site hit counter

سایت اپل استور برای وارد شدن محصولات جدید موقتا غیرفعال شده است

اگر به صفحه‌ی اپل استور در سایت رسمی اپل مراجعه کنید، با پیغامی به زبان های مختلف مواجه میشوید که میگوید این سایت فعلا آنلاین نمیباشد و مسئولان آن در حال بروزرسانی محتویات سایت هستند. اگر از کاربران قدیمی اپل باشید احتمالا این خبر برایتان امری تکراری است اما برای کاربران جدید لازم است توضیحاتی را ارائه کنیم.

 

این موضوع سنت همه ساله‌ی اپل است و اپل ساعاتی قبل از کنفرانس های خود، صفحه‌ی فروشگاه آنلاین خود را از دسترس خارج میکند و لحظاتی بعد از اتمام کنفرانس، آنرا دوباره به روی کاربران باز میکند. این اقدام به دلیل این است که محصولات جدید برای پیشفروش در فروشگاه قرار بگیرند و این امری بدیهی است که تا قبل از اتمام کنفرانس، کسی نباید از ویژگی هایی محصولات جدید از جمله آیفون ۶s خبردار شود.

 

همچنین توجه داشته باشید که شما برای دنبال کردن کنفرانس راه های مختلفی دارید، هم میتوانید از طریق وبلاگ نویسی زنده‌ی اپل اپس با کنفرانس ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه همراه شوید، هم میتوانید از طریق پخش زنده‌ی اپل، این مراسم را به صورت ویدیویی و زنده مشاهده کنید.

 

خرید گیفت کارت آیتونز

درضمن اگر در خارج از ایران زندگی میکنید میتوانید در تصویر زیر، زمان دقیق کنفرانس در محل اقامت خود را بیابید:

کنفرانس امروز اپل را به طور زنده تماشا کنید

اکر در تصویر بالا شهر خود را نیافتید، میتوانید به این لینک مراجعه کنید و زمان شروع کنفرانس را برای محل زندگی خود بیابید.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.