اپل در حال بررسی موضوع؛ انفجار یک دستگاه آیفون ۷ پلاس

بریانا اولیوس تصاویری را در توییتر خود از آیفون منفجر شده قرار داد و با بازتاب این مسئله اپل شروع به بررسی این موضوع کرده است. روز قبل از انفجار، برایانا آیفون خود را به فروشگاه اسپرینت، جایی که در ژانویه آیفون را خریداری کرده بود، می‌برد و می‌گوید که دستگاه روشن نمی‌شود. کارمند اسپرینت پس از بررسی گفته که دستگاه شما مشکلی ندارد.

صبح روز بعد دوست پسر برایانا آیفون وی را از شارژر اپل جدا می‌کند و آن را در کمد قرار می‌دهد. کمی بعد او متوجه بلند شدن دود از آیفون می‌گردد و آیفون ۷ پلاس دوست خود را برداشته و به سرویس بهداشتی می‌اندازد که در آن مکان دستگاه منفجر می‌شود.

اپل دستگاه او را تعویض کرده است و سخنگوی شرکت گفته که ما با مشتری در ارتباط هستیم و مسئله را بررسی می‌کنیم. یکی از کارمندان اپل استور پس از بررسی دستگاه به بریانا گفته که هرگز چیزی شبیه به آن ندیده است.

من خواب بودم و آیفون در کنار سر من به شارژ بود، دوست پسرم تلفن رو برداشت و آن را در کمد قرار داد. او می‌خواست به سرویس بهداشتی برود…. از گوشی چشمش متوجه دود گوشی من می‌شود و صدایی نیز به گوش او می‌خورد. در آن لحظه او آیفون من را که آتش گرفته بود برداشت و بلافاصله آن را در سرویس بهداشت انداخت…. پس از چند لحظه که او آیفون را انداخت، دستگاه منفجر شد و دود بیشتری از آیفون بیرون می‌آمد. –  بریانا اولیوس

الیوس می‌گوید که او همیشه از شارژر اصلی اپل استفاده کرده است. اگر او راست بگوید، یکی از تئوری‌های اصلی که استفاده از شارژرهای شخص ثالث است، به کنار می‌رود. اپل احتمالا چندین هفته و شاید هم ماه پاسخی برای علت اصلی این مسئله نخواهد داشت. در صورت مشخص شدن موضوع و اعلام آن از سوی کوپرتینویی‌ها، به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

منبع Twitter
از طريق Mashable
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.