بتای سوم آی‌اواس ۹، او اس ایکس ۱۰.۱۱ و واچ او اس ۲ عرضه شد

شب گذشته اپل سری جدید آپدیت‌های نرم‌افزاری برای سیستم‌عامل گجت‌های مختلف خود را عرضه کرد. بتای سوم آی‌اواس ۹، بتای سوم او اس ایکس ۱۰.۱۱ و بتای سوم واچ او اس ۲ آپدیت‌هایی هستند که در اختیار توسعه‌دهندگان قرار گرفتند.

 

سومین بتای آی‌اواس ۹ به فاصله‌ی دو هفته پس از آپدیت دوم عرضه شده است. در بتای نخست تغییرات مخفی مختلف و بهبودهای گرافیکی بسیاری را دیدیم که در اپل اپس به بررسی آن‌ها پرداختیم. بتای دوم نیز از این قاعده مستثنی نبود و ردپای بهبودها و قابلیت‌های اساسی مختلفی در آن دیده می‌شد.

 

در شرح جزئیات آپدیت آی‌اواس از زبان اپل آمده است که در آی‌اواس ۹ بتا ۳ نیز همچنان روند رفع باگ و بهبود جنبه‌های مختلف پیش گرفته شده است. Eddy Cue هفته‌ی پیش در توییتر خود گفته بود که بتای سوم آی‌اواس ۹ پشتیبانی کاملی از سرویس اپل موزیک به عمل خواهد آورد. طبق بررسی‌های انجام شده تغییرات جالبی در این نسخه از سیستم عامل موبایلی اپل دیده می‌شود که در پستی جداگانه به شرح آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

گفته می‌شود تا عرضه‌ی نسخه‌ی نخست بتای عمومی آی‌اواس ۹ و او اس ایکس ۱۰.۱۱ فاصله‌ی زیادی نمانده و کاربرانی که اکانت توسعه‌دهنده ندارند نیز در آینده‌ای نزدیک قادر به امتحان‌کردن آخرین نسل از سیستم عامل‌های اپل خواهند بود. برای داشتن چنین امکانی نخست باید در برنامه‌ی تست بتای عمومی ثبت نام کنید.

 

به احتمال زیاد بتای سوم OS X El Captain آپدیت‌ها را بیشتر در بطن خود تجربه کرده است و تغییرات به میزانی نیستند که در نگاه اول دیده شوند. اما با این حال به محض شناسایی تغییرات رخ‌داده در این آپدیت نیز شما را مطلع خواهیم کرد.