نحوه قرار گرفتن اپلیکیشن های ایرانی در اپل پس

null
اپلیکیشن خود را در پایدار ترین اپ استور و اولین سرویس ریساین اپ های آی او اس  ، اضافه کنید .

در حال اضافه کردن اپلیکیشن های ایرانی در اپل اپس استور | اپلیکیشن اپل اپس میباشیم .  با پیشرفت تکنولوژی و ارایه سریع ترین روش های  ارتباط با کاربران ، استفاده از اپلیکیشن ها قطعا در زندگی روزمره انسان ها یکی از مهمترین امور می باشد.  با توجه به افزایش محصولات اپل و دستگاه های آی او اس ( آیفون و آیپد)  اپلیکیشن ها ی آی او اس هم به یکی از نیاز های مبرم هر ارایه دهنده و کاربری تبدیل می شود ، ولی به خاطر امنیت بسیار بالای سیستم عامل أی او اس و تحریم های شرکت اپل و ایران ،  متاسفانه دسترسی و نصب اپلیکیشن های آی او اس برای کاربران ایرانی تا الان بسیار دشوار و بی ثبات بوده است .  البته استور های ایرانی متعددی بودند که بعضی از اپ های مهم را با اکانت های اینترپرایز و راه های بی ثبات برای کاربران به صورت رایگان و پولی قرار می دادند که طبق رسم همیشگی  این روش قطعا هر هفته یا هر ماه با مشکلات غیر فعال شدن اکانت اینترپرایز و از کار افتادن اپلیکیشن های نصب شده رو به رو می شدند و این مسئله ی مهم باعث چالش ها ، ناپایداری های بسیار و  درست شدن جو آشفته ای  برای آی او اس  ایران شد .

اپلیکیشن های ایرانی در اپل اپس

اپل اپس استور |  اپلیکیشن های ایرانی در اپل اپس

به عنوان اولین مرجع و سایت دانلود اپ های آی او اس در ایران با سابقه ۸ ساله  ، مفتخریم توانستیم اولین سرویس ریساین و نصب اپ های آی او اس توسط اپلیکیشن اپل اپس  برای اولین بار در ایران رونمایی ، معرفی و عرضه کنیم ، تا بالاخره تمام مشکلات نصب اپ های آی او اس در ایران پایان یابد .

قطعا قابلیت های ویژه و کاملی که برای کاربران در اپل اپس استور  به کار رفته مثل :‌  ( قابلیت تغییر باندل آیدی ، اسم اپ ، تغییر نسخه اپ ، فعال کردن File Sharing iTunes ، ریساین و نصب اپ های شخصی حتی از روی کامپیوتر و باز کردن با Open with و نصب و استفاده از اپل اپس بدون هیچ محدودیتی ) ،  باعث برتری و تفاوت این نوع استور با استور های ایرانی دیگر می باشد و خوشبختانه راحت ترین روش های نصب اپ آی او اس در آیفون و آیپد در کنار پایدار ترین روش قرار گرفته تا کاربران را بی نیاز به هر استور دیگری کند تا  شیفته ی این ابزار حرفه ای و استور ارزشمند شوند .

بهترین روش نصب اپلیکیشن های ایرانی در اپل اپس

حال با توجه به پایداری و قابلیت های ویژه ی اپل اپس ،  قرار گرفتن اپ های ایرانی یکی از مهم ترین نیاز های کاربران ایرانی می باشد تا در کنار تعمین نرم افزاری دستگاه آی او اس خود بتوانند تمام اپ های ایرانی و فارسی را نیز به راحتی به صورت کاملا پایدار با آخرین نسخه ها داشته باشند و لذت ببرند .

ویدیو نمونه نصب اپلیکیشن توسط اپلیکیشن اپل اپس :‌

اپلیکیشن خود را به بخش اپلیکیشن های ایرانی در اپل اپس اضافه کنید

برای معرفی و عرضه  اپلیکیشن آی او اس به میلیون ها کاربران ایرانی می توانید خیلی راحت و سریع به دور از داستان های سخت و وقت گیر ،  توسط فرم زیر اپلیکیشن خود را به همراه لینک آپلود شده فایل نصبی (iPAفایل  ) به همراه مشخصات خواسته شده برای ما ارسال بفرمایید ، تا در سریع ترین زمان ممکن  به صورت کاملا رایگان با لینک مستقیم در اپل اپس استور و اپلیکیشن اپل اپس برای تمام  کاربران ویژه قرار بگیرد .

  • دقت کنید پس از ارسال اپلیکیشن شما ظرف مدت ۱ تا ۲۴ ساعت اپلیکیشن شما بررسی و روی اپل اپس استور قرار میگیرد . همچنین پس از قرار گرفتن از طریق ایمیل به شما اطلاع خواهیم دادیم .

توجه :‌ طرح قالب و UI اپلیکیشن اپل اپس فعلا بسیار ساده میباشد . اما دقت کنید تمام قابلیت ها ی اپ فعال و  کاربردی و کامل می باشد . قرار است در آپدیت بعدی طرح ظاهری اپلیکیشن تغییرات بسیار زیاد و بهتری جهت بهبود

سپاس از همراهی شما

ایمیل  ارتباط با اپل اپس : AppleApps.ir@gmail.com

 

فرم ثبت اپلیکیشن ایرانی در اپل اپس استور

null
توسط فرم زیر می توانید اپلیکیشن خود را به صورت پایدار در قسمت اپ های ایرانی اپل اپس قرار دهید.

مطالب اپلیکیشن اپل اپس

نحوه ایجاد مکان های موردعلاقه و مجموعه ها در برنامه Maps در آیفون و آیپد

با انتشار آی او اس و آیپد او اس ۱۳ به برنامه Maps ویژگی های جدیدی اضافه شده است ، بزرگترین این ویژگی ها شامل امکان پیگیری مکان های موردعلاقه و معرفی مجموعه ها است که می توانید از آنها برای ساخت لیست هایی از مکان ها و فضاهای دیدنی استفاده…

تنظیمات و امکانات دوربین آیفون و آیپد

در این مطلب قصد داریم تنظیمات و امکانات دوربین آیفون و آیپد را به عزیزانی که به تازگی از آیفون یا آیپد استفاده می کنند آموزش دهیم آموزش های ساده ولی مهم از ابزار برنامه دوربین که هر شخصی باید آن را بداند ، پس با اپل اپس همراه باشید