اخبار پیرامون Apple home hub

اپل در حال کار بر روی عملکرد کامل Siri و HomeKit Hub برای استفاده بیشتر در زندگی است، آنها چه می خواهند وارد بازار کنند و چه زمانی عملی خواهد شد؟

 

هفتم اردیبهشت، ۹۶: اپل طراحی دستگاه‎های home hub را به پایان رساند

Sonny Dickson، کسی است که به نشر نمونه های اولیه آیفون از طریق ارتباطات با چینی‎ها معروف شده است، اخیرا این شخص درباره طرح نهایی Apple home hub توئیتی انجام داده:

اپل در حال اتمام طراحی های دربرابر رقیب Alexa[آمازون] خود هستند، به نظر می رسد که دستگاه Siri/AirPlay به بازار عرضه بشوند.

Sonny Dickson (@SonnyDickson) April 27, 2017

تلویزیون اپل از AirPlay و Siri همراه با HomeKit پشتیبانی می کند، پس این محصول با تلویزیون اپل فعلی چه تفاوتی دارد – یا با Apple TV 4K که چنین قابلیت‎هایی را دارد- هنوز معلوم نیست.

هشتم مهر ۹۵: اپل برای هوشمند سازی خانه‎ها برنامه ریزی کرده است

Mark Gurman و Ian King، در Bloomberg نوشته اند:

علاوه بر خدماتی که یک کنترلر برای دیگر دستگاه های هوشمندسازی خانه دارد، اسپیکر آن بایستی به صورت تئوری قادر به پردازش بسیاری از دستورات Siri موجود بر روی آیفون باشد. به عنوان مثال، کاربران ممکن است از دستگاه بخواهند که ایمیل‎هایشان را بخواند، پیام‎های متنی و توئیت ها را ارسال کند و Apple Music را اجرا نماید. اپل همچنین یکپارچه سازی اطلاعات اسپیکر را در نظر گرفته است و گفته شده که، این دستگاه توانایی اطلاع رسانی به کاربر را برای قرار ملاقات را داشته باشد.

در اینجا چالش پیش رو این است که چرا این فناوری در حال حاضر نمی بینیم. آیفون یک دستگاه شخصی است. مثل آی پد، در حال حاضر راه اندازی شده. یک Apple Home hub، مثل تلویزیون اپل، یک دستگاه اجتماعی محسوب می شود. پس چرا تلویزیون اپل بسیاری از این ویژگی‎ها و قابلیت های موجود را ندارد. اپل به وضوح دارای فن آوری است، اما سوال بزرگ این است که آن ها باید قبل از انتشار این طور اخبار، جواب این سوالات را داده باشند.

Apple home hub ،Amazon Alexa Echo و Google Home در برابر یکدیگر

Home hub tool
Home hub tool

هنگامی که آمازون Echo را در اسپیکر خود، Alexa، بارگذاری کرد. کاربران از جایگاه دستگاه های اپل در این حوزه سوال کردند. پاسخ آن تاکنون با تلویزیون اپل داده شده است. هنگامی که گوگل، Google Home را راه اندازی کرد، علاقه به Apple home hub شدت گرفت.

محصولات اپل در این حوزه متفاوت اند. زمانی که آمازون در این حوزه متمرکز شد. در ابتدا اپل با گنجاندن سیری در هر دستگاه اش و با پشتیبانی برخی از زبان ها به ترویج این نوع فناوری پرداخت. به طور مشابه، Alexa به عنوان شخص ثالث به سرعت شروع به کار در این زمینه کرد.

البته با تمام این صحبت ها برنامه ای مانند سیری،  فرامین را  فورا پردازش می کند و پاسخ می گوید و این قابلیت می تواند درگاهی برای ورود به هوشمند سازی خانه باشد که در حال حاضر پیشرو است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.