تصاویر درز شده از قالب و طرح شماتیک آیفون ۸

تصویر جدیدی در Webio منتشر شده که ادعا می‌گردد مربوط به آخرین طرح شماتیک آیفون ۸ است. نسخه ویژه دهمین سالگرد عرضه گوشی‌های هوشمند اپل طبق شایعات و این طرح شماتیک با دوربین دوگانه عمودی روانه بازار می‌شود. دو تصویر دیگر نیز منتشر شده که به نظر می‌رسد مربوط به قالب‌های مورد استفاده برای تولید قطعات دستگاه می‌باشند. این قالب به نظر می‌رسد که با طرح شماتیک در ارتباط باشد و شباهت‌هایی را دارند. اگر به تصاویر قالب‌ها دقت کنید مکان دوربین دوگانه عمودی بر روی قالب نیمه پشتی گوشی قابل مشاهده است.

صحبت‌هایی در مورد تاخیر دو ماهه در عرضه آیفون ۸ به گوشی می‌رسد. تحلیلگران دلیل این تاخیر را به مشکل خوردن تعبیه اسکنر اثر انگشت در صفحه نمایش و یا تکنولوژی سنجش سه بعدی، که با استفاده از تشخیص چهره هویت فرد را بررسی می‌کند، ذکر کرده‌اند. مهم نیست تاخیر وجود داشته باشد، با این حال هنوز هم انتظار می‌رود اپل هر طور که شده تلفن را برای فروش در تعطیلات آماده کند.

با توجه به تعدد شایعات در این رابطه نمی‌توان هیچ کدام را جدی گرفت اما با توجه به تایید شدن چندباره برخی از آن‌ها شاید بتوان به این موارد کمی جدی‌تر نگاه کرد.

همچنین بخوانید: اپل احتمالا از آیفون ۷s و آیفون ۷s پلاس به خاطر دو آیفون اولد بگذرد

منبع Weibo
از طريق Twitter

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.