شروع تولید آیفون در هند در ماه‌های آینده

طبق گزارش اخیر رویترز، جاه طلبی‌های اپل برای تولید آیفون در هند سرانجام به هدف می‌رسد. این خبر گزاری ادعا می‌کند که دو منبع مختلف صنعتی تاییده کرده که Wistron، یک کمپانی تایوانی که با اپل همکاری دارد، در حال ساخت یک کارخانه مونتاژ در بنگلور هند است.

گفته می‌شود این کارخانه در چند ماه آینده افتتاح می‌شود و به طور کامل بر روی تولید گوشی هوشمند تمرکز دارد. اولین آیفونی که در قاب پشتی آن «ساخته شده در هند» به چشم خواهد خورد، آیفون SE می‌باشد که با توجه به اینکه اپل این گوشی را برای بازاراهای در حال توسعه عرضه کرد، قابل انتظار می‌باشد. گزارش دیگری که از سوی The Economic Times منتشر شده بود، ادعا می‌کرد که اپل در ابتدا برای تولید ۳۰۰،۰۰۰ تا ۴۰۰،۰۰۰ آیفون SE برنامه دارد، اما آخرین اطلاعات حاکی از تولید بسیار پایین‌تری برای شروع است.

تولید محلی و تخفیفات مالیاتی دولتی بالقوه به احتمال زیاد قیمت گوشی را پایین می‌آورد اما باید اقدامات بیشتری از سوی تیم کوک و کمپانی، برای پیشرفت قابل توجه در بازار هند صورت گیرد. اکثر گوشی‌های هوشمند خریداری شده در هند کمتر از ۱۵۰ دلار قیمت دارند که بسیار کمتر از قیمت ۴۲۴ دلاری آیفون SE در این کشور است.

 

منبع Reuters

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.