به گزارش WSJ : اپل از آیفون 8 و اپل واچ سری 3 با قابلیت LTE در ۲۱ شهریور رونمایی خواهد کرد

اپل در ۱۲ سپتامبر ( ۲۱ شهریور )  آیفون ۸ و اپل واچ سری ۳ با LTE را معرفی می کند

اپل در روز سه شنبه ۱۲ سپتامبر قرار است یکی از بهترین و جدیدترین در عین حال خبرسازترین آیفون را که به آیفون ۸ نامگذاری کرده همراه با اپل واچ سری ۳ LTE در ستاد خبری جدید خود بنام اپل پارک رونمایی کند.

اما کمپانی اپل قطعا باید با شرکت های ذی الربط در مورد مارکتینگ و بازاریابی گفت‌گو کرده باشد که اعمال و بازاریابی را قبل از ۱۲ سپتامبر آماده کنند.در عین حال با توجه به گروه خبری وال استریت ژورنال که در روز دوشنبه بیان داشت، اپل قصد دارد از ساختمان جدید و زیر زمینی خود که ظرفیت ۱۰۰۰ نفری را برایش پیش بینی کرده اند به رسم یادبود از استیو جابز،آن را Steve Job Theater به معنی تئاتر اسیو جابز رونمایی و افتتاح کنند.

عرضه آیفون ۸
عرضه آیفون ۸

اما به گفته منابع آگاه؛کار ساخت و ساز این ساختمان هنوز تمام نشده و امکان دارد برنامه و زمان ساخت و ساز ، بر زمان رونمایی و مکان رونمایی از محصولات جدید،تاثیرگذار باشد.

به گفته داو‌جونز، این شرکت هم اکنون آمادگی آن را دارد که از Apple TV جدید خود با وضوح 4K که از محصولات جدید پشتیبانی کند را رونمایی کند.

انتظار می رود غول تکنولوژی در روز ۱۲ سپتامبر از سه آیفون جدید که iPhone 7s و iPhone 7s Plus و همینطور یک نسل جدید با صفحه OLED و سنسور 3D و ویژگی های بی نظیر دیگر،رونمایی کند.
اما هنوز مشخص نیست که آیا آیفون ۸ را باید بعد از ۷اس و ۷ اس‌پلاس سفارش دهند با می توانند همزمان با دو دستگاه دیگر،آیفون ۸ را نیز سفارش دهند.

اپل در روز های اخیر تولید آیفون جدید را افزایش داده و قصد دارد تولید را از چین به دیگر مناطق گسترش دهد.
که گسترش تولید باید به نحوی باشد که اپل توانایی تکمیل و تحویل سفارشات را در اوج سفارشات محصول جدید داشته باشد.

شایعات می‌گویند که اپل به مناسبت ۱۰ سالگی آیفون، تغییرات زیادی را در آیفون ۸ ایجاد کرده است. این گوشی به صفحه نمایش OLED بدون لبه مجهز شده و از سنسور تشخیص صورت هم بهره می‌برد.  باتری آن به صورت L طراحی شده که باعث شده ظرفیت بیشتری داشته باشد. همچنین اپل تراشه A11 را برای تلفن همراه هوشمند جدیدش در نظر گرفته است. گفته شده این گوشی در سه مدل با حافظه‌های داخلی ۶۴ گیگابایت، ۲۵۶ گیگابایت و ۵۱۲ گیگابایت راهی بازار می‌شود و قیمت آن هم از ۱۰۰۰ دلار شروع می‌شود و تا ۱۴۰۰ دلار ادامه پیدا می‌کند.

در کنار رونمایی از آیفون ها، اپل قصد دارد از یک اپل واچ جدید با تراشه LTE رونمایی‌کند که توانایی دریافت داده با سرعت بی نظیر را داشته باشد.

اما تاکنون هیچ خبری از نسل پنجم Apple TV که دارای کیفیت ویدیویی 4K است را منتشر نکرده.

پس از این همه خبر جدید کمپانی اپل هنوز هیچ دعوتنامه ای را برای رسانه ها ارسال نکرده اما به محض دریافت اخبار جدید،شما را در اطلاع قرار خواهیم داد.

تاریخ عرضه آیفون ۸ و قیمت آیفون ۸ | فروش آیفون ۸ و تمام اخبار آیفون ۸ در اپل اپس