عرضه AirPods در ۵۸ رنگ مختلف توسط ColorWare

شاید برای خرید ایرفون‌های بی‌سیم اپل با نام AirPods منتظر رنگ‌های جدیدتر از سوی اپل باشید، حتی یک رنگ مشکی نیز می‌تواند قانع کننده باشد. با وجود اینکه اپل هیچ رنگ دومی را تا کنون در نظر نگرفته است، ColorWare گزینه‌های رنگی مختلفی را برای این محصول ارائه می‌دهد.

ColorWare به طور دقیق ۵۸ رنگ مختلف را برای این محصول در نظر گرفته، کمپانی که در سفارشی سازی محصولات شناخته شده است. البته برای خرید این AirPods رقمی معادل ۲۸۹ دلار را پرداخت کنید که ممکن است بیشتر هم شود.

شما به طور جداگانه می‌توانید رنگ هر گوشی و قاب را انتخاب کنید. البته اگر بخواهید قاب رنگی باشد باید ۴۰ دلار دیگر به غیر از ۲۸۹ دلار بپردازید. هر رنگ گزینه مات و یا براق نیز دارد که دست شما را برای انتخاب بسیار باز می‌کند.

اپل این محصول را با قیمت ۱۵۹ دلار می‌فروشد ولی برای داشتن رنگی خاص از آن باید ۲۸۹ دلار هزینه کنید. البته کسانی که امکان سفارش این محصول را از سایت ColroWare دارند، باید ۶ هفته برای تحویل محصول منتظر بمانند، همان مقدار زمانی که اپل برای تحویل سفارش زمان می‌خواهد.

شما می‌توانید با مراجعه به لینک قرار داده شده به عنوان منبع، رنگ‌های موجود را ببینید و هر ترکیبی که می‌خواهید برای قطعات AirPods انتخاب و مشاهده کنید.

منبع ColorWare

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.