Japan Display ضد آب بودن آیفون ۷ را تایید کرد؟

Japan Display یکی از تولید کنندگان صفحه نمایش است که جز تامین کنندگان بزرگ برای کمپانی‌هایی همانند اپل محسوب می‌شود. این کمپانی به تازگی نسل جدید صفحه نمایش‌های Pixel Eyes LCD را معرفی کرده است. در این نسخه جدید حاشیه‌های قاب ۰٫۵ م.م می‌باشند که در نسل اول ۰٫۸ م.م بود.

علاوه بر این، این صفحه نمایش جدید می‌تواند قلم‌های نازک در اندازه ۱ م.م را تشخیص دهد، در حالی که نسل قبلی Pixel Eyes نمی‌توانست قلم‌های زیر ۲ م.م را تشخیص دهد. با حساسیت بهبود یافته یک هنرمند می‌تواند جزئیات بیشتری را در صفحه نمایش به تصویر بکشد. یکی دیگر از ویژگی‌های Pixel Eyes جدید، به کاربر اجازه می‌دهد که با دست و انگشتان مرطوب نیز با آن کار کند.

در حالی که مطالب زیادی درباره صفحه نمایش AMOLED برای آیفون گفته شد، اما این صفحه نمایش امسال در آیفون استفاده نخواهد شد. این به این معنی است که شاید نسل دوم Pixel Eyes کمپانی Japan Display در آیفون ۷ به کار رود.

شاید این خبر را بتوان مهر تاییدی برای عرضه آیفون ۷ ضد آب دانست. تلفیق آیفون ۷ ضد آب با این صفحه نمایش می‌تواند محصولی فوق‌العاده را پدید آورد. دستگاه ضد آب زمانی که نتوان با انگشتان خیس با آن کار کرد به طور ۱۰۰ درصدی کارایی ندارد و با حضور چنین صفحه نمایشی می‌توان حتی در زیر باران در حالی که انگشتان شما مرطوب است با گوشی به راحتی کار کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.