SpringChanger ؛ شخصی سازی صفحه ریسپرینگ با پس زمینه و رنگ

توییک جدید SpringChanger که از سوی Wizages منتشر شده است امکان سفارشی سازی صفحه ریسپرینگ را برای شما فراهم می‌سازد.

با امکان تغییر رنگ لوگو اپل و به طور جداگانه پس زمینه، می‌توانید صفحه مورد نظر خود را پدید آورید. همچنین قادر هستید که برای پس زمینه به جای رنگ، از تصاویر موجود در آیفونتان استفاده نمایید.

برای کسانی که دستگاه خود را به خاطر دلایلی همچون تنظیم تم‌ها زیاد ریسپرینگ می‌کنند، SpringChanger می‌تواند یک تغییر مثبت باشد. این توییک پنلی را به برنامه تنظیمات اضافه می‌کند که می‌توانید تغییرات را از آن جا اعمال کنید.

شما می‌توانید تمامی رنگ‌ها را به صورت جدا برای لوگو و پس زمینه انتخاب کنید. همچنین گزینه‌ای برای پیش نمایش موارد تنظیم شده وجود دارد.

در پنل تنظیمات این توییک و قسمت Preferences، گزینه اول برای انتخاب زنگ پس زمینه و گزینه دوم برای انتخاب رنگ لوگو می‌باشد. در قسمت بعدی شما امکان انتخاب پس زمینه را دارید. پس از فعال کردن این قابلیت بر روی Select Image for Background تپ کنید و تصویر مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

زمانی که تغییرات مورد نظر خود را انجام دادید، می‌توانید با زدن گزینه Preview پیش نمایش آن را مشاهده کنید. اگر از تغییرات راضی بودید، تنها کافی است که در همان شرایط رها کنید و نیازی به زدن گزینه دیگری نیست.

اگر از iOS 10 استفاده می‌کنید، باید توییک MakeRespringsGreatAgain را نیز نصب نمایید. اگر در حال حاضر آن را نصب ندارید، هنگام نصب SpringChanger به صورت خودکار نصب می‌شود. این توییک به تازگی منتشر شده و به احتمال قریب به یقین امکانات بیشتری به آن در آپدیت‌های بعدی اضافه خواهد شد.

SpringChanger به صورت رایگان از طریق سورس پیش‌فرض BigBoss قابل دریافت است.

از طريق iDownloadBlog