OnceMore ؛ نمایش و ریست تایمر از لاک اسکرین

احتمالا با ویژگی تایمر iOS که در برنامه ساعت ـ‌Clockـ قرار دارد، آشنا هستید. با استفاده از آن می‌توانید زمانی را تعیین نمایید و پس از اتمام زمان، دستگاه به شما هشدار می‌دهد. اگر از این ویژگی زیاد استفاده می‌کنید و دستگاه شما جیلبریک است، شاید بهتر باشد OnceMore را نصب کنید.

OnceMore یک توییک بسیار ساده است که شما را قادر می‌سازد از لاک اسکرین تایمر را پس از پایان ریست کنید.

به طور معمول وقتی شما یک تایمر را تنظیم می‌کنید، پس از اتمام دستگاه شما هشدار می‌دهد و یک گزینه Stop بر روی صفحه نمایش دیده می‌شود. OnceMore یک گزینه دوم به لاک اسکرین اضافه می‌کند که با انتخاب آن تایمر دوباره شروع می‌شود. این موجب صرفه جویی در وقت شما می‌گردد و نیازی نیست هر بار برای تکرار تایمر به برنامه ساعت مراجعه، و زمان را تعیین کنید.

این ویژگی ساده را باید اپل به سیستم عامل خود اضافه نماید. یکی دیگر از قابلیت‌های OnceMore نمایش تایمر بر روی لاک اسکرین است. هیچ راهی وجود ندارد که بدون نصب توییک تایمر را در لاک اسکرین ببینید. در لاک اسکرین تنها زمان به پایان رسیدن تایمر، به شما یک اطلاعیه نمایش داده می‌شود.

این توییک هیچ گونه تنظیمات خاصی ندارد و پس از نصب به طور پیش‌فرض فعال می‌شود. OnceMore از سورس پیش‌فرض BigBoss به صورت رایگان قابل نصب است.

منبع: iphonehacks