طرح شماتیک آیفون ۸ ؛ خبری از اسکنر اثر انگشت در پشت دستگاه نیست

حدود یک هفته پیش طرح شماتیکی منتشر شد که ادعا گردید برای آیفون ۸ می‌باشد. آن تصویر بدنه آلومینیومی با دوربین دوگانه عمودی را به تصویر می‌کشید که لوگوی اپل نیز در آن دیده می‌شد. در آن طرح یک نقطه سوال وجود داشت، محل قرار گرفتن تاچ آیدی؛ اغلب شایعات به تعبیه اسکنر اثر انگشت در صفحه نمایش اشاره داشتند اما در این طرح به نظر می‌رسید که اسکنر اثر انگشت به پشت دستگاه منتقل می‌شود.

از سوی دیگر تصاویری از ماکت آیفون ۸ منتشر شد که طبق آن‌ها اسکنر اثر انگشت زیر صفحه نمایش تعبیه گردیده بود. به تازگی طرح شماتیک دیگری از سوی Benjamin Geskin منتشر شده است.

در این طرح شماتیک مجددا بر روی ماژول دوربین عمودی تاکید شده است اما هیچ اثری از اسکنر انگشت در پشت دستگاه نیست. در این طرح شماتیک یک دایره بزرگ به چشم می‌خورد که می‌تواند برای شارژر بی‌سیم باشد.

به گفته آقای Geskin، منبع این طرح شماتیک ۹۵ درصد قابل اعتماد است. گذشته از این طرح‌های شماتیک، برخی می‌گویند که قاب پشتی آیفون جدید برای بهره بردن از شارژر بی‌سیم باید شیشه‌ای باشد. در حالی که از سوی دیگر برخی می‌گویند اپل بر روی یک ماژول پد برای پشت دستگاه کار می‌کند که جهت شارژ القایی به کار می‌رود و بقیه دستگاه از فلز خواهد بود.

 

منبع Twitter

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.