site hit counter

سونی کرکری برای اپل را آغاز کرد: بازی شروع شد

بعد از اینکه اپل از جمله‌ی Hey Siri, give us a hint برای کنفرانس نهم سپتامبر استفاده کرد، تعدادی از کاربران به سمت سیری سرازیر شدند و از او درباره‌ی کنفرانس ۹ سپتامبر سوال کردند. در کنار دیگر پاسخ های خنده دار و خلاقانه‌ی سیری که سعی میکرد کنجکاوری کاربران را بیشتر تحریک کند، یکی از جواب ها بیشتر جلب توجه میکرد، جوابی که به صورت کدهای باینری داده شده بود که تبدیل آن به حروف انگلیسی میشود عبارت Gotcha ( این عبارت در مواقعی بکار میرود که شخصی فرد دیگری را سرکار گذاشته است یا توانسته او را دست بیاندازد):

سونی کرکری برای اپل را آغاز کرد: بازی شروع شد

 

حال لحظاتی پیش کمپانی سونی در توییتر رسمی خود، به نوعی با این عبارات شوخی کرده است و تصویری مشابه تصویر دعوت نامه های کنفرانس ۹ سپتامبر را منتشر کرده است که در آن به جای متن اصلی، از عبارت “Hey Sony, give us a hint” استفاده کرده است:

خرید گیفت کارت آیتونز

 

اما نکته‌ی اصلی در زیر این عبارت است که مشابه جواب سیری، سونی هم پیامی را به صورت کد باینری منتشر کرده است:

سونی کرکری برای اپل را آغاز کرد: بازی شروع شد

 

تبدیل این کد ها به زبان انگلیسی میشود عبارت Game On که از آن برای رقابت و به چالش کشیدن رقیب استفاده میشود. جالب است بدانید که امروز بیستمین سالروز تولد کنسول فوق محبوب پلی استیشن میباشد و این کمپانی ژاپنی شاید قصد دارد با این پیام، کمی از توجهات را به خود جلب کند.

 

کسی چه میداند، شاید منتشر شدن گزارش هایی از ورود اپل به دنیای کنسول های بازی باعث نگرانی سونی شده است و آنها از همین الان خطر را حس کرده اند.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 
1 نظر
  1. Naser می گوید

    واقا که سونی عکس العمل جذابی از خودش نشون داد، من که لذت بردم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.