KGI: به نقل از این منبع شارژر وایرلس آیفون در کنفرانس امروز حضور ندارد+ویدیو

شارژر وایرلس آیفون

شارژر وایرلس یکی از محصولاتی بوده که شایعاتی زیادی در موردش گفته شده ! ولی اینبار به گفته منبع : KGI Securities analyst Ming-Chi Kuo در کنفرانس  امشب خبری از لوازم جانبی جدید مثل همین شارژر وایرلس برای آیفون جدید نیست !ولی انتظار می رود آیفون 8 و آیفون X از شارژر وایرلس که بعدا معرفی خواهد شد حتما پشتیبانی خواهند کرد.

بنابراین پس از معرفی آیفون های جدید این شارژر وایرلس نیز به فروشگاه اپل به عنوان لوازم جانبی جدا از پک ایفون اضافه خواهد شد که کاربران امکان خرید شارژر وایرلس آیفون را به صورت جداگانه داشته باشند .

همچنین طبق گفته Kuo خبری از شارژر بی‌سیم در جعبه آیفون ۸ نخواهد بود چون نیاز به تکنولوژی و فناوری  بیشتر و حرفه ای تر برای عرضه این لوازم جانبی نیاز دارند . پس این بدان معنی هست که هیچ برنامه ای برای تولید انبوه لوازم جانبی مثل همین شارژر اپل ندارد و هنوز مشخص نیست کی روانه بازار خواهد شد .

شارژر وایرلس آیفون
نمونه ای از شارژر وایرلس آیفون

در واقع باید اینطوری معنی کرد که اپل وقتی قصد عرضه لوازم جانبی خاصی با آخرین تکنولوژی دارد حتما از تمام لحاظ ان را بررسی تا حرفه ای ترین محصول را عرضه کند . و البته آیفون های جدید هم قابلیت وصل شدن به شارژر های وایرلس را دارند تا پس از عرضه بتوان آن برای iPhone x و iPhone 8 استفاده کرد .

در ویدیو زیر لحظه وصل شدن شارژر در ای او اس ۱۱ که احتمال میرود صدای شارژر وایرلس باشد رو گوش دهید :

 

 

باز هم فقط چند ساعت تا شروع کنفرانس و پاسخ به تمام سوال های مبهم و شایعات باقی هست پس با اپل اپس باشید تا از اخرین اخبار معرفی آیفون ۸ و آیفون x با خبر شوید .

همچنین بخوانید :