین

 160. حامد می گوید

  سلام ببیخشد من بازی رو برنامه i tunes از طریق کامپیوتر نصبش کردم ولی تو گوشیم بازیش نیمده

 161. حميد می گوید

  ایتونز ١١ منتشر شده ( مثلا )

  اون رو لطفا یاد بدید !
  دیگه ایتونز ١٠ به چه دردمون میخوره ؟؟؟

 162. pooria می گوید

  agha man gooshim unblock nashode mitoonam az app haye free shoma estefade konam???

 163. ali می گوید

  چرا من نمی توانم از اینترنت بازی دانلود کنم برای iphon3می نویسد SAFARI CENNOT TO DOWNLOAD

 164. vahid می گوید

  باسلام و خسته نباشید .
  اقا من تمام کارهایی که برای ریختن بازی یا برنامه اموزش داده بودین رو انجام دادم . و اخرش ایفونم رو خاموش روشن کردم . ولی هیچ برنامه ای اضافه نشده بود . لظفا کمک کنید . با تشکر

 165. vahid می گوید

  سلام . خسته نباشین .

  اقا من تمام کارهایی که شما برای ریختن برنامه یا گیم رو با ایتونز اموزش دادین انجام دادم . اخرش هن sync
  می کنم و تمام میشه . بعد خاموش روشن هم می کنم اما چیزی نریخته . کمکم کنید .

  1. admin می گوید

   سلام. سوالات لطفا فقط در انجمن مطرح کنید

 166. Darkheaven می گوید

  سلام
  خسته نباشین با این سایت جامع تون
  عزیز، من قبلا از این ساین app دانلود می کردم و خیلی راحتم رو device ام نصب میکردم
  جیلبرک کردم
  Appsync نصب
  اما جدیدا با ituns نمی تونم فایلی رو رو device ام نصب کنم
  گفتم شاید مشکل از ituns باشه
  آخرین ورژن ۱۰.۷ گرفتم
  نصب کردم ولی بازم نمی تونم app روش نصب کنم
  علت چی می تونه باشه؟؟؟
  خواهشا یه راه حل به من بدید
  بازهم ممنون….

  1. admin می گوید

   عزیز سوالات در انجمن ج داده می شود

 167. مسعود می گوید

  salam man yek ipad3 daram vaghti bazi ro ke mikham nasb konam tikesh ro mizanam va dokmeie applay ro mizanam kate neshandahandeie mizan nasb yekam gelo mire va bad mipare va bazi nasb nemishe mikhastam bebinam moshkel chie ba tashkor az saite khoobetoon

  1. admin می گوید

   سلام. سوالات در انجمن پاسخ داده میشه !‌

 168. ardeshir می گوید

  سلام من می خواهم عکس اضافه کنم به ایپاد .
  تمام عکس هایی رو که می خواهم در my pic کامپیوترم قرار دادم بعد در iT می رم به قسمت photo و بعد my pic رو انتخاب می کنم و تیک sync my pic رو می زنم و بعد all رو هم انتخاب می کنم و بعد apply می زنم و قسمت بالا یه چیزی پر می شه و بعد که پر شد یه چیزی که نوشته sync می خواهد پرشود اما تا ۱ساعت روی ۲ از ۵ می مونه ۲/۵و اتفاقی نمی افته و عکس ها انتقال پیدا نمی کنند .
  لطفا بفرمایید مشکل کجاست و باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  ممنون

  1. ardeshir می گوید

   یه نکته ای دقیقا این رو می نویسه
   syncing”ardii(step2 of 5
   زیرش
   Backing up
   و یه چیزی می خواهد پر بشه اما همانطور که گفتم روی ۲/۵ باقی می مونه و تکون نمی خوره

 169. Amir می گوید

  سلام من ایپدم جیلبریک هست اما میخوام اپدیتش کنم می تونم بدون جیلبریک اپ بریزم توی ایپدم

  1. admin می گوید

   سلام بدون جلبریک نمیتونید برنامه کرک نصب کنید !

 170. parham_3020 می گوید

  سلام
  گوشی من ورژن ۶٫۱ جلبریک هم نمیشه این ورژن لطفا به من کمک کنید که چطوری میتونم از طریق آیتیون برنامه یا گیم بریزم مرسی

  1. admin می گوید

   سلام داخل انجمن بفرمایید

 171. reza می گوید

  salam.man iphone4 locke jalbreak 5.01 daram.az itunes k barname mirizam mizane tu gushi inistal nemishe.chikar konam?baghie gam migan az itunes nemituni berizi

 172. هومن می گوید

  عالی بود مرسی

 173. po0ya می گوید

  slm
  khaste nabashid
  man file ios6 ro dl kardam mishe komakam konin chetori mitunam roo i pod am nasbesh konam?

  1. admin می گوید

   ۲۰۰ تا بنر گذاشتیم سوالات و مشکلات داخل انجمن لطفا !‌

 174. ghader می گوید

  سلام بچه ها:من نمیتونم با برنامهitoolsبرنامه بریزیم توگوشیم(ایفن۴)میتونین کمکم کنین؟؟؟؟؟

 175. امين می گوید

  سلام
  من نیو آیپد جلبریک شده دارم و بعضی برنامه ها را که اجرا می کنم باز می شود اما سریع بسته می شود اما هنوز در حالت اجراست چه کار می توانم بکنم؟

 176. مرتضي می گوید

  سلام من تأزه ای پد ٣خریدم
  اما جیلبریک نکردم می خوام برنامه گوگل تالک و واىبر نصب کنم بأیه چیکار کنم لطفا کمکم کنید
  مرسی

  1. admin می گوید

   سلام. میتونید از اپ استور خرید کنید ! یا از سرویس نصب برنامه کرک روی دیوایس جلبریک نشده استفاده کنید

 177. mersede می گوید

  salam
  yaniiiiii aheghetooonam asan ye vwziiiiii
  man koli khodamo koshtam ke in barnamaro nasb konam
  ta be site shoma movajeh shodam
  yani dametoooon ghiiiiiizh
  khili khaste nabashin

 178. امین می گوید

  salam ba arze khaste nabashid be shoma va dustanetun………………man y aipade modele A1430 daram vaghty b kampioter vasl mikonam mikham y barname rush berizam gozineye paste nemiad che kar bayad bokonam?ba tashakor

 179. ehsan می گوید

  با عرض سلام خدمت شما عزیزان و زحمت کشان این سایت پر بار
  همون طور که خودتون فرمودید اگر هنگام syncکردن اطلاعات در آیتونز هر برنامه ای که قبلا نصب کرده باشیم پاک میشه خوب راهی نیست که هم بشه برنامه های قبلی رو حفظ کرد و هم بشه برنامه های جدید رو ار طریق ای تونز یا هر نرم افزار دیگه ای نصب کرد ؟
  یه سوال دیگه من تو سایتتون ثبت نام کردم و userو password رو برام ایمیل کردید اما هر چقدر مزنم پیغام شناسه شما معتبر نیست مده و وقتی برای رفع مشکل اقدام میکنم در یه قسمت میگه ایمیل یا شناسه رو وارد کنید و وقتی اقدام به این کار میکنم با کمال تعجب میگه که چنین کاربری با این مشخصات وجود نداره در حالی که یه بارم برای رفع مشکل passwordام رو عوض کردم و سیستم passwordجدید رو به آدرس ایمیلم ارسال کرد و نوشته بود ثبت نام شما انجام شده و میتونید وارد سایت شوید ولی دو باره وقتی خواستم وارد بشنم پیغام داد شناسه کاربری معتبر نیست شناسه ام اینه ehsan21 ممنون میشم اگر جواب بدید و باز هم ممنون از سایت عالیتون.

  1. admin می گوید

   سلام
   سوالات در انجمن لطفا

 180. علي می گوید

  ببخشید وقتی می خوام وارد itunes store بشم میگه ایتونز نمی تواند وارد شود تزه ایترنت هم کانکت هستم

 181. kamran می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید .
  من برنامه رو به صورت اورجینال خدمات موبایلی برام نصب کرد و دوتا مشکل دارم. ۱اینکه آهنگ هایی که برام بلوتوث میشند توی موزیک پلیر نمیاد در واقع به تعداد آهنگ هام افزوده نمیشند و در مسیر var/mobile/ Document ذخیره میشند و دوم اینکه ویدیو ها و عکس های دریافتی توی قسمت picther/camera rol اظاف میشند و کلیپ هام به قسمت موزیک در منو اظاف نمیشند . میخواستم اگه ممکنه محبت بفرمایید راهنمایی کنید . سپاسگذارم

  1. admin می گوید

   سلام احتمالا برنامه اورجینال نیست !! اگه اورجینال باشه شما میتونید از سیدیا خودتون به طور رایگان اپدیت کنید تا برطرف بشه !‌اگه نشد باید اورجینال تهیه کنید تا برطرف بشه !‌

   shop.appleapps.ir

 182. yaser می گوید

  سلام دوست عزیز من برنامه iTunesنصب کردم ولی Cydia توش نداره باید چکار کنم ممنون میشم جواب بدید

 183. مهدی می گوید

  سلام من به ای او اس ۶آپدیت کردم و از اون موقع به بعد هر موقع که خواستم اپلیکیشن از طریق ایتیونز نصب کنم وقتی applyکردم اپلیکیشن ها تا نصف نصب میشم بعد ارور می ده لطفا راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   سلام. در این ورژن هنوز برای ایفون ۴ اس و بالاتر جلبریک نیومده ! مگر از سرویس نصب برنامه های کرک شده روی دیوایس جلبریک نشده استفاده کنید !!‌

 184. sina_mrn می گوید

  سلام من از یه سایتی به جز iTune نرم افزار دانلود کرذم اما وقتی خواستم نصب کنم نشد و error(0*E8008001)داد. چی کار کنم؟
  مرسی

 185. N1E می گوید

  سلام میخواستم بدونم چه مزیتی داره با itunes برنامه بزنیم خوب iphone pc suit & ifunbox & itoole که هست ؟؟

  1. admin می گوید

   سلام. با آیتونز استاندارد حساب میشه و شاید برای بعضی اپ ها با آیتونز مشکلی پیش نیاد

 186. arsen می گوید

  با سلام اگه میشه من راهنمایی کنید متشکرم
  app های که روی آیپد من بود دیگه اجرا نمی شه طبق توضیحاتی که بالا دادین فکر کنم هنگام sync کردن پاک شدن الان من چی کار کنم همه برنامه های نصب شده پریده دیگه نمی شه برگردوند

  1. admin می گوید

   سلام احتمالا برنامه هارو با سیستم دیگه سینک کرده بودید ! باید خودتون دوباره نصب کنید

 187. محسن می گوید

  آقا مشکل من که پیغام . . . could not be synced رو میداد حل شد … مثکه مشکل از فایلای بک آپ آیتونز بوده… بازم ممنون واسه کل توضیحای این پیج…خیلی به دردم خورد 🙂

 188. محسن می گوید

  سلام…با تشکر از زحمات و راهنمایی هاتون
  ببخشید من موقع نصب اپ ها پیغام failed to install رو میگرفتم، بعد جواب کامنتا رو خوندم و appsync و afc2add رو ریختم، حالا دیگه وقتی وصل میکنم به کامپیوتر و از آیتونز سینک رو میزنم پیغام could not be synced because the sync session failed to start رو بهم میده … appsync رو از چند تا سورس هم امتحان کردم ولی فرقی نمیکنه!! ممنون

  1. vampire74 می گوید

   در انجمن سوال رو بپرسید

 189. مهرداد می گوید

  سلام
  ۱سوال داشتم! با اینکه آیپدم رو جیلبرک کردم و آپ سینک هم نصب هست برای نصب اپ هایی که توسط بقیه خریداری شده مشکل دارم منظورم اپ هاییست که با اپل ای دی دیگه ای دانلود شده. میشه راهنمایی کنید چطور این اپ ها رو نصب کنم!؟

  1. admin می گوید

   سلام. باید با اپل ای دی که دانلود شده Autorize کنید

 190. iman می گوید

  ipod man jailbeak nist che jori mitonam to ipodam barname berizam bedone inke barname ham pak beshe?

  1. vampire74 می گوید

   در انجمن مطرح کنید

 191. محمدرضا می گوید

  با سلام
  می خواهم ios6 نصب کنم آیا برنامه های روی گوشیم پاک نمی شودلطفا راهنمایی بفرمایید .متشکرم
  سایت بسیار خوبی دارید

  1. amirgoody می گوید

   دوست عزیز ۱۰۰% پاک میشن!!

 192. meysam می گوید

  rasti ighone 4 s daram,jailbreakesh kardam,ios 5,1,

 193. meysam می گوید

  salam khaste nabashid!
  mamnoon az saite khoobetoon
  man vaghti ye seri barnameharo nasb mikonam,moghe ejra,faghat ye lahze safhe siah mishe!!!
  kheyli az barnameham in moshkelo dare!
  lotfan rahnamayim konin

 194. karimisohrab11 می گوید

  سلام خسته نباشید
  من iphone 4s دارم و تازگی ها توی itunes نوشته که اپدیت سیستم عامل ios5 به ios6 میخواستم بدونم که اگر اپدیت کنم ایا جیل بریکم میپره و اون برنامه ی appsync میره؟
  اگه جواب بدید ممنون میشم یه دنیا باتشکر

 195. danger می گوید

  سلام ببخشید من دادم بیرون برنامه ریختن رو گوشی(i phone 4)محدود ۳۰۰ تومن هم پام اب خورد بعد اگه بخوام چه برنامه چه فیلم بریزم روش میگه بقیه پاک میشه باید چه کنم

  1. admin می گوید

   سلام. دوست من لطفا در انجمن گفتگو سوالات و مشکلات خودتون رو مطرح کنید تا همکاران هرچه سریع تر پاسخگوی شما باشند

 196. sohrab می گوید

  واقعا ازتون ممنونم

 197. mohammad می گوید

  من sync رو روش کلیک میکنم ولی وقتی می خام برنامه ها رو بریزم ارور میده

  1. admin می گوید

   سلام. لطفا فقط در انجمن سوالات رو مطرح کنید

 198. عماد می گوید

  سلام من برنامه cydia رو باید چطوری پیدا کنم نیست

 199. محمد می گوید

  با سلام من که نصب میکنم
  این ارور رو می ده failed to install
  چه کار کنم

  1. admin می گوید

   سوالات رو لطفا فقط در انجمن قسمت موضوع مربوطه بپرسید !!!!!‌

 200. امیر می گوید

  با عرض سلام ببخشید من آی او اس ۴،۲،۱ را روی آیپادم نصب کردم اما وقتی به ویندوز ۳۲ بیت وصل میکنم اخطار میدهد ولی وقتی به ویندوز ۶۴ بیت وصل میکنم وصل میشود مشکل چیست

  1. admin می گوید

   سلام. سوالات رو لطفا فقط در انجمن گفتکو بپرسید.
   forum.appleapps.ir

 201. amir می گوید

  salam
  doostan man ye iphone 4s gereftam
  age kasi hast k etelaatesh rajebe hameye msaele apple khoobe lotfan baham tamas begire
  ziad nemitoonam biam net bbinam j dadin ya na!
  in shomarame 09381746860
  mc

  1. admin می گوید

   سلام. سوالات رو لطفا فقط در انجمن بپرسید .
   forum.appleapps.ir

 202. علی می گوید

  سلام، دستگاه من نیو آیپد هست که همین چند دقیقه قبل با سیدیا جیلبریکش کردم. حالا طبق روش شما دارم برای نصب برنامه عمل می کنم اما هرکار می کنم نصب نمیشه، تمام مراحل روی طی میکنه و تنها جیزی که روی صفحه آیپد نمایش میده اینه:

  . . . . . . failed to istall

  1. iSalar می گوید

   شما باید در سیدیا از سورس http://hackulo.us توییک Appsync ios 5.0 رو نصب کنید.

 203. ashkan می گوید

  سلام.
  نمی دونم چطور از این سایت عالی و نویسنده های زحمت کشش تشکر کنم!!
  من به تازگی ایپد خودم رو جیلبریک کردم.اگر از طریق ایتیونز برنامه هامو سینک کنم سیدیا و اینستالوس پاک نمیشن؟؟؟؟

  1. iSalar می گوید

   سلام ،
   لطف دارید،
   خیر پاک نمیشه

 204. Reza می گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من آیپد ٣دارم و حدودا ١ماه پیش روش برنامه ریختم و حالا چون برنامه های جدید اومده میخوام یه سری برنامه رو روش نصب کنم و نمیخوام برنامه های قبلیم چیزیشون بشه .از ifunbox نمیخوام استفاده کنم چون یه بار بازی infinity blade رو ریختم و تو چند تا مرحله هم کند شد و هم صدای خش خش ناجور میداد یعنی بجای صدای شمشیر صدای برفک تلویزیون میداد
  ممنون میشم جوابمو بدین

 205. مقداد می گوید

  Soale man bi pasokh mand baradar…
  Man bazie NBA 2K2012 ra nasb kardam, mitunam bazi konam, amma surate bazikonan ra xet-xeti neshun mideh, yani na ceshm dare, na dahan. I-padam ham Ipad New 64 GB hast.
  Yek chize digeh ham, man yek barnameh nasb kardam tedad sahfeha ta 13 afzayesh yaft, amma bazi az safahat barnameha ra paak kardam, bad khamoosh o roshan kardam, amma jaye khalie un barnameha por nahsod, che kar konam ke, refresh beshe? Nemishe mesle Android barnameha ra chinesh kard? Masalan barnamehayi ke akhiran nasb shode akhar bashe

 206. سعید می گوید

  سلام من گوشیم آنلاک شده و برنامه appsyns هم نصب کردم با اینکه چند بار ریست کردم بازم هنگام نصب نرم افزار با آیتونز یا pc suite خطا میده :
  installation failed(an unknown error massage “installprohibited” , was received from the device
  بی زحمت زودتر جوابمو بدید
  ممنون

 207. hamid می گوید

  سلام. من ipad3 دارم. جکونه میتوان برنامه و بازی را از طریق خود ipad نصب کرد؟
  کامبیوتر من ویروسی است ایا با اتصال ایبد به کامبیوتر ایبد نیز ویرؤسی میشود؟
  با تشکر

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   از install0s می تونید استفاده کنید
   برای سیستم عامل ios تنها یک نوع ویروس شناخته شد که جای نگرانی نیست

 208. ihelp می گوید

  ببخشید چجوری می تونم از app های اورجینالم را رایتی کنم؟

  1. vampire74 می گوید

   باید کرک کنید

 209. مقداد می گوید

  Man bazie NBA 2K2012 ra nasb kardam, mitunam bazi konam, amma surate bazikonan ra xet-xeti neshun mideh, yani na ceshm dare, na dahan. I-padam ham Ipad New 64 GB hast.
  Yek chize digeh ham, man yek barnameh nasb kardam tedad sahfeha ta 13 afzayesh yaft, amma bazi az safahat barnameha ra paak kardam, bad khamoosh o roshan kardam, amma jaye khalie un barnameha por nahsod, che kar konam ke, refresh beshe? Nemishe mesle Android barnameha ra chinesh kard? Masalan barnamehayi ke akhiran nasb shode akhar bashe

 210. علیرضاآآآآآآآآآآآآآآآآ می گوید

  سلام خسته نباشید من وقتی می خوام برنامه هامو با آیتونز سینک کنم آیتونزم هنگ می کنه!!!!!!!!!!!! باید دوباره آیتونزمو دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه میشه راهنماییم کنید مر۳۰

  1. iSalar می گوید

   دقت کنید جدیدترین ورژن آیتونز رو دارید. شما می تونید از iFunbox استفاده کنید.

  2. i alireza می گوید

   مگه اخرین ورژن ۱۰٫۶ نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من از سایت اپل دان کردم

   1. admin می گوید

    اگه کرک شده باشه ما میتونیم قرار بدیم !

 211. Kami می گوید

  man vaghti ke sync ro mizanam mige bayad barname ha va bazi hamo az yek kenar pak kone hala bayad chi kar konam

  1. vampire74 می گوید

   شما با سیستم دیگه بازی و برنامه ریختید
   باید از نرم افزاری غیر از آیتیونز استفاده کنید

 212. مای چاپ می گوید

  ممنون

 213. فرناز می گوید

  سلام میشه نحوه ی jailbreak کردن ipod بگین مرسی

  1. admin می گوید

   سلام. به بخش آموزش ها مراجعه کنید تا ورژن ۵٫۱٫۱ موجوده .

  2. iSalar می گوید

   نحوه جیلبریک برای تمامی آیدیوایس ها در سایت موجوده.

 214. مقداد می گوید

  Man dokmeye power va HOME ra 7-8 saniye negah dashtam, reboot shod, amma bazham tedade sahifeha 11 bud. Yek rahnamayie kamel mitunid bedid? Masalan yak barnameye khob hamrah ba tozih, kheyliha in moshkel ra darand

  1. vampire74 می گوید

   over board رو از سیدیا نصب کنید
   علاوه بر نا محدود شدن صفحات، یک آیکون هم به اسپرینگ بورد اضافه میشه که به راحتی می توانید به هر صفحه ای که می خواهید برید

 215. مقداد می گوید

  Unja hastesh alan, amma baz ham faghat 11 safhe vujud dare. Kare khasti bayad anjam bedim

  1. vampire74 می گوید

   دستگاه رو یک بار ریبوت کنید

 216. مقداد می گوید

  Bebakhshid, no page limits DEB file ra daghighan kojae IFunBox bayad berizim

  1. vampire74 می گوید

   cydia app install
   در قسمت سمت چپ برنامه هستش

 217. مقداد می گوید

  Vampire dastet dard nakone moshkelam hall shod. Ba hamun ITunes nasb kardam. Moshkel hamin bud ke Computer ra authorize nakarde boodam. ITunes ra baz kardam Store ra zadam, bad Apple ID va pssword neveshtam, bad dobare hamoon barnamehara rikhtam be Itunes nasb shod. Tozih dadam ke, ageh baghiye ham in moshkel ra daran hall she

  1. vampire74 می گوید

   خواهش می کنم دوست عزیز

 218. مقداد می گوید

  Agha Man ba ifunbox rikhtam barnameha ra, alan dar ipad ham hast, amma vaghti mikham ejra konam az barname mippare. Hich errori ham nemide. Dar zemn in barnameha ba itunes aslan nasb nemishod, be khatere hamin ba ifunbox nasb kardam

  1. vampire74 می گوید

   احتمالا برنامه ای که نصب می کنید مشکل داره

 219. مقداد می گوید

  Akhe chetor moshkal dare, barname ke ye dune nist, 10-15 hast. Az site shoma har chi download kardam nasb shod, amma az AppStore mostagim download mikonam tamame barnameha intori mishe

  1. vampire74 می گوید

   شما کامپیوتر رو authorize باید بکنید

 220. مقداد می گوید

  Vaghti dar ITunes mikham nasb konam tikesh ra mizanam, miyad ru menu bad Apply ra mizanam, mikhad nasb kone amma bad minevise _-_Waiting for changes to be applied_-_ do bare az menu hazf mishe

  1. vampire74 می گوید

   کرک برنامه مشکل داره

 221. مقداد می گوید

  Alan dar gesmate INSTALLOUS AAPP INSTALL barnameha ra Copy from PC kardam andakhtam be ifunbox. Bad ruye icon barnameha do bar klik mikonam, mire be barnameye itunes DOBARE UNJA NASB NEMISHE!

  1. vampire74 می گوید

   نباید ۲ بار کلیک کنید
   آموزش کار با ifunbox در سایت موجود هستش

 222. مقداد می گوید

  Man i-fun-box ra nasb kardam, amma file-hayi ke ba barnameye i-tunes az appstore download kardam va ru ipad nasb nemishe ra dar i-fun-box peyda nemikonam
  Va yek soale digeh, chera bazi barnameha vaghti ru i-pad nasb mishe dar menue ipad nemiyad bayad search koni ta biyaratesh,

  1. vampire74 می گوید

   باید آدرس فایل ها رو به این برنامه بدید
   تعداد برنامه هاتون زیاد و از ۱۱ صفحه بیشتر شدهاگه جیلبرک هستید می تونید با نصب توییک این محدودیت رو از بین ببرید

 223. مهمان می گوید

  سلام ببخشید نظرات دوستان رو دیدم گیج شدم!!برای نصب برنامه تو آیپد باید آیتونز رو بگیریم خب اونiFunbox چیه؟چیکار میکنه؟نقش برنامه cydia چی هست؟ممنونم

  1. vampire74 می گوید

   آیتیونز برنامه اصلی هستش و ifunbox یک برنامه که برخی از کار های آیتیونز رو انجام میده ولی دلیل استفاده اصلی از اون دسترسی به فایل های سیستمی هستش

 224. مقداد می گوید

  Salam. Man Ipad new daram, vaghti az site shoma bazi ya barname download mikonam, ba itunes be rahati nasbesh mikonam. Amma yek Apple ID sakhtam va ba un az appstore barname download kardam. Allan tikhaye un barnamehaye jadid ra mizanam va bad ru apple click mikonam ke nasb beshe, amma nasb nemishan

  1. i-Homy می گوید

   میتونید از برنامه iFunbox برای نصب برنامه استفاده کنید

 225. iman می گوید

  تو خدا بگین از کجا سایت تونو ساختید

  1. admin می گوید

   این چه سوالی هست ! خودمون ساختیم.

 226. Punisher می گوید

  با درود و خسته نباشید

  یه سوال دارم . آیا برنامه ای برای IOS وجود دارد که بتوان از برنامه های نصب شده بک آپ گرفت . یعنی فایل اصلی برنامه رو با فرمت ipa ذخیره کرد (مثلا در آندروید با برنامه app saver میشه این کار را کرد)

  1. iAmirhosein می گوید

   آموزش در سایت هست!

 227. j66 می گوید

  سلام و خسته نباشید
  من وقتی میخام وارد اپ استور بشم همچین اروری میده شما نمیتوانید به ایتونز استور کانکنت بشین
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  1. i-Homy می گوید

   فیلتره وی پی ان میخواد

 228. مهدی می گوید

  من ipad 3 دارم و تبلتم رو را بیرون جیلبریک کردم و برنامه هایی را دارم ولی می خواهم برنامه های جدید را بریزم الان برنامه سیدیا را ندارم و نمی توانم برنامه بریزم چون می نویسد failed to installal -not found می خواستم بدانم برنامه سیدیا را از کجا میشه دریافت کرد اگر میشه جوابم را بدهید
  با تشکر از سایت خوبتان

  1. vampire74 می گوید

   سیدید در اسپریگ بورد شما قابل مشاهده هستش.
   برای نصب برنامه هم appsunc رو متناسب با فریمورتون نصب کنید

 229. sahar می گوید

  ادمین چرا جواب منو نمیدی؟

  1. vampire74 می گوید

   دوست عزیز چه سوالی پرسیدید؟
   یک کامنت دادی که اونم جواب داده شد!

 230. sahar می گوید

  سلام من چند روزه ۳G خریدم
  هیچ برنامه ای روش نصب نیست و نخواستم بدم کسی چون خودم هم اینترنت دارم و هم میخوام خودم از اول سیستممو مدیریت کنم میشه یک نفر کمکم کنه؟؟؟

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   شما به قسمت آموزش های سایت مراجعه کنید و اگه سوال خاصی داشتید در قسمت نظات بپرسید

 231. pouyan می گوید

  harche nasb mikonam fail mide chera ?
  ba itunes mirizam
  ba redsnow jil kardam

  1. vampire74 می گوید

   appsync رو متناسب با فریمورتون نصب کنید.

 232. ماه می گوید

  راهی نیست برنامه هایی رو که پاک شده دوباره برگردونیم ؟

  آیپدم جیل بریک نیست

  لطفا لطفا خیلی واجبه چون کلی بابت برنامه های قبلی پول داده بودم

  1. admin می گوید

   سلام. نه متاسفانه !

 233. iman می گوید

  ببخشید سایت تونو چه جوری ساختیت

 234. علیرضاآآآآآآآآآآآآآآآآ می گوید

  سلام و با تشکر از شما و سایت خوبتون من یه ۴S گرفتم ودادم بیرون برام نرم افزار ریخت گوشیمو جیل بریک کرده الآن من میخوام رو گوشیم از سیستم خودم برنامه بریزم با آیتونز . آیا نرم افزار هام پاک نمیشه؟ باید چیکار کنم کنم که پاک نشه من خودم جیل بریک نکردم همون یارو برام کرده بود. در ضمن ورژن گوشیم ۵٫۱٫۱ هستش باتشکر از شما وسایت عالیتون.

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   بله پاک میشه و برای اینکه پاک نشه باید از نرم افزاری غیر از آیتیونز استفاده کنید

  2. علیرضاآآآآآآآآآآآآآآآآ می گوید

   دوست عزیز از ifunbox استفاده کنم یا از pc suite

   1. admin می گوید

    فرقی نداره جفتش رو میتونید تست کنید

 235. mahan می گوید

  salam man ipad3 ro az spania kharidam har kar mikonam bazi haye shoma roosh nasb nemishe vali bazi haye khode itunes nasb mishe

  1. vampire74 می گوید

   شما باید جیلبرک کنید و بعد از اون appsync رو متناسب با فریمورتون نصب کنید

 236. nazanin می گوید

  man baad az inke ipadamo zvasl kardam be laptab baad az tarighe itunes ahang rikhtam dg bazi az baziham baz nashod yani bishtareshon mishe begid chera intori shod

  1. admin می گوید

   سلام. بازی ها اورجینال بوده احتمالا شما با یک دستگاه دیگه سینک کردید به همین دلیل بازی ها باز نمیشه ! باید دوباره با سیستمی که بازی ها رو نصب کردید Autorize کنید

 237. nazanin می گوید

  salam man ye iphon4s ba ye ipod ba ye ipad daram baaad mikham bazi hayi k to masalan iphonam daram to ipadamam berizam mikham bedonam bayad chikar konam ta betonam aval bazi haye iphon ri roye itunes berizam baad az tarigh itunes roye ipad ya ipod berizam age mishe ye rahnamayiyi dar in bare bokonid mamnoon misham

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   با ifunbox یک آپ بگیرید. البته فقط اون هایی که کرک شدن می تونید ازشون استفاده کنید

 238. علیرضا حسنپور می گوید

  برنامه رو از ifunbox بصورت ipa در آوردم

 239. علیرضا حسنپور می گوید

  سلام
  در آیتونز بعد از زدن apply یا sync (در نصب کردن app ) پیغام :
  the app ‘angry birds’ was not installed on the iphone”iphone” because an unknown error occurred (0*e8000004).
  میشه راهنماییم کنید اشکال از کجاست؟؟
  مرسی

  1. i-Homy می گوید

   بازی Angry birds شما مشکل پیدا کرده و یا در یک فایل زیپ بوده و شما یا باید دوباره انرا دانلود کنید و یا به خوبی اکسترکت کنید

 240. Nima می گوید

  سلام من ios 5.1.1 ریختم روی ایپدم و جیلبرک شده هم هست.وقتی من می خوام برنامه هام رو اپدیت کنم تا وسط میره و گیر می کنه.برای همه همینطوره یا مشکل از ایپد منه؟من ایپد ۲ دارم
  باتشکر

  1. admin می گوید

   سلام باید APPSYNC نصب کنید

 241. احمدرضا می گوید

  من یه آیپد نسل سوم رو جیل بریک کردم ولی مبخوام از توی هارد برنامه روش بریزم ،،می نویسه: failed to install
  خواهشا جوابمو بدید

  1. admin می گوید

   سلام. باید از سیدیا برنامه appsync 5.x رو نصب کنید

  2. vampire74 می گوید

   appsync رو متناسب با فریمورتون نصب کنید

 242. هانیه می گوید

  سلام
  بعد از اتصال آیپد به کامپیوترم گزینه ی device تو آیتونزم نمیاد اصلا چیکار کنم

  1. i-Homy می گوید

   اولا مطمعن باشید ایتونزنتون جدیدترین نسخه باشه http://www.apple.com/itunes بعدشم اگه دوباره نشد ایتونز رو دوباری dl کنید

 243. امير علي z می گوید

  سلام
  من یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
  ما ۲ تا آی پد داریم و ۱ کامپیوتر . هر کدام. اپل ایدی خودشونو دارن. یکی جیلبریک و اون یکی نیست.
  حال اگر من بخوام ۲ تا ای پد رو به یک کامپوتر ( ۱ آیتیونز) وصل کنم شدنی هست یا نه؟
  اگه بخوام به آی تیونز (کامپیوتر) وصل شم باید کدام یک از آیدی ها را authorize کرده باشم.

  خیلی ممنون

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   بله میشه
   اپل آی دی کاری به آیتیونز نداره

  2. i-Homy می گوید

   فقط میتونید با یک apple id اتورایز شید در یک زمان

 244. Mehdi می گوید

  سلام ممنون از سایت خوبتون
  من از سایت شما اپ دانلود کردم و طبق اموزش شما برای نصب پیش رفتم اما بعد از نصب همه برنامه هایی که از قبل داشتم پاک شد
  میشه علتشو بگید و چکار کنم که دغعه بعد این جوری نشه ؟
  با تشکر….

 245. سورنا می گوید

  با سلام
  من آیپد۱ دارم و جیلبریک نیست هیچ جوری نمیتونم از آیتیونز داخلش ویدیو بریزم فرمت ها هم mp4 هستن اما بازم نمیشه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

  1. iMohammad97 می گوید

   دوست عزیز شما باید دقت کنید که ipad1 ویدیو های mp4 و ۷۲۰ اجرا میکنه و نمیتونه ۱۰۸۰ اجرا کنه و اینکه اگر باز هم نتونستید از نرم افزار های convert مانند aiseesoft استفاده کنید که مستقیم برای آیپد تبدیل می کنند .
   اگر باز هم نشد می تونید از avplayer استفاد ه کنید که همه فرمتی و همه کیفیتی اجرا میکنه

 246. سورنا می گوید

  با سلام
  میخواستم از شما بپرسم اگه آیتیونز در یک کامپیوتر دیگه نصب کنیم و اون رو هم با همون اپل آی دی authorized کنیم آیا موقع سینک کردن یا بک آپ گرفتن اپلیکیشن های نصب شده قبلی ر وی آیپد پاک میشه یاخیر؟ با تشکر

  1. amirgoody می گوید

   شما میتونید از کنار صفحه یک backup بگیرید تا هیچ چیز از app های شما پاک نشه این هم عکسش کلیک راست کنید و گزینه بک اپ رو بزنید.
   http://www.appleapps.ir/wp-content/uploads/2012/07/icon23.png

 247. احسان می گوید

  سلام. اگه برنامه کرک شده باشه فقط امکان این کار هست ! میتونید آموزش لینک زیر رو ملاحظه کنید .
  .
  .
  .
  .
  .
  لینک کو؟

 248. سارا می گوید

  سلام چطوری میتونم برنامه هایی که روی آیفونم نصب هست ولی تو آیتونز ندارم رو روی هارد کامپیوترم کپی کنم

  1. admin می گوید

   سلام. اگه برنامه کرک شده باشه فقط امکان این کار هست ! میتونید آموزش لینک زیر رو ملاحظه کنید .

 249. raha amjad می گوید

  salam to itunes capacity ke paein miyad zarde baraye chiye?

 250. sepehr می گوید

  اگر از این روش برای نصب کردن برنامه روی آیپاد جیلبریک نشدم اقدام کنم چی میشه؟

  1. MftFM می گوید

   دو حالت وجدو داره البته اگه برنامه شما کرک شده باشه و خریداری شده نباشه
   ۱-نصب میشه ولی اجرا نمیشه
   ۲-نصب نمیشه و در اخر ارور میده

 251. احسان می گوید

  سلام
  من یه ایپاد ۴ دارم.۵٫۰٫۱ هستش.
  وقتی تو سیدیا میرم که یه سورس اد کنم از سیدیا میپره بیرون.
  ممنون میشم راهنمایی کنین مشکلش چیه.

  1. admin می گوید

   سلام. باید دوباره ریستور و جلبریک کنید

 252. mohammad می گوید

  سلام با عرض پوزش میخواستم بپرسم که appsync رو چه جوری باید از سیدیا نصب کنم ؟ با تشکر

  1. vampire74 می گوید

   سورس insanelyi رو اضافه کنید و در قسمت سرچ سیدیا اسم این برنامه رو سرچ کنید و متناسب با فریمورتون اون رو نصب کنید.

 253. اسماعیل می گوید

  با سلام
  من آیپد۱ دارم و جیلبریک نیست هیچ جوری نمیتونم از آیتیونز داخلش ویدیو بریزم فرمت ها هم mp4 هستن اما بازم نمیشه. ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.
  با سپاس

 254. j66 می گوید

  سلام
  جواب سوال منو ندادین من هنوز منتظر راهنمایی شما هستم

 255. اسماعیل می گوید

  سلام
  آیا بهترین حالت شارژ باتری در حالت خاموشی است یا خیر؟ و شارژ آیپد۱ من در صورت استفاده مداوم ۶ ساعته تمام میشه این طبیعیه؟

  1. admin می گوید

   سلام بله طبیعی است

 256. j66 می گوید

  سلام
  من چند روز پیش سوال کردم که دادم بیرون برام برنامه ریختن با ایتونز و از شما پرسیدم که با ایتونز میخام برنامه جدید بریزم برنامه پاک نمیشه شما هم گفتید نمیشه ولی امروز که خواستم برنامه بریزم با ایتونز برنامه هایی که بیرون برام ریخته بودند پاک شدند واصلا هنگام سینک کردن هم ازم نپرسید که برنامهای قبلیت پاک میشه و وقتی ایتونز باز میکردم اپیکیشن های توی ایتونز با دیوایس یکی بود یعنی قسمت سبز رنگ با حجم اشغال شده توی دیوایسم (برنامه هایی که بیرون برام ریخته بودند) یکی بود
  لطفا اگه راهی وجود داره برای برگرداندن برنامه هام بهم بگین ممنون

 257. mohammad می گوید

  سلام من میخوام یه اپلیکیشن روی آیپدم نصب کنم ولی وقتی سینک رو میزنم مینویسد application failed to installed باید چه کار کنم؟

  1. admin می گوید

   سلام عزیز کامنت هارو مطالعه کنید ۱۰۰ نفر همین سوال رو پرسیدن !! باید appsync از سیدیا نصب کنید

 258. پوریا می گوید

  سلام ادمین عزیز…خسته نباشـــــــی…
  آقا من دستگاه Ipad 3 (4G+WiFi) هستش ، من Jailbreak نکردمش ، محدودیتهایی که واسم هست چیه !؟ و اینکه من اگر بخوام نرم افزار آفیس یا همان Quickoffice رو نصب کنم بدون JailBreak امکان پذیره !؟ چون خطا میده بعد نصب….یا همینجا یا به ایمیلم جواب بدی ممنون میشم

  1. vampire74 می گوید

   عموما در ایران بیشترین استفاده از جیلبرک نصب برنامه های کرک شده است که با نصب یک برنامه از سیدیا امکان پذیر است. علاوه بر این شما می توانید از برنامه های دیگر سیدیا استفاده کنید که میشه به عنوان مثال به نصب بلوتوث, تم, هک بازی ها و … اشاره کرد. اگه شما برنامه رو خریداری کرده باشید بله! به احتمال زیاد شما کرک شده رو می خواهید نصب کنید که امکان پذیر نیست.

 259. اسماعیل می گوید

  با سلام وادب خدمت شما
  من ایپد ۱ دارم و نمیخوام جیلبریک کنم و یه سوال داشتم
  چرا آیتیونز اپلیکیشن هایی که از خود سایت دانلود میکنه رو نصب میکنه اما اگه همون اپ
  هارو از سایت دیگه ای دانلود کرده باشی و تو آیتیونز وارد کرده باشی رو نصب نمیکنه و مینویسه failed to istall آیا راهی واسه نصب اونا نیست؟
  ضمنا باتری آیپد من در صورت استفاده مداوم ۶ تا ۷ ساعت شارژ نگه میداره آیا این طبیعیه؟
  ببخشین در صورت امکان میشه جوابارو به ایمیل بفرستین واقعا سپاسگزارم

 260. باران می گوید

  salam man be tazeghi Goshie Iphone 4s kharidam va Ye soal Dashtam
  aghe ghoshi Factory Unlock Bashe Mishe Tamame Game haye Pack i ke Shoma Ghozashtid Ro Ejra Kard Ya Ghoshi Hatman bayad Jilbering Beshe ?
  mer30

  1. MftFM می گوید

   با سلام – تنها چیزی که شما نیاز دارید برای نصب و اجرای پک مورد نظر شما یک دیوایس جیلبریک شده هست.

 261. ح.ا می گوید

  من گوشیم ایفون۴ چینی از کجا بفهمم سیدیا کجاست یا ایتونز کجاست.و چطوری تم روش نصب کنم کمکم کنید لطفا

  1. admin می گوید

   سلام. دوست عزیز متاسفانه اصلا گوشی شما سیستم عامل iOS نداره ! فقط ظاهر آیفون است ! موفق باشید

 262. امین می گوید

  سلام ببخشید وقتی دیوایسمو وصل میکنم به کامپیوتر تو آیتونز که میرم چیزی به نام دیوایس نمیشناسه

  1. admin می گوید

   آیتونز خودتوت رو آپدیت کنید به آخرین ورژن ! و با یک پورت usb دیگه تست کنید

 263. j66 می گوید

  سلام در وهله اول بابت راهنماییهای ارزشمندتون تشکر میکنم
  من دادم بیرون برام برنامه ریختن و سوال که کردم گفتند با ایتونز برام ریختند حالا میخواستم خودم برنامه جدید با ایتونز بریزم می خواستم ببینم برنامه های قبلی پاک نمیشه

  1. PouriaZ می گوید

   اگه با آیتونز ریخته باشند مشکلی پیش نمی آید و پاک نمیشود …

 264. arya می گوید

  سلام
  چگونه بازی هایی راه به صورت فایل فشرده هستند را بر روی ایتونز بریزیم
  با تشکر

  1. admin می گوید

   باید با نرم افزار winrar از حالت فشرده خارج کنید سپس بریزید

 265. عباس داودی می گوید

  یعنی اگه برنامه هارو داخل دستگاه نصب شد باید کابل USB رو بکشیم یانه راستی یعنی هم در گوشی برنامه رو کجا پیدا کنیم؟

  1. iMohammad97 می گوید

   دوست عزیز پس از نصب اپ ها و تمام شدن عملیات synv می تونید کابل را از iDevice جدا کنید و اپ ها هم اگر نصب بشوند توی هوم اسکرین اضافه خواهند شد .

 266. walid می گوید

  سلام خسته نباشد وببخشید چگونه میشه اپلکیشن ها رو از ایفون جیلبریک نشده کپی گرفت؟
  لزفا راهنمایی کنید

  1. iMohammad97 می گوید

   اگر با گوشی از اپ استور دانلود کرده اید به راحتی می توانید حتی بدون بک آپ هم آن ها را باز گردانید و برای بک آپ هم وقتی دستگاه خود را به کامپیوتر متصل کردید توی آیتونز بر روی اسم گوشیتون کلیک راست کرده و بر روی backup کلیک کنید .

 267. علی می گوید

  سلام اقا من این پکیج بازی های ایفون شمارو خریدم بعضی بازی های سبک رو میریزه اما بازی هایی مثه max payn و infinity blade رو اصلا نمیریزه خاهشا کمکم کنید یعنی اشکال از برنامه هاس؟یا چیره دیگه خاهش میکنم سریع جواب بدید

  1. vampire74 می گوید

   سلام
   برنامه ها هیچ مشکلی ندارن
   ارور خاصی دریافت می کنید؟ از چه برنامه ای برای نصب استفاده می کنید؟

 268. Nima می گوید

  Salam.bebakhshid man vaghty mikham to iTunes login konam eror mide va minevise this apple I’d has not yet been used in iTunes store.chi kar bayad anjam bedam

  1. admin می گوید

   اپل ای دی شما verify نشده

 269. k1jj می گوید

  سلام
  یه سوال داشتم
  مه هر برنامه ای رو با ifunbox روی گوشی میریزم پیغام میده failed چیکار میتونم بکنم؟

  1. admin می گوید

   سلام. از سیدیا برنامه appsync و برنامه afc2add رو نصب کنید

  2. k1jj می گوید

   از سیدیای تو خود گوشی باید نصب کنم؟

   1. iMohammad97 می گوید

    بله , دقیقا

  3. k1jj می گوید

   ولی هر چقدر میگردم همچین چیزیرو پیدا نمیکنم

   1. iMohammad97 می گوید

    شما باید توییک appsync رو از سورس زیر دانلود کنید
    ihacksrepo.com

 270. شارم می گوید

  من اومدم برنامه بریزم ….زدم همه چیم رفت توروخدا یکی کمکمک کنه همه برنامه هام پاک شد

  1. iAmirhosein می گوید

   دوست عزیز شما می بایست برای جلوگیری از پاک سدن از نرم افزار i-Fun Box استفاده کنید
   متاسفانه نمی توانید نرم افزار های قبلی خود را بازیابی کنید

 271. amir می گوید

  جان مادرت؟یعنی هیچ راهی نداره؟باید دوباره بدم بیرون؟

  1. iMohammad97 می گوید

   متاسفانه نه بلکه اپ دانلود کنی .

 272. amir می گوید

  آره من داده بودم بیرون برام برنامه بریزن

  1. iMohammad97 می گوید

   خب این واضحه
   شما باید با یک کامپیوتر اپ روی آیدیوایستون بریزید و آلان هم میتونید اپ هایی که روی کامپیوترتان دارید را روی آیدیوایستان نصب کنید .

  2. amir می گوید

   یعنی دوباره باید بدم برنامه بریزن؟خودم ندارم!

   1. iMohammad97 می گوید

    میتونی از سایت دانلود کنی .
    به نظرم اینجور بهتره چون میتونی به محض ریلیز شدن یک اپ جدید میتونی اون رو توی گوشیتون داشته باشید .
    ولی بیرون اینطور نیست .
    خب اگه بیرون بدی راحت تر هستید میتونید بیرون بدید .

 273. amir می گوید

  بد بخت شدم.من این کار رو کردم ولی همه ی برنامه هام پاک شد.تورو خدا راهنمایی کنید

  1. iMohammad97 می گوید

   دوست عزیز خونسردیتون رو حفظ کنید و بگید که آیا قبلا با کامپیوتر دیگه ای اپ ریخته بودید روی آیدیوایستون ؟

  2. amir می گوید

   داده بودم بیرون برام اپ بریزن

 274. علی می گوید

  سلام من وقتی که یه بازی یا یه نرم افزار میریزم روی ایتونز مشکل نداره اما وقتی که می خواد سینک کنه نرم افزار یا بازی را کامل نصب میکنه ولی اخرش میزنه faild to install باید چی کار کنم. لصفا راهنمایی کنید.

  1. iMohammad97 می گوید

   باید دستگاه شما جیلبریک شده باشد و توییک appsync بر روی آن نصب باشد .

 275. ارسلان می گوید

  سلام من تا یه برنامه دانلود می کنم و بعد که برنامه وارد ایتونز میشه و بعد که سینک می کنم برنامه روی ایفونم نصب میشه اما اخزش میزنه field to install اقا یه رانمایی بکن ببینم باید چی کار کنم گیج شدم.دستت درد نکنه

  1. iMohammad97 می گوید

   آیفون باید جیلبریک شده باشه و توییک appsync نصب باشه .

  2. علی می گوید

   از گجا می تونم توییک appsync را دانلود کنم ؟

   1. iMohammad97 می گوید

    توییک appsync for ios5.0 با یک علامت + بعد از ۵٫۰ را باید از سورس زیر دانلود کنید :
    http://ihacksrepo.com

 276. ali می گوید

  سلام
  من با ifunbox برنامه می ریزم ام اجرا نمی شن .کمک!!

 277. Hamid می گوید

  با سلام ادمین عزیز
  بازی هارو تیک میکنم ولی تا میره sync میکنه تیک بازی رو خودش بر میداره و بازی نصب نمیشه !!!!!!

 278. sina می گوید

  salam man dasgamo jibirik kardam vale baze haro nimireze hera eror mide could not be found

  1. admin می گوید

   سلام باید فایل بازی در سیستم شما موجود باشه همچنین برنامه Appsync از سیدیا نصب شده باشد

 279. Hamid می گوید

  با سلام
  من گوشی ۳G دارم که جلبریک شده و App sync هم نصب کردم تا دو هفته بازی هم نصب شد ولی الان یه مدته که هیچ برنامه ایی نصب نمیشه لطفا” راهنمایی کنید. با تشکر

  1. vampire74 می گوید

   چه اروری دریافت می کنید؟

  2. Hamid می گوید

   هیچ اروری نمیده فقط برنامه یا بازی رو sync میکنه و بک آپ میگیره ولی نصب نمیکنه !!!

   1. admin می گوید

    حتما تیک نصب بازی هارو نزدید !

 280. Yazdan می گوید

  سلام من اینکارارو هم کردم باز همون ارور میده

 281. Yazdan می گوید

  سلام خدمت همه
  من ipad 2 را جیلبرینگ کردم فایل cydia هم رو ipad دارم اما وقتی‌ برنامه‌ رو از سایت شما دانلود می‌کنم و روی آن دوبار کلیک می‌کنم تا به apps برود آنجا برنامه را انتخاب میکنم و apply رو میزنم به من ارور
  the app “**********” was not installed on the ipad “*****” `s ipad because the app could not be foundمیده
  یا رو ipad می‌‌نویس failed to install
  لطفا کمک کنید ممنون

  1. ifarokh می گوید

   APP هایی که وارد ایتونز کردیو همرو بریز تو یه فولدر بعد دوباره
   بریزشون تو ایتونز و REPLACE رو بزن
   بعد بزن SYNC بشه

 282. j66 می گوید

  سلام و خسته نباشید بابت سایت خوبتون
  من ۲ تا سوال داشتم
  ۱- از کجا بفهمم در ایتونز برنامه هایی که قبلا رو گوشیم ریختن از چه برنامه ای برای نصب ان استفاده کردن
  (برای پاک نشدن برنامه هام)
  ۲-من می خواستم برنامه هایی که روی گوشیم است رو برزیم رو گوشی یک نفر دیگه یا بر عکس اگر امکان داره میشه لینک اموزشش رو برام قرار بدین
  ممنون

  1. vampire74 می گوید

   سلام. ممنون
   معمولا آیتیونز اپلیکیشن هایی که توسط اون نصب نشده باشند رو حجم اشغال شده اون اپلیکیشن در قسمت other نمایش داده میشه
   با استفاده از نرم افزار هایی در کامپیوتر میشه فایل ipa از برنامه های نصب شده گرفت که تقریبا در تمامی موارد فایل خراب هستش و میشه گفت راهی نداره!

 283. مائده می گوید

  سلام
  میتونم بپرسم چطوری میشه گیفت کارت واسه apple id خرید؟
  به کد ۱۶ رقمیش نیاز دارم اما نمیدونم چطور یاید بخرم
  ممنون میشم اگه قدم به قدم به من آموزش بدین

  1. admin می گوید

   سلام. نیاز داشتین با شماره ۰۹۱۵۶۰۰۸۴۱۷ تماس بگیرید

 284. ali می گوید

  چرا در سایدیا سیری برای ای او اس۴٫۱ وجود نداره لطفا راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   چون SIRI فقط برای ۵ به بالا منتشر شد

 285. amir می گوید

  ببخشید من واسه ۵٫۰٫۱ می خواستم

 286. amir می گوید

  سلام ببخشید من iphone4s ios5.0.1 دارم میخواستم جیلبریک کنم لطفا لینک اموزشش رو بهم بگید

 287. hamid می گوید

  بعد از نصب سیدیا چه برنامه هایی باید نصب بشن iphone4s 5.0.1

  1. iAmirhosein می گوید

   Appsync 5.0+

 288. حسین می گوید

  خیلی ممنون ای فرخ دمت گرم

 289. حسین می گوید

  سلام ببخشید ایفون پی سی سویت به چه دردی میخوره؟

  1. ifarokh می گوید

   درود
   برای نصب برنامه و تم و بازی و … هست
   ولی پیشنهاد میشه باهاش کار نکنید
   چون چینی هست . برای دیوایس ضرر دارد

 290. شایان می گوید

  سلام
  admin عزیز اگه به من میگفتی که فایل هارو اکسترکت کنم مشکلم حل می شد یعنی همان جوابی که به پیام بعد از پیام من دادی ولی میدونم مشکل از سوال کردن من بود مفهوم نرسوندم ولی میخواستم ازتون تشکر کنم واقعا ممنونم با کمک شما تونستم همه چیز اپل از جلبریک تا برنامه ریختن یاد بگیرم نمدونم چه جوری ازتون تشکر کنم فقط ۱ سوال بعضی از برنامه هارو که نصب میکنم وقتی میخوام برم توش سریع از برنامه میپره بیرون چی کار باید بکنم؟؟

  1. iAmirhosein می گوید

   خواهش می کنم دوست عزیز.پاسخ دادن به ما وظیفه ی ماست
   برنامه هایی که اینطوری می شوند را با iPhone pc suite نصب کنید
   موفق باشید

 291. ali می گوید

  سلام
  هنگام نصب در آیپد اتوماتیک تیک بعضی از برنامه برداشته میشه و در تبلت نصب نمیش علت چیه

  1. admin می گوید

   چون یک سری از برنامه ایی که در آیتونز شما وجود داره ساپورت شده آیپد نیستند

 292. سجاد می گوید

  من کلا گیج شدم . ایپاد ۸G هستش .الان کل صفحه اش میگه به ایتونز متصل کن هیچ کاره دیگری هم نمیشه کرد اگه بهم کمک کنین ممنون میشم.

  1. admin می گوید

   احتمالا شما ریستور کردید دستگاه رو ! باید اکتیو کنید! یک بار دیگه ریستورکنید

  2. سجاد می گوید

   ممنونم از راهنماییتون. سیستم ایپادم ۴٫۳٫۳ هستش الان میخواهم هرچی بازی بریزم نصب نمشه باید چیکار کنم اگر کامل توضیح بدبد ممنون میشم الان همه ی بازی هایی که داشتم پاک شدهان.با تشکر

   1. admin می گوید

    باید جلبریک کنید ! تا برنامه کرک شده بریزید

 293. سجاد می گوید

  سلام خسته نباشید .
  من روی ایپاد با ایتونز امدم برنامه نصب کنم ولی برنامه که نشد هیچ الان کل برنامه و بازی هایی که روش نصب بود وقت اجرا کردن می پره بیرون من الان باید چه کار انجام بدم تا بازی و برنامه های قبلیم برگرده. با سپاس فراوان

  1. ifarokh می گوید

   بازی ها و برنامه های قبلی برنمیگردن
   هرچی تو ایتونزتون باشه میتونید بریزید رو دیوایستون

  2. سجاد می گوید

   من نمیدونم این چرا این جوری شده الان میگه باید اپدیت بشه و همه چیز هم پاک میشه الان باید چیکار کنم؟هیچ کاری نمیتونم بکنم؟

 294. Mahsa می گوید

  سلام

  من ایفون ۴ دارم و برنامه ها رو از اینستالوس دانلود میکنم
  ولی یه مشکلی که هست برنامه های با حجم بالا رو نمیتونم دانلود کنم
  لطفا راهنمایی کنید که چطور میشه به وسیله ی کامپیوتر
  و برنامه ی آیتونز برنامه و بازی دانلود کنم و روی گوشیم بریزم

  1. admin می گوید

   سلام. خیلی راحت میتونید از اپل اپس با لینک مستقیم دنلود کنید ! داخل هر صفحه روی دانلود با لینک مستقیم کلیک کنید. بعد از دانلود فایل فشرده رو با نرم افزار Winrar اکسترکت کنید سپس توسط آیتونز و یا iFunbox به راحتی نصب کنید

 295. شایان می گوید

  از طریق ایفان باکس هم امتحان کردم ارور میده خیلی نیاز به کمک دارم

  1. admin می گوید

   با iphone pc suite تست کنید

 296. شایان می گوید

  ببخشید من مرتب سوال میکنم اخه من دفع اول که با ایفون کار میکنم نیاز به کمک شما دارم من چند تا
  بازی از سایت شما دانلود کردم مثلا اخریش Hambo-v1.0-(www.AppleApps.ir) بود به طور کامل هم دانلود میشه ولی اصلا بصورت فایل فشرده دانلود نمیشه بعد من ۲ بار کلیک میکنم روش ایتیونز باز میشه ولی اون بازی وارد ایتیونز نمیشه به نظرتون چی کار کنم مشکلم رفع شه؟ گوشیم هم جلبریک شده هم اپ سینک روش نصب شده ورزن هم ۵٫۱٫۱ هست هر کی میتونه لطفا راهنمایی کنه

  1. admin می گوید

   سلام. ببینید بازی حتما فشرده نیست ! وقتی وارد آیتونز میشه باید فسمت apps برید و تیک برنامه رو بزنید تا سینک بشه

 297. abolfazl می گوید

  سلام می خواسم بدونم استفاده از ایفان باکس در ایپد ۳ مشکلی پیش میاره?راستی سایتتون خوب نیست،فوق العادس.مرسی!

  1. admin می گوید

   سلام دوست عزیز. نه هیچ مشکلی به وجود نمیاد ! خیلی لطف دارین مرسی

 298. شایان می گوید

  من از حالت فشرده خارج میکنم بعد ۲ بار روش کلیک میکنم ایتیونز هم باز میشه اما برنامه وارد ایتیونز نمیشه لطفا راهنمایی کنید خیلی احتیاج دارم بهش

  1. admin می گوید

   فایل دانلود شده مشکل داره ناقص دانلود شده

 299. شایان می گوید

  سلام
  ممنونم از سایت خیلی خویتون
  ۱ سوال داشتم من بازی از سایت شما دانلود کردم که فرمتش ipa نبود RARفرمتش بود بعد برنامه ی iphone pc suite هم دانلود و نصب کردم ولی نتو نستم بازی نصب کنم میشه راهنمایی کنید

  1. admin می گوید

   سلام. دوست عزیز شما باید از حالت فشرده اول خارج کنید فایل ها رو بعد توسط برنامه نصب کنید

 300. حسین می گوید

  از کجا بفهمم بستم کجاست من داخل سایت پست میرم شماره ی پیگیری رو میزنم ولی میگه چیزی یافت نشد ایا میتونم وقتی برگشتم خونه برم از پست بگیرم یا برگشت میخوره و دیگه به دستم نمیرسه لطفا راهنمایم کنید

  1. admin می گوید

   با شماره ۰۹۱۵۶۰۰۸۴۱۷ تماس بگیرید برای پیگیری

 301. حسين می گوید

  ببخشید با این شماره هم تماس گرفتم و میگن باید اون رو بگیرید و الا برگشت میخوره

 302. حسين می گوید

  ببخشید من شماره ی پیگیری انترنتی رو زدم ولی میگه مرسول یافت نشد یعنی امکان داره نیومده باشه اخه من ایمیل تایید رو گرفتم حالا برگشت میخوره یا میتونم ۳روز بعد برم از پست بگیرم

 303. حسين می گوید

  سلام ببخشید من پکیج نرم افزاریتون رو خریدم و انلاین حساب کردم و کسی خونمون نیست ایا اگه برگشت خورد میتونم برم پست و اونو بیارم یا باید باز بخرم با تشکر از سایت خوبتون

  1. admin می گوید

   سلام. دوسا عزیز باید پیگیری کنید سریع ببینید بسته کجاست ! اگه اومده بود برید پست بگیرید. و یا با شماره ۰۹۱۵۶۰۰۸۴۱۷ تماس بگیرید برای پیگیری

 304. amir می گوید

  سلام ببخشید میخواستم بگم گوشیم جلبریک نشده ایا همه ی بازی و برنامه های پکیج نرم افزاریتون رو گوشیم میاد یا نه با تشکر از سایت خوبتون

  1. iAmirhosein می گوید

   خیر دوست عزیز
   تمامی نرم افزار ها و بازی های پک کرک شده هستند و نیاز به جیلبریک دارند

 305. sina می گوید

  مرسی .یه سوال دیگه چطور کتاب روی ای بوک بریزم؟

  1. iAmirhosein می گوید

   دوست عزیز آموزش رو سایت قرار دارد

 306. sina می گوید

  سلام من به تازگی ایپد خریدم از کجا بفهمم ایپد ۲ یا۳ ؟؟؟

  1. iAmirhosein می گوید

   شما نرم افزار Cydia رو باز کنید و به قسمت پایین آن بروید آنجا نوشته است

 307. saman می گوید

  سلام
  ببخشید من وقتی آیپدم را به کامپیوتر وصل می کنم شارژ نمی کنه می نویسه no sharging تو رو خدا کمکم کنید چون من هنوز تبدیل نخریدم و نمی تونم به برق بزنم…

  با تشکر از سایت خوب و مفیدتان
  سامان

  1. iAmirhosein می گوید

   دوست عزیز شما نمی توانید iPad را به وسیله ی USB شارژ نمایید
   شارژ می شود ولی خیلی کم شارژ می شود و خیلی طول می کشد

 308. saeed می گوید

  سلام
  من آیپد ۳ دارم و وقتی که به کامپیوتر وصل می کنم برنامه itunes تبلتم را نمی شناسد…جیلبریک هم کردم
  لطفا منو کمک کنید خیلی ممنونم

  با تشکر
  سعید

 309. dani می گوید

  با سلام ، من تازه یک ایپد خریدم و هنوز خیلی حرفه ای نشدم و اولین بار است که با ios کار می کنم اما خیلی زود دارم یاد می گیرم حتی خودم دستامو جیلبرک کردم ، فقط سر app sinc مشکل داشتم اما حلش کردم حالا به کسایی که نتونستم یاد می دم اول باید وارد سیدیا شوید بعد باید از نوار زیر sources را انتخاب کنید وبعد edit را انتخاب کنید و بعد add را انتخاب کنید بعد پیام میده که url را وارد کنید که باید repo.i-os.ir را تایپ کنید و add source را بزنید و منتظر شوید تا نصب بشه بعد از نصب شدن app sinc مورد نیاز خودتونو انتخاب کنید.

 310. adel می گوید

  salam man hameye inkararo kardam
  vaghti applicaitiono sync kardam vasataye install hamoonja ghofl mikone
  chan bar emtehan kardam
  be nazare shoma chikar konam
  my iphone 3GS

  1. admin می گوید

   حجم خالی دارید ؟ با نرم افزار ifunbox امتحان کنید

 311. alirezamrz می گوید

  سلام
  ایپد۳ دارم
  جیلبریک نشده میخام روش برنامه بریزم
  برنامه از سایت شما گرفتم ولی همین برنامه توی ایتونز پولی هست
  چجوری میشه نصبش کرد؟
  باید به اپ اضافش کنم؟
  خودش نصب میشه؟

  1. admin می گوید

   باید جلبریک کنید بعد میتونید برنامه کرک شده نصب کنید !

 312. mory می گوید

  dametoon garm kheili site bahali darin
  mer30

 313. فرزاد می گوید

  سلام ادمین جان ، بازی اینفینیتی بلید ۲ دانلود کردم زمانی‌ که می‌خوام ادد کنم تو آیتونز ارورر میده میگه : the app “InfinityBlade.2.v1.2_(www.AppleApps.ir).ipa” could not be added to your itunes library becuase it is not a valid app” چکار باید انجام بدم ؟

  1. admin می گوید

   سلام. دوست عزیز متاسفانه فایل بازی ناقص دانلود شده !!!! باید دوباره بدون توقف دانلود کنید !

  2. خسرو می گوید

   ba ejazeye admine aziz….duste aziz man bara in no error ha ye rahi peyda kardam….ruye bazi click rast konid va bad dar balaye safheye baz shode security ro entekhab konid va bad gozineye edit ro zade va bad Add ro bezanid va esme computeretuno unja add konid…fekr mikonam moshkeletun hal khahad shod

 314. yasin می گوید

  salam man ye frimor downlaod kardam hala chejori mitoonam iphonamo jelbraik konam age mishe amoozeshe kamelesho bezarid

  1. admin می گوید

   سلام. قسمت آموزش های سایت آموزش جلبریک ۵٫۱٫۱ موجوده میتونید استفاده کنید

 315. m.jazayeri می گوید

  سلام من همین الان عضو این فوروم شدم. خیلی مطالب یاد گرفتم. از همه ممنونم. من چند وقت پیش یه آیفون ۴ خریدم. آنلاک فکتوریه. اون کسی که گوشی رو داشت برام آماده میکرد یه عالمه برنامه روش ریخت که خیلیهاش برام کاربردی نداره. به کامپیوتر که وصلش میکنم میگه اگه سینک کنی همه ش پاک میشه. منم از اونجایی که نیازی بهشون ندارم میگم پاکشون کن. ولی انگار این نرم افزارها رو به گوشیم چسب کرده. هیچکدومش پاک نمیشه. ضمنا بلد نیستم ipaها رو نصب کنم. اگه میشه کمک کنید. باز هم ممنون…
  محمد

  1. admin می گوید

   سلام. ممنون از نظر لطف شما. باید قسمت Apps تیک هز اپلیکیشن رو بردارید سپس Sync کنید

  2. m.jazayeri می گوید

   سلام ادمین عزیز. این کار رو هم میکنم اما انجام نمیشه. حتی خواستم Reset کنم باز هم نشد… به خودش هم که زنگ زدم جواب درست و حسابی نداد… تک تکشون رو میتونم از روی دیوایسم پاک کنم. اما این کار خیلی وقت گیره و منطقیش اینه که از طریق کامپیوتر این کار رو انجام بدم. ولی…… باز هم از راهنماییهاتون ممنونم و استفاده میکنم.

   1. admin می گوید

    سلام برای پاک کردن اپلیکیشن ها میتونید دیوایس از طریق ifunbox وصل کنید سپس از اونجا قسمت Application تمامش رو انتخاب کنید و حذف !

 316. neusha می گوید

  من سئوال دیگری هم داشتم . متاسفانه اشتباه کردم ipod را جیلبریک کردم و بعد از آن برای remove کردن برنامهcidia ، تنظیمات ipod را به هم ریختم بعد از آن دیگر apps ای که برای خود ipod نبود و فروشنده برایم نصب کرده بود غیر قابل دسترس شده اند یعنی وقتی وارد آن می شوم انگار سریع از آن خارج می شود و می پرد بیرون برای همین من وارد برنامه ی cidia شدم و آن را از ipod ، پاک کردم ولی هنوز هم امکان دسترسی به برنامه ها را ندارم
  می شود در این باره کمکم کنید که این مشکل را رفع کنم؟
  آیا دستگاه جیلبریک است و اگر هست چگونه آن را غیر فعال کنم؟
  (ببخشید این قدر سوال کردم)

  1. admin می گوید

   سلام.دوست عزیز ببینید برنامه هایی که برای شما ریختن اورجینال بوده و چون شما خودتون سینک کردید حالا این مشکل به وجود اومده ! توصیه میکنیم تمام برنامه هارو پاک کنید سپس دستگاه رو جلبریک کنید خودتون از آموزش سایت و برنامه ها رو راحت نصب کنید

 317. neusha می گوید

  من از این برنامه استفاده کردم ولی error می دهد اگر می شود راه دیگری معرفی کنید

  1. vampire74 می گوید

   چه اروری رو دریافت کردید؟
   از برنامه pc suite هم می توانید استفاده کنید و یا با ifunbox فایل رو به دستگاه انتقال بدید و با استفاده از ifile اون رو نصب کنید.
   باز هم تاکید می کنم تا جایی که ممکن هستش از آیتیونز استفاده کنید.

 318. neusha می گوید

  سلام
  من برنامه هایی را که در ipod دارم در itunes library ندارم چه کار کنم که این برنامه ها در itunes هم باشد تا هنگام نصب برنامه های جدید برنامه های قدیمی پاک نشوند؟

  1. vampire74 می گوید

   می تونید از برنامه هایی مثلifunbox استفاده کنید که ممکنه مشکلاتی رو داشته باشه

 319. amir می گوید

  ببخشید از کجا بفهمم appSync نصب هست یا نه

  1. PouriaZ می گوید

   باسلام

   وارد cydia شوید و از تویه منو گزینه ی installed را انتخاب کنید …

 320. saadaf می گوید

  سلام:
  متشکر از سایت خوبتون
  اقا من ۲تا سوال داشتم
  اولی:چطور میتونم برنامه های feereکه با خود itunes دانلود کردمو روی سیستمم روی یه درایودیگم داشته باشم؟مثلا D
  دومی:برای پیداکردن نرم افزار Airblue Sharing درitunesکه پولی هست چه کار باید کرد یعنی اینکه من کا ایتونز گشتم ولی این نرم افزار کاربردیو نتونستم پیداکنم که دانلودش کن….
  باید ببخشید که تولانی شد تایپ!!
  بازم ممنون از سایت خوب وکاملتون همچنین از راهنمای هاتون.

  1. vampire74 می گوید

   دوست عزیز اون برنامه ها در پوشه ای که برای آیتیونز قرار داده شده ذخیره می شوند
   برای پیدا کردنشون به قسمت اپ آیتیونز برید و روی اون کیلیک راست کنید و گزینه show in explorer رو انتخاب کنید.
   اون برنامه در سیدیا موجود است و ارتباطی به آیتیونز نداره
   موفق باشید

 321. Amir می گوید

  سلام دوستانه عزیز اصلا این همه توضیع برای نصب لازم نیست در خوده برنامه اموزش تصویری داده شده 🙂

 322. amir می گوید

  ببخشید من گوشیم برنامه ای به نام سیدا نداره ولی بردم نمایندگی واسم روش بازی ریختند و الان ایا میشه روش بازی ریخت یا نه

  1. vampire74 می گوید

   اگه برنامه appsync نصب شده باشه می توانید اپلیکیشن های کرک شده رو به راحتی نصب کنید

 323. amir می گوید

  |سلام ببخشید من وقتی که میخواستم رویگوشیم برنامه بریزم همه ی برنامه هام حذف شدند وبرنامه ی جدیدم هم Sync نمیشه چیکار کنم

  1. vampire74 می گوید

   دوست عزیز چه اروری دریافت می کنید؟
   appsync نصب هست روی دستگاه شما؟

 324. عباس می گوید

  سلام
  من ipad2 ios5.1 رو جیل برک کردم حالا سینک نمیشه.باید چیکار کنم ؟راهنمایی کنید ممنون می شم

  1. admin می گوید

   سلام باید برنامه Appsync رو از سیدیا نصب کنید

 325. بهنام می گوید

  با سلام برنامه های رایگان اپل استور را دانلود کردم از سورسی به جز سایت اپل ولی وقتی میخوام بریزم رو گوشی میگه کامپیوتر شما authorize نیست اپل ایدی رو وارد کنین که من ندارم و هر کار کردم نتونستم بسازم ممنون میشم راهنمایی کنیند.

  1. admin می گوید

   باید اپل ای دی بسازید بدون اپل ای دی نمیشه

 326. فاطمه می گوید

  با تشکر از سرعت پاسخگوییتون دستگاه من ایفون ۴sاست چطوری جیلبرینگ کنم.

 327. alex می گوید

  har chi app az inja download kardam,hich kodoomo nemikhoone!!! fekr konam bekhatere pasvande (zip) bashe,chi kar konam

  1. admin می گوید

   سلام بله دوست عزیز ! باید از حالت فشرده خارج کنید فایل ها رو

 328. moniba می گوید

  با سلام وتشکر از سایتتون چند روزه که برنامه itunesرو باز میکنم وکد رمز رو میزنم پیام میده resetکنم میشه راهنمایی کنید چکار کنم و
  (اپل ایدی مال خودم نیست ولی تا چند روز پیش میشد با کار کنم )

  1. ifarokh می گوید

   ip اپل عوض شده
   باید ریسیت کنید دیگه
   اگه مشخصاتشو ندارید کاری نمیتونید بکنید

 329. میلاد می گوید

  باسلام و خسته نباشید
  فقط مشکلی بود که بصورت سوال عرضیده شد
  اگر ممکنه راهنمایی کنین ممنون میشم

 330. kiarash می گوید

  salam.ba tashakor az site khubetoon,mikhastam begam vaghti mikham sync konam to ipadam minevise ((failed to sync)) chikar bayad bokonam?

  1. admin می گوید

   سلام . مرسی. باید برنامه appsynv از سیدیا نصب کنید

 331. علی می گوید

  سلام.
  آیفون ۴S با iOS 5.1.1 جیلبریک Absinthe 2.0.4
  OpenSSH و AppSync 5.x نصبه !! وقتی با iFunbox یا iTools یا iSpirit اپلیکیشن نصب میکنم توی گوشی اصلا باز نمیشه !! ریستورم کردم چندین بار !!
  نظرت چیه دوست من ؟!؟! گیر افتادم D:

  1. admin می گوید

   afc2add رو نصب کنید ببینید میشه

  2. علی می گوید

   راهشو پیدا کردم !!!
   یه نرم افزار free از app store دانلود بشه دیگه کار راااااااه میفته D:

 332. سینا می گوید

  سلام و خسته نباشید

  من برنامه cydia رو ندارم بااید از کجا دانلود کنم

  1. Enyo می گوید

   شما برای گرفتن سایدیا باید جیلبریک کنید که آموزش ها در سایت هست فقط چه ورژنی هستید؟

 333. محمد می گوید

  سلام و خسته نباشید آیا میشه برنامه های سیدا را روی ایپدم که جیلبر نشده نصب کرد
  اگه نمیشه هیچ راهی نیست که بشه

  1. ifarokh می گوید

   درود
   خیر دوسته عزیز
   فقط با سیدیا و جیلبریک میشه