اولین تریلر اپل از « Planet of the Apps »

اپل اولین تریلر ‘Planet of the Apps’ ـ‌سیاره اپلیکیشن‌هاـ را منتشر کرده است. شو اختصاصی اپل همانطور که از نامش پیداست، برای توسعه دهندگان است. این برنامه با میزبانی زین لاو و حضور جسیکا آلبا، گوئینت پالترو، گری وینرچاک و ویل.آی.ام برگزار می‌گردد.

در این برنامه توسعه دهندگانی که دارای چشم انداز برای شکل دادن آینده، قادر به حل مشکلات واقعی و الهام بخش برای تغییر زندگی روزانه ما هستند، مشخص می‌شوند.

در تریلر قرار داده شده، شیوه کار شو مشخص است. توسعه دهندگان برای اولین بار ایده خود را در حالی که با یک پله برقی به پایین می‌آیند، باید با افراد نام برده شده در میان بگذارند. توسعه دهندگان تنها ۶۰ ثانیه مهلت دارند که جسیکا آلبا، گوئینت پالترو، گری وینرچاک و ویل.آی.ام را متقاعد کنند ایده آن‌ها ارزش سرمایه گذاری دارد و در صورت پذیرش با همکاری گروه یکی از این ۴ فرد نام برده شده، کسب و کار خود را توسعه می‌دهند. در نهایت توسعه دهنده برنده  یک مکان ویژه برای تبلیغ اپلیکیشن خود در اپ استور و ۱۰ میلیون دلار بودجه دریافت خواهد کرد.

قسمت‌های این برنامه از بهار پیش‌رو هر هفته در اپل موزیک منتشر خواهند شد؛ همچنین از طریق اپلیکیشنی که در آینده عرضه می‌شود، در دسترس خواهند بود. ادی کیو نایب رئیس ارشد اپل در بخش خدمات و نرم افزار اینترنت تاکید کرده که این برنامه هیچ تبلیغاتی ندارد.

از طريق Re/code

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.