همکاری اپل با برودکام برای شارژرهای بی‌سیم سفارشی آیفون

یکی از شایعاتی که بارهای برای آیفون ۸ تکرار شده، پشتیبانی این دستگاه از شارژ بی‌سیم است. این شایعه به نحوه‌های مختلف مطرح شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به شارژ با فاصله بیش از ۴٫۵ متر، خریداری جداگانه شارژر و همچنین خبر عضویت اپل در کنسرسیوم شارژ بی‌سیم اشاره کرد.

در حالی که اپل همواره کار خود را در سکوت پیش می‌برد، شایعات همچنان منتشر می‌شوند. طبق گزارشی جدید که بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط تحلیلگر جی‌پی‌مورگان، هارلن سور، می‌باشد؛ اپل با کمپانی برودکام برای یک شارژر بی‌سیم شفارشی که با آیفون سازگار است، همکاری می‌کند.

سور می‌گوید که اپل و برودکام در حدود دو سال است که بر روی این پروژه کار می‌کنند اما برای عرضه این محصول با آیفون‌های ۲۰۱۷ مطمئن نیست. او می‌گوید که مشکلاتی که برای گلکسی نوت ۷ پیش آمده این احتیاط را به وجود آورده که شاید محصول هنوز آمده عرضه به بازار نباشد.

سو در ادامه گفته که اپل قصد طراحی شیشه‌ای را برای آیفون دارد. وی اعتقاد دارد که پنل جلو و عقب شیشه‌ای تداخل در شارژ بی‌سیم را در مقایسه با یک پوشش فلزی، کاهش می‌دهند. همچنین احتمال دارد اپل ویژگی‌های اختصاصی همانند شارژ سریع و یا شارژ طولانی برای تمایز سخت افزار و بالا بردن ارزش اکو سیستم سخت افزاری خود، اضافه کند.

از طريق CNBC

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.