AppDelete ؛ جلوگیری از حذف تصادفی اپلیکیشن‌ها

اگر دستگاه iOS 9.2 تا iOS 9.3.3 خود را جیلبریک کرده‌اید با نرم افزاری که هر بار پس از بوت باید از آن استفاده کنید، آشنایی دارید. اگر این نرم افزار پاک شود شما برای جیلبریک دوباره پس از بوت شدن دستگاه به مشکل برمی‌خورید. توییک جدیدی به نام AppDelete منتشر شده که از حذف تصادفی اپلیکیشن‌ها جلوگیری می‌کند و هر برنامه و یا بازی را که بخواهید، می‌توانید از آن محافظت نمایید.

این توییک در بسیاری از مواقع همانند محافظت از برنامه جیلبریک پانگو و یا هنگام پاک کردن برنامه‌های اضافی از هوم اسکرین به درد می‌خورد. برای برنامه‌های اپ استور مجبور به دانلود دوباره هستید و برای نرم افزار پانگو باید با کامپیوتر چندین مرحله را انجام دهید.

همانطور که در تصویر بالای برای برنامه جیلبریک پانگو مشاهده می‌کنید، علامت “X” برای این اپلیکیشن وجود ندارد و شما نمی‌توانید آن را پاک کنید. پس از نصب توییک با مراجعه به تنظیمات دستگاه _Settings_ می‌توانید پیکربندی مورد نظر خود را انجام دهید.

AppDelete-preferences-pane-593x521

زمانی که به پنل مربوطه وارد شوید، لیست تمامی برنامه‌های نصب شده خود را مشاهده می‌کنید. در حالت پیشفرض جلوگیری از حذف برای همه غیرفعال است؛ می‌توانید هر کدام از اپلیکیشن‌های مورد نظر خود را به صورت جداگانه از حذف ناخواسته محافظت کنید.

برای اعمال تغییرات نیازی به ریسپرینگ دستگاه نیست. AppDelete را می‌توانید به صورت رایگان از سورس پیشفرض BigBoss نصب نمایید. این توییک با تمامی دستگاه‌های iOS 9 سازگار است.

همچنین بخوانید: آموزش جلوگیری از حذف ناخواسته‌ی برنامه و بازی‌ها