آی او اس ۱۳.۲.۲ نسخه عمومی جهت رفع مشکل بکگراند رفرش توسط اپل منتشر شد

ساعاتی پیش در روز  پنجشنبه جدید ترین نسخه آی او اس عمومی توسط اپل برای آیفون و جدید ترین نسخه آیپد او اس نیز برای آیپد ها منتشر شد . در این آپدیت  آی او اس ۱۳.۲.۲ نسخه عمومی برای آیفون و آیپد او اس ۱۳.۲.۲ برای آیپد ها با رفع مشکلات مربوط به قسمت بکگراند رفرش (background refresh) منتشر شدند و هم اکنون تمامی کاربران می توانند با رفتن به مسیر Setting >General > Software Update نسبت به آپدیت به این نسخه اقدام کنند .

اگر هنوز موفق به آپدیت به آی او اس ۱۳ نشده اید میتوانید آموزش آپدیت و ری استور به آی او اس ۱۳ را در اینجا مشاهده کنید

در واقع فعلا در این آپدیت ویژگی جدیدی توسط اپل در آی او اس ۱۳.۲.۲ معرفی را منتشر نشده است و کماکان برای رفع مشکلات نرم افزاری و بهبود سیستم عامل این آپدیت های جدید عرضه شده است .

آی او اس ۱۳.۲.۲
آی او اس ۱۳.۲.۲

لیست تغییرات آپدیت آی او اس  ۱۳.۲.۲ :

  • برطرف شدن مشکلی که می تواند هنگام اجرای پس زمینه ، برنامه ها  به طور غیر منتظره غیر فعال شوند .
  • برطرف شدن مشکلی  که در آن ممکن است آیفون پس از یک تماس ،  سرویس دهنده تلفن همراه را به طور موقت از دست دهد
  • حل شدن مسئله ای که نشان می دهد  قسمت Cellular Data  ممکن است به طور موقت در دسترس نباشد
  • حل شدن مسئله ای که باعث شده پاسخ هایی به پیام های ایمیل رمزگذاری شده S / MIME بین حساب های Exchange ایجاد شود ، غیرقابل خواندن باشد
  • به موضوعی پرداخته می شود که در آن استفاده از سرویس ورود به سیستم ، تنها در Safari ممکن است اعلان تأیید صحت ( authentication) را ارائه دهد
  •   حل مشکلی  که ممکن است شارژ در لوازم جانبی YubiKey Lightning قطع شود

باز هم با توجه به اینکه آی او اس ۱۳.۳ نسخه بتا برای توسعه دهندگان منتشر شده است پیش بینی می شود علاوه بر موارد ویژگی های جدید مشکلات نرم افزاری در آی او اس ۱۳ در نسخه بعدی ۱۳.۳ عمومی به شکل زیادی برطرف و شاهد قابلیت های جدیدی خواهیم بود . اگر بخواهیم نگاهی به آینده نیز داشته باشیم طبق تغییرات و موارد آپدیت اخیر احتمال می رود نسخه عمومی آی او اس ۱۳.۳ پس از برطرف سازی باگ های نسخه آزمایشی  تا اواخر امسال ( سال میلادی ) برای عموم با ویژگی های جدید عرضه شود .

 

پیشنهاد می کنیم با پیگیری بلاگ اپل اپس از جدید ترین اخبار آی او اس ۱۳ و آموزش های مربوط به آی او اس ۱۳ با خبر باشید ، هم چنین با دنبال کردن اپل اپس در شبکه های اجتماعی مثل :‌ اپل اپس در تلگرام – اپل اپس در اینستاگرام می توانید سوالات نرم افزاری اپلی خودتان را بپرسید و خیلی سریع پاسخ بگیرید .