DisplayWeather 10 ؛ اضافه کردن وضعیت آب و هوا به بالای صفحه قفل و نوتیفیکیشن سنتر

در 10 iOS تغییرات قابل توجهی در لاک اسکرین و نوتیفیکیشن سنتر به وجود آمد که دسترسی سریع به اطلاعات و موارد مورد نظر را به ارمغان آورد. به طور مثال شما می‌توانید ویجت‌های شخص ثالث سهام را اضافه کنید. با این وجود هنوز هم می‌توان تغییرات دیگری را در این قسمت‌ها به وجود آورد و استفاده از توییک‌هایی همانند DisplayWeather 10 می‌توانند بسیار کارآمد باشند.

DisplayWeather 10 اطلاعات آب و هوا شهر شما را در لاک اسکرین و نوتیفیکشن سنتر نمایش می‌دهد. اطلاعات در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش داده می‌شود که شامل دمای فعلی و همچنین شرایط آب و هوایی مانند باران، برف، آفتابی و … می‌باشد.

البته برای نمایش اطلاعات آب و هوا باید Location Service برای برنامه Weather فعال باشد، در غیر این صورت چیزی نمایش داده نمی‌شود. پس از نصب این توییک هیچ تنظیمات خاصی نیاز نیست. با فعال کردن Location Service برای برنامه Weather به طور خودکار مکان فعلی شما شناسایی و وضعیت و دمای هوا نمایش داده می‌شود.

این توییک اطلاعات هوا را در صفحه ویجت‌های لاک اسکرین نمایش می‌دهد که به شخصه ترجیح می‌دهم در همان صفحه اصلی لاک اسکرین این اطلاعات اضافه می‌شد. البته برای اضافه کردن وضعیت آب و هوا می‌توان از ویجت‌ها نیز استفاده کرد اما این توییک فضای بسیار کمی را از صفحه نمایش اشغال می‌کند.

می‌توانید DisplayWeather 10 را به صورت رایگان از سورس پیش‌فرض BigBoss دریافت نمایید.

منبع iPhoneHacks iDownloadblog