بازی با افتخار و محبوب “Asphalt 9: Legends” به لطف فریم ورک Catalyst در مک اپ استور قرار گرفت

نسخه مک او اس “Asphalt 9: Legends”  یکی از بازی های محبوب و با افتخاری که اکثر کاربران آی او اس و حتی اندروید عاشقش هستند ، طبق شنیده ها و دیده هایی از کنفرانس قبلی اپل در معرفی سیستم عامل مک کاتالینا  و نمایش بازی آسفالت ۹ روی مک در یکی از تبلیغ ها احتمال میرفت در قبل از پایان سال ۲۰۱۹ عرضه شود ! ولی این اتفاق رخ نداد و کاربران زیادی را منتظر گذاشت .

اما بالاخره  بازی “Asphalt 9: Legends” برای سیستم عامل مک او اس ایکس عرضه و در Appstore مک قرار گرفت .

 

بازی Asphalt 9: Legends مک
بازی Asphalt 9: Legends مک

هم اکنون به لطف فریم ورک پیشرفته و جالب Catalyst Mac ( روشی برای تبدیل و ایمیپورت اپ های آی او اس به مک توسط توسعه دهنده ها ) بازی فوق العاده “Asphalt 9: Legends” برای مک به صورت رایگان به  در امک اپ استور قرار گرفت . البته کماکان این بازی برای خرید موارد اضافه داخلی  دارای خرید درون برنامه ای هم می باشد .

همان طور که همگی میدانیم این بازی همواره بر روی  آی او اس تجربه شده و هم اکنون نسخه مک آن را توسعه دهندگان حرفه ای تیم :‌GameLoft  توانسته اند با ابزار های Catalyst مک برای تمامی کاربران آماده و عرضه کنند  .

ناگفته نماند اپل از  هنگام رونمایی از سیستم عامل مک جدید به نام macOS Catalina از بازی “Asphalt 9: Legends”  هم به عنوان تبلیغ استفاده کرده بود .

این نسخه از بازی آسفالت ۹ سیستم عامل مک هم همچون نسخه های سیستم عامل آی او اس به همان شکل با گرافیک بسیار خارق العاده در نمایشگر های Retina مک قطعا لذت و گیم پلی خوب خودش را دارد . هم چنین با داشتن قابلیت بازی سینگل پلیر  و مولتی پلیر تا ۸ بازیکن با هم می توانند مسابقه دهند و گروه هایی تشکیل دهند تا گزینه های سفارشی تری اضافه کرده و به رقابت بپردازند .

بازی Asphalt 9: Legendsنحوه دانلود بازی آسفالت ۹ مک “Asphalt 9: Legends” مک :

این بازی فوق العاده همانند نسخه های آی او اس به صورت کاملا رایگان توسط گیم لافت در مک اپ استور (Mac Appstore )  قرار گرفته است .

دوستانی که مک دارند می توانند  تجربه و نظرشان را در مورد این بازی جدید روی مک نسبت به آی او اس در قسمت پایین  ( دیدگاه ها ) بفرمایند .