آموزش عضویت برای نسخه بتا عمومی iOS 9

اپل به ندرت اجازه مشاهده پروژه های بتا یا نهایی نشده  خود را به عموم می دهد ولی همان طور که چندی پیش دیدید در مطلب نحوه نصب نسخه بتای عمومی iOS 8.3 بدون دعوت نامه اپل  به عموم اجازه نصب نسخه بتا ۸.۳ داده شده بود پس برای iOS 9 هم قطعا باید همین طور باشد !

در کنفرانس wwdc 2015 شاهد معرفی نسخه بتا iOS 9  بودید که فقط برای توسعه دهندگان منتشر شده ! و اما بدانید هم اکنون میتوانید با عضویت در قسمت نسخه های بتا به محض منتشر شدن نسخه مربوط به بتای عمومی iOS9 که در ماه جولای گفته شده  یعنی قبل از انتشار نسخه اصلی iOS 9  آن را نصب و بررسی کنید .

 

آموزش عضویت برای نسخه بتا عمومی iOS 9

 

برای عضویت در قسمت نسخه های بتا اپل  (Beta Software Program )   کلیک کنید . دقت کنید باید حتما اپل ای دی داشته باشید ! پس اگه ندارید (آموزش ساخت اپل ای دی ) سپس روی گزینه Sign Up کلیک کنید و با اپل ای دی خودتون لاگین کنید . حالا در این مرحله قوانین رو پذیرفته و Accept بزنید .

 

ios-99999

 

 

خوب تبریک شما در نسخه بتای عمومی iOS9 و OS X EL Capitan ثبت نام کردید حالا تا ماه جولای منتظر باشید که در ایمیلتون (‌ایمیل اپل ای دی )‌ اولین اخبار انتشار و لینک های نسخه بتای عمومی iOS 9 و OS X EL Capitan رو دریافت کنید .

 

  • همچنین پیشنهاد می کنیم برای هماهنگ شدن با iOS9 حتما  والپیپر های iOS 9 رو دریافت کنید !