BeatsX به زودی در دسترس کاربران

AirPods اپل پس از یک وقفه چند ماهه عرضه شد. با وجود اینکه انتظار می‌رفت این دستگاه در ماه اکتبر به دست کاربران برسد اما نهایتا در ماه دسامبر عرضه شد. فروش این دستگاه به گفته مدیر عامل اپل موفق بود اما این تاخیر در عرضه مطمئناً برای برخی از کاربران خوشایند نبود.

یکی از دلایل موفقیت AirPods، تراشه W1 استنفاده شده در این هدفون است. این تراشه باعث جفت سازی فوق‌العاده AirPods با محصولات اپل می‌شود. همین تکنولوژی در PowerBeats3 و BeatsX نیز استفاده گردیده است. مدتی است PowerBeats3 عرضه شده و به دست کاربران رسیده است. اما BeatsX که تاریخ عرضه اولیه آن دسامبر بود، عرضه نشده است. در ۱۳ دسامبر گزارشی منتشر شد که این هدفون‌ها در فوریه به دست کاربران می‌رسد و طبق گزارشی جدید از iStockNow، به زودی BeatsX عرضه خواهد شد.

البته اعلام شد که این محصول در اروپا عرضه شده، که شایعه بود. iStockNow تاریخ دقیقی برای عرضه محصول مشخص نکرده و در گزارش خود گفته که فروشگاه‌های اپل برای عرضه آن آماده هستند. همچنین در صفحه فروش Best Buy برای این محصول، فعالیت‌های مشکوکی دیده شده است. با توجه به گزارشی که در ماه دسامبر منتشر شد و گزارش جدید iStockNow، باید همین روزها شاهد عرضه BeatsX باشیم.

منبع iStockNow
از طريق AppleInsider

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.