عرضه سومین نسخه آزمایشی iOS 10.3 و macOS 10.12. 4 برای تست کننده‌های عمومی

اپل سومین نسخه آزمایشی iOS 10.3  را برای تست کنند‌ه‌های عمومی عرضه کرد. دومین نسخه آزمایشی این سیستم عامل حدود دو هفته پیش عرضه شد. این نسخه آزمایشی اخیراً در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفته بود.

در سومین نسخه آزمایشی iOS 10.3 بخشی به نام App Compatibility اضافه شده است. این قسمت با مراجعه به برنامه تنظیمات و مسیر General –> About در دسترس است. در App Compatibility لیستی از اپلیکیشن‌هایی که با نسخه‌های آتی iOS سازگار نیستند، در دسترس است. زمانی که کاربر بر روی یک اپلیکیشن در این لیست تپ کند، به صفحه اپ استور مربوطه هدایت می‌شود که در ان جا آخرین به روزرسانی قابل مشاهده است. این می‌تواند دلیل دیگری برای پیشتبانی نکردن iOS 11 از برنامه و بازی‌های ۳۲ بیتی باشد.

همچنین این کمپانی سومین نسخه آزمایشی ۱۰٫۱۲٫۴ macOS ‌Sierra را برای تست کننده‌های عمومی عرضه کرد. اولین نسخه آزمایشی این سیستم عامل حدود پیش پیش عرضه شد که قابلیت‌های مختلفی از جمله شیفت شب به آن اضافه شده است. دومین نسخه آن نیز حدود دو هفته پیش در دسترس توسعه دهندگان قرار گرفت. سومین نسخه آزمایشی ۱۰٫۱۲٫۴ macOS ‌Sierra در هفته جاری برای توسعه دهندگان نیز عرضه شده بود.

تا کنون تغییری برای سومین نسخه آزمایشی macOS 10.12. 4 مشخص نشده و به نظر می‌رسد تغییرات به رفع باگ‌ها و بهبود عملکرد محدود شوند.

نسخه‌های بتا تنها برای تست و ارزیابی نسخه بعدی macOS Sierra و iOS 10 می‌باشند. شما نیز اگر علاقمند به استفاده از نسخه‌های آزمایشی می‌باشید همیشه پس از عرضه عمومی می‌توانید با ثبت نام در این لینک از آن‌ها استفاده کنید. ولی پیشنهاد می‌شود اگر مشکل حادی با نسخه آخر عرضه شده ندارید، از نسخه‌های بتا استفاده نکنید.

همچنین بخوانید:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.