site hit counter

NotificationPop ؛ باز کردن نوتیفکیشن‌ها با استفاده از جسچر لمس سه بعدی

اگرچه استفاده از نسخه پلاس آیفون جذابیت‌ها و کارایی بیشتری را در برخی موارد دارد اما همین بزرگ بودن صفحه نمایش برای برخی موارد همانند کشیدن و یا ضربه زدن روی اطلاعیه‌ها خوشایند نیست.

کاربرانی که دستگاه آن‌ها جیلبریک است می‌توانند راحت‌تر به اطلاعیه‌ها دسترسی داشته باشند و این سهولت با نصب توییک NotificationPop حاصل می‌شود که با استفاده از آن می‌توان یک جسچر لمس سه بعدی را برای دسترسی به نوتیفیکشن‌ها تعریف نمود.

با NotificationPop هر زمانی که اطلاعیه بر روی صفحه نمایش شما ظاهر شد، می‌توانید با اجرای جسچر در هر نقطه از صفحه نمایش به اطلاعیه دسترسی داشته باشید.

خرید گیفت کارت آیتونز

اگر یک پیام متنی را دریافت کنید به گفتگو مربوطه در برنامه مسیج هدایت می‌شوید، اگه اطلاعیه فیسبوک و یا تویتر باشد به آن برنامه می‌روید و … .

با وجود اینکه می‌توان جسچر لمس سه بعدی را در هر نقطه‌ای از صفحه نمایش اجرا نمود، هنگامی که با یک دست از تلفن هوشمند خود ـ‌به خصوص از نسخه پلاس‌ـ استفاده می‌کنید، دسترسی به نوتیفیکشن‌ها بسیار آسان می‌شود.

می‌توانید این توییک کاربردی را به صورت رایگان از سورس پیش‌فرض BigBoss نصب نمایید.

منبع: iDB

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.