مایکروسافت به زودی شروع به جایگزینی To-Do بجای Wunderlist بر روی آیفون، آپید و مک خواهد کرد

اپلیکیشن To-Do فعلا در وضعیت پیش نمایش برای ویندوز 10، گوشی های هوشمند و وب به سر می برد و نسخه های مک و آیپد نیز در آینده دنبال خواهند شد.

این اپ خیلی از ویژگی های اصلی برنامه Wunderlist با گزینه هایی مثل یادآوری، تاریخ موعد و یادداشت را در خود جای داده است. به لیست ها می توان تم های بصری و یک کلید اضافه “روز من (My Day)” را داد ، برای آنکه کاربران بتوانند موارد به طور خودکار پیشنهاد دهی نمایند، مانند کارهایی که بایست در آینده انجام گیرد یا تمدید شود.
مانند بسیاری از برنامه های مایکروسافت،To-Do نیز امکان اتصال به Office 365 را دارد. در حال حاضر این یک محدود همگام سازی با قسمت وظایف Outlook است، اما مایکروسافت اشاره کرد که قصد یکپارچه سازی آن را در آینده دارد.

بروزسانی‎های بیشتر شامل ادغام با دیگر سرویس های مایکروسافت و ویژگی های بیشتری از Wunderlist، مانند اشتراک گذاری لیست را منتقل خواهد کرد.

To-Do
To-Do

معرفی To-Do نشانه‎ی آغاز پایان Wunderlist است، اما مایکروسافت ابزاری برای وارد کردن داده را نیز داده است، و امیدوار است که Wunderlist تا زمانی که To-Do در حال تکمیل است جزو بهترین ها باشد.

این شرکت در ماه ژوئن 2015. توسعه Wunderlist را از 6Wunderkinder خریداری کرد. معامله ای به ارزش بین 100 تا 200 میلیون دلار تخمین زده شده است.