بهترین اپلیکیشن‎ها برای آیفون 7 و آیفون 7 پلاس

اگر شما هم آیفون هفت را خریداری کرده‎اید. احتمالا یا اولین یا چندمین آیفون شماست. به هر حال به دنبال چیزی هستید که برای دستگاه‎تان مناسب باشد. بهترین راه، استفاده از اپلیکیشن‎های برتر برای نسخه 10 iOS است. در اینجا قصد داریم شما را با این مجموعه از اپ‎ها آشنا کنیم.

ساده ترین اپلیکیشن برای ایمیل: Microsoft Outlook

1

اگر به دنبال برنامه‎ای با رابط کاربری آسان، برای ایمیل خود هستید. که شامل تقویم هوشمند برای اطلاع رسانی ایمیل های مهم باشد.  Outlook چنین قابلیتی را برای شما ایجاد می‎کند. با استفاده از گزینه Focused در inbox، فقط ایمیل‎هایی که از نظر شما مهم هستند، لیست خواهند شد.

دانلود: رایگان Microsoft Outlook

بهترین اپ ایمیل با قابلیت‎های بالا: Dispatch

2

Dispatch از ابزار سریع و مناسبی برای رسیدگی به ایمیل‎های اضافی پشتیبانی می‎کند. با حرکت انگشت خود می توانید ایمیل مورد نظر را به قسمت archive ببرید. این برنامه در زمان پاسخ‎گویی نیز به طور خودکار گزینه‎های ارسال را پر می‎کند. Dispatch برخی کارها را به صورت خودکار انجام می‎دهد. با این اپلیکیشن به راحتی می‎توانید ایمیل‎تان را به طور مثال، به Trello ارسال کنید یا به یک فایل PDF تبدیل کنید و به برنامه iBooks بفرستید.

دانلود: Dispatch  $6.99

بهترین اپ توئیتر: Tweetbot 4

3

اگر به دنبال راحتی و خلاص شدن از دست تبلیغات هستید، برنامه‎ای بهتر از Tweetbot نمی توانید بیابید. این اپلیکیشن دارای قابلیت شخصی سازی تب بار و همراه با میانبرهایی در 3D Touch است که باعث لذت بخش شدن آن می‎گردد.

دانلود:  Tweetbot 4  $9.99

بهترین اپلیکیشن پولی برای دوربین: Manual

4

نسخه 10 iOS از RAW پشتیبانی میکند. به علاوه اینکه دوربین iPhone 7 این قابلیت را داراست. اگر شما Manual را نصب کنید، این برنامه هم به شما اجازه عکس برداری در RAW  و هم اجازه کنترل تمام جوانب ISO، سرعت عکس‎برداری، زوم و دیگر ویزگی ها را می‎دهد. تمام این‎ها به طور ساده به صورت رابط کاربری کوچکی در اپلیکیشن قرار داده شده است.

دانلود: Manual  $3.99

بهترین برنامه رایگان ویرایش تصویر: VSCO

5

اگر شما تمایل به ویرایش تصاویر با استفاده از اینستاگرام را دارید، اما به دنبال گزینه‎های بیشتر و قابلیت‎های بیشتری برای ویرایش هستید، می‎توانید VSCO را امتحان کنید. رابط کاربری کاملا هنری دارد اما با یک بار استفاده می‎توانید طرز کارش را یاد بگیرید و فقط با کشیدن انگشت خود بر روی تصاویر افکت‎های بسیار حالبی به آن بدهید.

دانلود: رایگان VSCO

بهترین اپ پولی برای ویرایش تصویر: Enlight

6

اگر به دنبال یک اپلیکیشن پیشرفته برای ویرایش تصاویر با فیلترهای زیاد و ترکیب دو تصویر بر روی یک تصویر هستید ، فقط Enlight را نصب کنید.

دانلود: Enlight  $3.99

بهترین اپ رایگان برای خواندن آراس‌اس: Feedly

7

اگر شما از آراس‎اس استفاده می‎کنید. احتمالا از Feedly برای هماهنگی اشتراک خود بهره برده‎اید. و زمانی که به دنبال برنامه رایگان باشید، Feedly شاید بتوان گفت بهترین در نوع خود باشد.

دانلود: رایگان Feedly

بهترین اپ پولیبرای خواندن آراس‌اس: Reeder 3

8

اگر برای‎تان پرداخت 5 دلار اهمیت چندانی ندارد. برای خواندن آراس‎اس در آیفون، اپلیکیشن بهتری از Reeder نمی‎توانید بیابید. محیط مطالعه جالب همراه با شخصی سازی و نیز حالت شب آن از قابلیت های لذت بخش این اپلیکیشن می باشد. این برنامه همچنین از 3D Touch پشتیبانی می کند. بنابراین شما با استفاده از این ویژگی، می توانید بدون باز کردن مقاله، پاراگراف ابتدایی آن را مطالعه نمایید.

دانلود: Reeder 3  $4.99

بهترین برنامه اجتماعی برای خواندن اخبار

9

این اپلیکیشن چیزهای زیادی برای خواندن دارد. Nuzzel با استفاده از افرادی که شما دنبال و follow کرده اید، بهترین‎ها را برای شما در صدر عناوین پیشنهاد می دهد. Nuzzel فقط مقالاتی که توسط دو یا تعداد بیشتری از افرادی که شما در Facebook یا Twitter دنبال کرده اید، نشان خواهد داد.

دانلود: رایگان Nuzzel

بهترین اپلیکیشن Read It Later (بعدا بخوانید): Pocket

10

با استفاده از برنامه ای چون Pocket، قادر خواهید بود که هر مقاله‎ای را از وب ذخیره کنید و بعدا در زمانی که وقت و حوصله داشتید با مراجعه به این اپلیکیشن آن را بخوانید. این برنامه دارای سرعت همانگی بالا است و برای پیدا کردن موضوع مورد نظر تب‎هایی را پیشنهاد می‎دهد.

دانلود: رایگان Pocket

بهترین اپلیکیشن اتوماسیون: Workflow

11

چه یک میانبری برای آدرس منزل یا یک اتوماسیون کار برای تغییر سایز تصاویر بخواهید، یک اپلیکیشن وجود دارد که تقریبا می تواند تمام این کارها را انجام دهد و آن Workflow است. با Workflow می‎توانید بلوک ها ایجاد شده را یکی پس از دیگری؛ مرتب کنید و یا به یکدیگر متصل کنید.

دانلود:  Workflow  $2.99

بهترین میانبر لانچر ویجت : Launcher

12

با نسخه 10 iOS می‎توان به صفحه نمایش قفل، ویجت اضافه کرد. با استفاده از ویجت Launcher، می توانید برخی چیزهای جالب مثل اپلیکیشن‎ها، میانبر تنظیمات، تماس، ارسال توئیت و حتی کنترل فلاش را به ویجت اضافه کنید.

دانلود: رایگان Launcher

ساده‎ترین برنامه برای (to do list) انجام وظایف: Clear

13

اگر واقعا به دنبال برنامه‎ای ساده و کوچک برای انجام وظایف هستید، می توانید Clear را نصب نمایید. این اپلیکیشن با کشیدن و حرکت انگشت کار می کند که البته مقداری سخت می باشد.اما اگر یکبار آن را تجربه کنید، متوجه می‎شوید که چقدر همه چیز سریع اتفاق می‎افتد.

دانلود: Clear  $4.99

بهترین اپلیکیشن رایگان انجام وظایف: Todoist

14

اگر به دنبال یک برنامه انجام وظایف هستید که در چندین پلتفرم مختلف، بتوانید از آن استفاده بکنید و همچنین دارای خدمات و ویژگی‎های زیادی را دارا باشد. از Todoist استفاده کنید.

دانلود: رایگان Todoist

بهترین مبدل واحد پول: Stacks 2

15

واقعا استفاده از ویجت اپلیکیشن Stacks 2 برای تبدیل واحد پول‎ها از طریق صفحه نمایش قفل لذت بخش است. همچنین این اپلیکیشن  دارای حالت شناور است و از طراحی زیبایی برخوردار می‎باشد.

دانلود: Stacks 2  $2.99

بهترین برنامه برای ویرایش مدل‎های (Markdown)نشانه گذاری: 1Writer

16

اگر به دنبال برنامه ای هستید، برای ویرایش مدل‎های نشانه گذاری که قابلیت هماهنگ کردن با Dropbox و دارای سرعت بالا و ویژگی های کامل و غنی، مثل حالت شب و از گردش اتوماسیون پشتیبانی کند، به غیر از 1Writer دنبال اپلیکیشن دیگری نباشید. اگر شما از آیپد استفاده می‎کنید، 1Writer می‎تواند در حالت Split View خیلی خوب عمل کند.

دانلود: 1Writer  $4.99

بهترین ابزار بوک‎مارک: Raindrop.io

17

برنامه‎های زیادی در پلتفرم‎های مختلف برای بوک‎مارک کردن وجود ندارد، که هم در دو پلتفرم باشد و هم از طرحی جالبی بهره ببرد. Raindrop.io هم برای iOS و هم برای مک به خوبی کار می‎کند و نیز در کروم و سافاری، افزونه‎ای برای هماهنگی و کارایی بیشتر داراست.

دانلود: رایگان Raindrip.io

بهترین (Time Tracker) رهگیر و دنبال کننده زمان: Hours Time Tracking

18

اگر به دنبال راه خیلی ساده برای شروع رهگیری زمان هستید، می توان از برنامه رایگان Hours استفاده کرد. یک پروژه بسازید، یک وظیفه و بر روی گزینه شروع رهگیری کلیک کنید. برای هر پروژه، رنگ متفاوتی، جهت رابط کابری آسان در نظر گرفته شده است. همچنین برای اپل واچ یک راه بسیار عالی در رهگیری زمان با سرعت بالا است.

دانلود: رایگان Hours Time Tracking

بهترین کیبورد: Gboard by Google

19

کیبورد پیشفرض iOS هنوز دارای باگ است. اما Gboard اشکال را برطرف کرده است. شما می‎توانید در گوگل جستجو کنید، نتایج را بیابید و لینک آن را در قسمت متن، کپی کنید. همچنین می‎توانید فایل‎های GIF را جستجو کنید و emojiهای پیشنهادی را دریافت کنید.

دانلود: رایگان Gboard by Google

بهترین اپلیکیشن پادکست: Overcast

20

اگر به دنبال ارتقای برنامه پادکست هستید، Overcast را امتحان کنید. این برنامه کاملا رایگان است. این اپلیکیشن دارای رابط کاربری خیلی ساده برای استفاده است. از ویزگی های آن می توان لیست پخش را نام برد، که قابلیت خیلی خوبی برای کاربران به شمار می رود. ویژگی Smart Speed نیز می‎تواند سرعت و صدا را تغییر ‎دهد.

دانلود: رایگان Overcast

بهترین رهگیر هزینه: Spendee

21

Spendee یک روش عالی برای سرعت بخشیدن به ثبت هزینه هاست. شما می توانید بودجه را تنظیم کنید سپس به صورت شخصی هزینه‎ها را وارد کنید. Spendee چارت‎هایی را ایجاد می‎کند که می‎توانید مشاهده نمایید و نشان دهد که شما چطور عمل می‎کنید. شما نیز می‎توانید کیف‎ها و بودجه‎های مختلفی برای کارهای متفاوت داشته باشید.

دانلود: رایگان Spendee

بهترین اپلیکیشن مدیریت کلیپ‎بورد: Copied

22

Copied بهترین برنامه ای است که در پلتفرم های iOS و مک عرضه شده است. این اپلیکیشن فقط در iOS، نمی‎تواند به صورت خودکار موارد را ذخیره کند. ویجت این برنامه خیلی کار را آسان می‎کند. این اپلیکیشن به شما اجازه می‎دهد که تمام کلیپ‎بوردها را مرور و استفاده کرد. همچنین می‎توان آن‎ها را با یگدیگر ادغام  و یا تعویض نمود و از خیلی ویژگی های دیگر بهره برد.

دانلود: رایگان Copied

بهترین اپلیکیشن متن ترانه: Musixmatch

23

برنامه موسیقی iOS 10، از متن ترانه نیز پشتیبانی می‎کند اما Musixmatch هنوز جایگاه خاص خودش را داراست. اولا، به خاطر اینکه متن ترانه‎ها را به صورت برجسته و کاملا هماهنگ نشان می‎دهد. ثانیا، ویجت این اپلیکیشن روشی عالی برای گوش دادن به آهنگ‎هاست، حتی زمانی که گوشی در حالت خواب و قفل باشد.

دانلود: رایگان Musixmatch

بهترین زمان سنج: Due 2

24

این برنامه‎ای است برای مشتافان و علاقه مندان تایمر و زمان سنج. شما در این برنامه می‎توانید چندین تایمر تنظیم کنید و یا آن‎ها را در حالت چرت قرار دهید. میانبر 3D Touch روش خیلی آسانی است برای ساخت تایمرهای جدید.

دانلود: Due 2  $4.99

بهترین رهگیر و ثبت تاریخ: DataMan Next

25

اگر شما می خواهید به بررسی مقدار دیتای 4Gای که استفاده می‎کنید بپردازید و برای آن محدودیت بگذارید و از مقدار مصرف شبانه روزی آن اجتناب کنید. پس DataMan را نصب کنید. یک بار برنامه از شما می پرسد که برنامه ریزی و دوره آن در چه حدی باشد. سپس مقدار دیتای مصرفی و استفاده بیش از حد را به شما اطلاع می دهد. ویجت‎های این اپلیکیشن، هم یک راه عالی برای مانیتور کردن دیتا است.

دانلود: DataMan Next  $0.99

بهترین پلیر ویدئو: VLC for Mobile

26

VLC بهترین برنامه برای نمایش هر نوع فرمت ویدئویی (و همچنین فایل‎های صوتی FLAC) است. این اپلیکیشن رایگان است و قادر است که ویدئوها را از طریق رایانه به صورت بی‎سیم بگیرد و انتقال دهد. VLC همچنین می‎تواند سرورهای Plex روی شبکه و دیگر اشتراک‎های محلی را شناسایی کند.

دانلود:  رایگان VLC for Mobile

بهترین اپلیکیشن مدیریت رمز عبور: 1Password

27

اگر به دنبال یک راه امن برای ذخیره رمزهای عبور و جزئیات کارت‎های اعتباری خود هستید و بر روی سرور دیگری، خواه آی‎دیوایس‎تان یا اکانت Dropbox خودتان ذخیره نشود. از 1Password استفاده کنید. با Touch ID، این برنامه واقعا رابط کاربری آسانی پیدا می‎کند و می‎تواند رمزهای عبور را ذخیره کند.

دانلود: رایگان 1Password

بهترین اپلیکیشن آب و هوا: Dark Sky

28

این اپلیکیشن شما را علاقه مند و مشتاق به آب و هوا خواهد کرد. این برنامه عینا هر چیزی را در مورد محل دقیق‎تان که شما در مورد آب و هوا نیاز هست بدانید، یادآور خواهد شد. شما قادر خواهید بود که علاوه بر ویجت این اپلیکیشن، هر چیزی را که نمایش می‎دهد را شخصی سازی نمایید. پیشفرض صفحه نمایش کاملا خوانا و گرافیکی است.

دانلود: Dark Sky  $3.99

بهترین رهگیر برنامه‎های تلویزیونی: TeeVee

29

این برنامه به خاطر سادگی که دارد، جالب است. در این اپلیکیشن فقط با اضافه کردن برنامه تلویزیونی مورد نظری که می‎خواهید دنبال کنید، صفحه اصلی TeeVee نمایش‎هایی که بزودی خواهند آمد را برای‎تان ذخیره می‎کند. 3D Touch اطلاعات مربوط به قسمت‎های مختلف سریال و توضیحاتش را نشان می‎دهد. همچنین می‎توانید قسمت‎هایی را که دیده اید را نشان گذاری کنید و تمام فهرست را ببینید. علاوه بر این شما می‎توانید طوری برنامه ریزی کنید که 30 دقیقه قبل شروع برنامه مورد علاقه تان، اطلاع رسانی کند.

اپلیکیشن مورد علاقه‎تان

با توجه به معرفی این اپلیکیشن‎ها، اگر نتوانستیم اپلیکیشن شماره یکی را در لیست معرفی کنیم. بهتر است، برای اینکه از دست ندهیم و بقیه دوستان را مطلع کنیم، می‎توانید، اپلیکیشن‎هایی را که فکر می کنید در نوع خود بهترین هستند، را کامنت بگذارید. با سپاس ;).

منبع: iphonehacks