چگونه کنفرانس WWDC 2018 توسعه دهندگان اپل را آنلاین تماشا کنیم

اگر از دنبال کنندگان تکنولوژی باشید قطعا از رویداد مهم امشب با خبر هستید ٫ فقط ۱ ساعت دیگر تا شروع کنفرانس WWDC 2018 اپل زمان باقیست .

در کنفرانس WWDC 2018 که فوکوس اپل  روی توسعه دهندگان و آپدیت های نرم افزاری این شرکت می باش طبق اخبار قبلی اپل اپس  مهم ترین رویداد های  پیشبینی شده در این کنفرانس : آی او اس ۱۲ , آپدیت واچ او اس ٫ آپدیت مک او اس ٫ آپدیت تی وی او اس می باشد .

از آن جایی که تقریبا چند سالی هست اپل کنفرانس های مهم را به صورت زنده در وب سایت خودش پوشش می دهد ٫‌قابلیت تماشای آنلاین به صورت لایو استریم نیز برای تمامی کاربران روی دیوایس های مختلف مثل آیفون ٫ مک ٫ ویندوز فراهم شده است  که در زیر نحوه تماشای کنفرانس WWDC 2018 اپل به صورت زنده را آموزش می دهیم .

آموزش تماشای زنده کنفرانس WWDC 2018 اپل به صورت لایو استریم :‌

تماشای کنفرانس در آیفون ٫ آیپد و مک : پخش زنده کنفرانس در آیفون آیپد و مک فقط نیاز به یک اینترنت پرسرعت و نرم افزار سافاری دارد – به این صورت که اپلیکیشن Safari ( مرورگر ) پیشفرض دیوایس را باز کنید و به آدرس http://www.apple.com/ بروید – حالا از کنفرانس لذت ببرید .

برای تماشای آنلاین کلیک کنید

تماشای کنفرانس در ویندوز و اندروید :‌  جهت پخش کنفرانس در اندروید و ویندوز باید نرم افزار VLC Player را دانلود کرده و سپس به قسمت Open Network Stream بروید ٫ حالا متن رو به رو را برای پخش استریم توی قسمت لینک استریم کپی کنید https://p-events-delivery.akamaized.net/18oijbasfvuhbfsdvoijhbsdfvljkb6/m3u8/atv_mvp.m3u8.

 

برای اخبار بیشتر کنفرانس WWDC 2018 پیگیر وب سایت اپل اپس باشید .