خبری از شارژر بی‌سیم در جعبه آیفون 8 نخواهد بود

تحلیلگر صاحب نام KGI Securities، مینگ-چی کو، در یادداشت اخیر خود شارژر بی‌سیم برای آیفون 8 را یک ویژگی حتمی قلمداد کرد. شاید شارژ بی‌سیم یک قابلیت حتمی باشد اما رایگان نیست. طبق گزارشی که به تازگی از ژاپن به نقل از یک منبع قابل اعتماد منتشر شده، شارژر بی‌سیم در جعبه‌های آیفون 8 قرار نمی‌گیرند و کاربران به صورت اختیاری می‌توانند آن را تهیه کنند. طبق این گزارش یک کمپانی به نام Luxshare مسئول تولید لوازم جانبی مورد نیاز برای شارژ بی‌سیم آیفون 8 خواهد بود. Luxshare همان کمپانی است که گفته می‌شود شارژرهای بی‌سیم اپل واچ را تولید می‌کند.

در این گزارش همچنین گفته شده، اپل در جعبه آیفون دیگر تبدیل لایتینگ به پورت 3.5 م.م را قرار نمی‌دهد. کابلی که پس از حذف پورت .5 م.م از آیفون 7 و آیفون 7 پلاس در جعبه‌های این محصولات قرار داده می‌شد.

به گفته مینگ-چی کو که سابقه بسیار خوبی در پیش‌بینی از محصولات اپل دارد، مدل ویژه دهمین سالگرد عرضه آیفون با صفحه نمایش 5.8 اینچی معرفی می‌شود. آیفون 8 و یا آیفون X با صفحه نمایش OLED بدون حاشیه که تاچ آی‌دی زیر آن تعبیه شده، روانه بازار می‌گردد. با وجود قیمت بیش از 1000 دلار که در شایعات برای این محصول مطرح شده، انتظار می‌رود آیفون 8 یکی از پرطرفدارترین گوشی‌های هوشمند 2017 باشد.

در ماه گذشته نام کمپانی Lite-On برای تولید اجزای داخلی شارژر بی‌سیم مطرح شد. همچنین در گزارش‌های اولیه گفته می‌شد آیفون 8 از فاصله بیش از 4.5 متر به صورت بی‌سیم شارژ می‌شود.

منبع MacOtakara
از طريق AppleInsider