عرضه ششمین نسخه آزمایشی iOS 10.3 برای توسعه دهندگان

اپل ششمین نسخه آزمایشی iOS 10.3  را برای توسعه دهندگان (شماره ساخت: ۱۴E5273a) عرضه کرد. پنجمین نسخه آزمایشی این سیستم عامل  حدود یک هفته پیش عرضه شد.

تا کنون ویژگی جدیدی برای ششمین نسخه آزمایشی مشخص نشده است. به نظر می‌رسد که تغییرات این نسخه به بهبود عملکرد و رفع باگ‌های محدود می‌شود. اگر ویژگی جدید قابل بحثی مشخص شد، حتماً به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید. لازم به ذکر است که باید در آینده نزدیک منتظر عرضه نسخه نهایی iOS 10.3 باشیم.

از تغییرات نسخه‌های قبلی می‌توان به اضافه شدن بخشی به نام App Compatibility اشاره. این قسمت با مراجعه به برنامه تنظیمات و مسیر General –> About در دسترس است. در App Compatibility لیستی از اپلیکیشن‌هایی که با نسخه‌های آتی iOS سازگار نیستند، در دسترس است. زمانی که کاربر بر روی یک اپلیکیشن در این لیست تپ کند، به صفحه اپ استور مربوطه هدایت می‌شود که در ان جا آخرین به روزرسانی قابل مشاهده است. این می‌تواند دلیل دیگری برای پیشتبانی نکردن iOS 11 از برنامه و بازی‌های ۳۲ بیتی باشد.

نسخه‌های بتا تنها برای تست و ارزیابی نسخه بعدی iOS می‌باشند. شما نیز اگر علاقمند به استفاده از نسخه‌های آزمایشی می‌باشید همیشه پس از عرضه عمومی می‌توانید با ثبت نام در این لینک از آن‌ها استفاده کنید. ولی پیشنهاد می‌شود اگر مشکل حادی با نسخه آخر عرضه شده ندارید، از نسخه‌های بتا استفاده نکنید.

iOS 10.3

5 نظرات
 1. arash می گوید

  سرعتش فرقی کرده؟

 2. Mehrdad می گوید

  سلام.این نسخه با سیستم فایل جدید اپله؟؟؟

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   بله

   1. Arash می گوید

    خب بیشتر شده یا کمتر؟

   2. feripple می گوید

    تو نسخه های بتا که عملکرد خوبی داشته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.