بهترین توییک‌های جیلبریک برای نوتیفیکیشن سنتر

توییک‌های متعددی روزانه عرضه و به روزرسانی می‌شوند و همیشه کاربران جیلبریک به نصب آن‌ها علاقمند هستند. اما برخی از این توییک‌ها توقعات کاربران را برآورده نمی‌کند و آن‌ها به دنبال بهترین‌ها در منبع غنی سیدیا هستند. در این مطلب 10 توییک برتر سیدیا برای نوتیفیکیشن سنتر با کاربردهای متفاوت که با iOS 10 سازگار دارند، معرفی شده‌اند.

اگر شما نیز توییک جالبی را برای نوتیفیکیشن می‌شناسید که در این مطلب معرفی نشده، می‌توانید در بخش نظرات معرفی کنید و در صورت لزوم به همین مطلب اضافه خواهد شد. توییک‌های پولی ذکر شده در پست از سورس repo.insanelyi.com به صورت رایگان قابل دریافت می‌باشند.

1. 3DLight

اگر از شفافیت موجود در ویجت‌های نوتیفیکیشن رضایت ندارید، توییک 3DLight می‌تواند گزینه‌هایی را برای تغییر در اختیار شما قرار دهد. این توییک همچنین شفافیت منوهای لمس سه بعدی را تغییر می‌دهد. ۳DLight از سورس پیش‌فرض BigBoss برای کاربران iOS 10 قابل دریافت است.

2. AccessWithinApps

گاها که از یک برنامه و یا بازی استفاده می‌کنید و ممکن است ناخواسته نوتیفیکیشن سنتر و یا کنترل سنتر را باز شود. این اتفاق می‌تواند آزار دهنده باشد اما یک توییک سیدیا می‌تواند این مسئله را از پیش بردارد. با AccessWithinApps شما می‌توانید دسترسی به این رابط‌ ها را در برنامه و بازی‌های خاص غیر فعال کنید. شما با تنظیم یک لیست می‌توانید دسترسی به کنترل سنتر و نوتیفیکیشن سنتر (و همچنین مشاهده اطلاعیه‌ها) را در اپلیکیشن‌های مورد نظر خود غیر فعال نمایید.

این توییک با iOS 9 و iOS 10 سازگار است که می‌توانید آن را از سورس پیش‌فرض BigBoss به صورت رایگان دریافت نمایید.

3. BouncyNC10

شاید از انیمیشنی که برای نوتیفیکیشن سنتر در نظر گرفته شده است پس از مدتی خسته شوید. ایده توییک BouncyNC10 از همین مسئله گرفته شده است و با این توییک شما می‌توانید انیمیشن جدیدی را برای باز کردن نوتیفیکیشن سنتر مشاهده نمایید. این توییک همچنین می‌تواند انیمیشن معمول را به طور کلی از بین ببرد.

BouncyNC10 را می‌توانید از سورس پیش‌فرض BigBoss به صورت رایگان دریافت نمایید.

4. ColorBanners

با این توییک می‌توانید رنگ بنر اطلاعیه‌ها را تغییر دهید. برای این تغییر دو راه در پیش دارید، انتخاب رنگ غالب آیکون‌ها و یا انتخاب یک رنگ ثابت برای هر اپلیکیشن. همچنین می‌توانید گرادینت و رنگ متن اطلاعیه‌ها را به دلخواه خود تغییر دهید. توییک ColorBanners در این مطلب به طور کامل معرفی شده است.

ColorBanners 2 با قیمت ۰٫۹۹ دلار در سورس پیش‌فرض BigBoss به فروش می‌رسد که با iOS 10 سازگار می‌باشد. کاربران iOS 8 و iOS 9 نیز می‌توانند از ColorBanners استفاده کنند.

5. DisplayWeather 10

همانطور که از نام این توییک پیدا است، DisplayWeather 10 وضعیت آب و هوا را به شما نمایش می‌دهد و با این توییک این اطلاعات بیش از پیش جلوی چشمان شما خواهند بود.  با نصب این توییک، اطلاعات آب و هوا در بالای صفحه ویجت‌ها در لاک اسکرین نمایش داده می‌شود. همچنین در لاک اسکرین و در قسمت خالی سمت چپ تاریخ این اطلاعات اضافه می‌شوند. این توییک اطلاعات خود را از برنامه پیش‌فرض Weather می‌گیرد و باید مکان یابی برای این برنامه فعال باشد.

با نصب این توییک می‌توانید سایر ویجت‌های آب و هوا را حذف کنید و از فضای خالی شده برای ویجت‌های دیگر بهره ببرید. برای مشاهده معرفی کامل این توییک بر روی این نوشته کلیک کنید. می‌توانید DisplayWeather 10 را به صورت رایگان از سورس پیش‌فرض BigBoss دریافت نمایید.

6. Falcon

همه ما دوست داریم که از توییک‌هایی که باعث کاربردی‌تر شدن iOS می‌شوند، استفاده کنیم. Falcon یکی از همان توییک‌های خاص است و باعث می‌شود لاک اسکرین و نوتیفیکیشن سنتر شما کاربردی‌تر از گذشته شود. این توییک یک صفحه را اضافه می‌کند که در آن مرورگر اختصاصی وب، یادداشت بردار و میانبرهای سیستمی بسیار پیشرفته‌تر از کنترل سنتر وجود دارد. شما همچنین می‌توانید میانبرهای خود را با اثر انگشت محافظت کنید تا افراد دیگر نتوانند تنظیما را تغییر دهند.

این توییک گزینه‌های و امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد و نصب آن پیشنهاد می‌گردد. Falcon با قیمت 1.49 دلار از سورس‌های پیش‌فرض قابل دریافت است.

7. NCNoPageBounce

زمانی که بین صفحات نوتیفیکیشن سنتر در حال حرکت هستید، انیمیشن کوچکی برای به انتها رسیدن صفحات وجود دارد. NCNoPageBounce این افکت را حذف می‌کند. توییک CCNoPageBounce نیز کار مشابه را برای کنترل سنتر انجام می‌دهد.

هر دو توییک گفته شده از سورس‌های پیش‌فرض سیدیا به صورت رایگان قابل دریافت هستند.

8. NoDots10

در بسیاری از مناطق رابط کاربری iOS نقطه‌ها وجود دارند، نقطه‌هایی که در صفحه اصلی برنامه‌ها برای نمایش تعداد صفحات و صفحه حال حاضر دیده می‌شوند. NoDots10 این نقطه‌ها را از بسیار از مناطق رابط کاربری از جمله نوتیفیکیشن سنتر و کنترل سنتر حذف می‌کند. این توییک همچنین نقطه اپلیکیشن‌های جدید نصب شده را پنهان می‌کند.

شما می‌توانید پیکر بندی مورد نظر خود را از تنظیمات این توییک انجام دهید. NoDots10 به صورت رایگان از سیدیا قابل دریافت است.

9. Unify

توییک Unify اطلاعیه‌های شما را در iOS 10 به خوبی سازماندهی می ‌کند. این توییک تمامی نوتیفیکیشن‌ها را بر اساس اپلیکیشن‌ها و یا زمان (به انتخاب خودتان) دسته بندی می‌کند و خواندن آن‌ها راحت‌تر می‌شود. این توییک در نوتیفیکیشن سنتر و لاک اسکرین کار می‌کند. همچنین برای پاک کردن تمامی اطلاعیه‌ها، Unify گزینه‌های بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

Unify با قیمت 1.99 دلار از سیدیا قابل دریافت است.

10. WidgeficationX

ویجت‌ها در نوتیفیکیشن سنتر بسیار محبوب هستند و با جیلبریک می‌توانید آن‌ها را شخصی سازی کنید. WidgeficationX شما را قادر می‌سازد که افکت شفافیت ویجت‌های خود را از پس زمینه تا هدر کنترل کنید و فضای نوتیفیکیشن سنتر را آن گونه که می‌خواهید با این تغییر به سبک دلخواه خود در‌بیاورید. این توییک به صورت رایگان از سورس‌های پیش‌فرض سیدیا قابل دریافت است.

10 توییک بالا از بهترین توییک‌های منتشر شده برای نوتیفیکیشن سنتر می‌باشند که کاربردهای مختلفی دارند و برای iOS 10 منتشر شده‌اند. اگر شما نیز توییک کاربردی را برای نوتیفیکیشن سنتر می‌شناسید، آن را در کاربران در نظرات به اشتراک بگذارید.

 

منبع iDownloadblog