پشتیبانی اپل اپس

اپل اپس از سال ۹۰ با هدف خدمت رسانی به کاربران اپل فارسی در همین وب سایت شروع به فعالیت کرده و در موضوعات تولید محتوای آموزشی و دانلود اپ های سیستم عامل آی او اس اولین مرجع اپل ایران شناخته می شود . در تلگرام نیز اپل اپس بزرگترین و فعال ترین کانال اپلی ایران می باشد . همچنین هم اکنون مفتخر هستیم با معرفی اپ استور اپل اپس  تمامی مشکلات نصب اپ های ایرانی و خارجی پولی  بر روی آی او اس را تاحدتوان برطرف نموده ایم  تا کاربران ایرانی هر آنچه میخواهند را به راحتی و رایگان بر روی آیفون و آیپد خود نصب نمایند.

کاربران می توانند با خرید اشتراک ویژه در اپ استور اپل اپس به روش نوین ادهاک تمامی برنامه های ایرانی آیفون iOS ، برنامه های خارجی پولی اپ استور ، برنامه های پیشرفته و نایابی که  ( خرید درون برنامه ای دارند ولی رایگان در اپل اپس قرار گرفته اند )  و بهترین بازی های آیفون iOS را به صورت مستقیم بر روی آیفون خود نصب نمایند.

مهمترین ارزش هر سرویس نحوه و برخورد پشتیبانی با کاربران آن سرویس است !

با افتخار قدرتمند ترین پشتیبانی از کاربران در بین اپ استور های ایرانی

تمامی کاربران عادی و کاربران ویژه ، جهت استفاده از پشتیبانی اپ استور اپل اپس برای راهنمایی و پرسیدن هر گونه سوال قبل و بعد از خرید اشتراک ویژه می توانند از طریق روش های پشتیبانی زیر برای ارتباط با تیم پشتیبانی اپل اپس ارتباط برقرار کنند.

اپل اپس را دنبال کنید

در شبکه های اجتماعی فعالیت اپل اپس را دقیق تر رصد کنید

توییتر

twitter.com/irappleapps