تمام اپلیکیشن و بازی های ۲۵pp را در استور اپل اپس دانلود کنید .

 

اپلیکیشن اپل اپس | اپل اپس استور :

اپلیکیشن اپل اپس | اپل اپس استور

اپلیکیشن اپل اپس | اپل اپس استور چیست ؟

اپل اپس استور | اپلیکیشن اپل اپس :   اپل اپس یک اپ استور مانند بدون نیاز به اپل ایدی و جیلبریک است که درونش آرشیو کاملی از بهترین و جدید ترین اپ و بازی های ایرانی و خارجی آی او اس قرار گرفته که  با روش ثبت UDID  و مکانیزم خودکار ریساین (Re-Sign) اپ های آی او اس ، می تواند تمام اپ های آی او اس را مستقیم بر روی دستگاه شما ریساین و نصب کند .  این روش برای اولین بار در ایران با روشی کاملا اتوماتیک ، پایدار و قابلیت های فراوان  دیگر تمام محدودیت ها و مشکلات نصب اپ روی آی او اس را برطرف می کند.

 اپلیکیشن اپل اپس تنها یک استور دانلود اپ نیست ! بلکه یک ابزار کامل و حرفه ای برای  ریساین (Re-Sign) خودکار اپ های آی او اس هم می باشد.  یعنی کاربر می تواند با انتقال یا بازکردن فایل نصبی اپ (.iPa ) در اپلیکیشن اپل اپس ، آن را با یک کلیک ریساین و نصب کند .   اولین وتنها سرویس ریساین اپ iOS  در ایران !

اپل اپس مناسب تمام مدل های آیفون و آیپد از آی او اس ۱۰ تا آی او اس ۱۳ می باشد و  برای اولین بار در ایران با روشی کاملا پایدار – اتوماتیک و شخصی سازی شده   دیگر تمام محدودیت ها و مشکلات نصب اپ روی آی او اس را برطرف می کند  از این به بعد می توانید  اکثر اپ های آی او اس  ایرانی : بانکی  – فروشگاهی – خدماتی و … را دیگر بدون خرابی و کرش به صورت پایدار استفاده کنید و لذت ببرید.

تفاوت اصلی اپل اپس استور با دیگر استور های ایران :

تفاوت اصلی اپل اپس استور با دیگر اپ استور های ایرانی ؟ تفاوت مهم و اصلی اپلیکیشن اپل اپس در مکانیزم ریساین اپ به دستور کاربر می باشد و عملیات ریساین دقیقا قبل از کلیک کردن کاربر روی نصب ، روی دستگاه شما اتفاق می افتد! یعنی چی ؟ تا الان در اکثر استور های Ad-hoc دیگر اپ ها از قبل توسط خود استور ریساین شده است و کاربر فقط اجازه نصب همان اپ های داخل استور را دارد !
اما در اپل اپس ، ابتدا فایل نصبی اپ دانلود شده و بعد از کلیک کردن روی نصب بلافاصله همانجا روی دستگاه آیفون و آیپد ،‌ علمیات ریساین اپ آی اوس اجرا و انجام می شود ! سپس اپ نصب می شود ! این مورد یعنی اوج خلاقیت و تفاوت در استور اپل اپس . و به کمک اپلیکیشن اپل اپس کاربر هر اپ و فایل نصبی iPa که داشته باشد ( از هر جایی از نت میتوانید دانلود کنید ) می تواند ریساین و به صورت پایدار نصب کند .

ویژگی های کلی اپلیکیشن اپل اپس | اپل اپس استور :

 • سازگار و بهینه با تمام مدل های آیفون و آیپد از آی او اس ۱۰ تا ۱۳
 • دانلود مستقیم و نصب پایدار اکثر اپ های ایرانی مهم مثل : اپ های موبایل بانکی ( تمام بانک ها ) – تاکسی های اینترنتی مثل اسنپ راننده ، اسنپ مسافر و …. – اپ های فروشگاهی مثل دیجیکالا و ….  همچنین اپ های مهم ایرانی دیگری که هر روز که به آرشیو  اپل اپس استور اضافه خواهند می شوند .
 • قابلیت دانلود همزمان هر تعداد اپ باهم در اپلیکیشن اپل اپس
 • قابلیت ریساین اتوماتیک اپ موردنظر شما با حداکثر سرعت  فقط با یک کلیک در اپلیکیشن اپل اپس
 • قابلیت نصب دستی (Custom Instal )  فایل های iPa  به کمک اپلیکیشن اپل اپس  : مثلا از هر اپ هر تعداد که می خواهید نصب کنید.
 • قابلیت  تغییر بندل آیدی ، اسم اپ ، نسخه اپ و فعال کردن File Sharing اپ مورد نظر  موقع انتخاب نصب  اپ به صورت دستی (Custom Install )
 • قابلیت Import کردن فایل های iPa ( فایل نصبی اپ ) از هر فایل منیجر و اپلیکیشن دیگری در آی او اس و  Open With  (‌باز شدن آن ) در اپلیکیشن اپل اپس
 • فعال بودن  File Sharing اپلیکیشن اپل اپس و  قابلیت Import کردن فایل iPA (فایل نصبی ) از کامپیوتر
 • دانلود و نصب پایدار بهترین و کاربردی ترین اپ و بازی های پولی و رایگان خارجی ( آپدیت ساعتی )
 • دانلود و نصب نسخه های پیشرفته ++ و هک شده بهترین بازی و اپ های کاربردی مثل : InstaGram ++ – Youtube Downloader – Radio Javan ++ و …
 • قابلیت آپدیت اپلیکیشن های نصب شده به صورت مستقیم از داخل اپلیکیشن اپل اپس .
 • پشتیبانی ۱ ساله تمام سوالات و مشکلات خریداران محصول در سیستم تیکت وب سایت اپل اپس .
 • و قابلیت های بیشتری که به مرورزمان در نسخه های بعدی اپلیکیشن اپل اپس اضافه خواهد شد
 •  آپلود تمام فایل های iPa ( دیتابیس)‌ اپلیکیشن ها روی سرور های ایران  و دانلود آنها با حداکثر سرعت با لینک مستقیم

آیا میدانستید هر فایل iPa که داشته باشید را توسط اپلیکیشن اپل اپس ، می توانید مستقیم روی آیفون و آیپدتان نصب کنید ؟‌ مثلا از تمام سایت های  خارجی که اپ کرک یا فایل iPa  قرار می دهند مثل : https://www.iphonecake.com/ هر چه میخواهید را دانلود و به کمک اپل اپس نصب کنید .

نحوه دریافت و نصب اپلیکیشن اپل اپس | اپل اپس استور :

بهترین قیمت ، بهترین کیفیت و پشتیبانی ! با ۸ سال سابقه و اولین سایت دانلود اپ های آی او اس در ایران !

با توجه به روش استفاده شده در مکانیزم نصب اپلیکیشن ها با قابلیت های کاربردی زیادی که در تاکنون در هیچ استور  دیگری در ایران یافت نمی شود و پایداری تضمینی اپ های نصب شده ، UDID (‌شناسه ) دستگاه در پنل توسعه دهندگان اپل ثبت خواهد شد . از همین جهت این سرویس  طبیعتا شامل هزینه میگردد ،  که سعی شده با توجه به قابلیت های بسیار کاربردی و بیشتر  اپل اپس  نسبت به سرویس های مشابه  خارجی این مدل اپ ها که ۲۰ دلار( ۲۴۵ هزار تومان )  قیمت دارند ، باز هم سعی کردیم حداقل و منصفانه ترین قیمت را نسبت به سرویس دهی اپل اپس در نظر بگیریم ، و برای اپلیکیشن اپل اپس ( استور اپل اپس)   + دسترسی به آرشیو تمام اپ های درون اپل اپس  قیمت اشتراک ثبت دستگاه شما سالیانه ۱۲۹.۰۰۰ هزار تومان  تعیین شده است .

خرید اشتراک ویژه جهت نصب اپلیکیشن اپل اپس

آیا میدانستین باز هم اولین سرویس ریساین ایران به دست اولین سایت دانلود اپ های آی او اس در ایران ایجاد شد  ؟ 

پس لطفا در خرید و استفاده از اپلیکیشن اپل اپس | اپل اپس استور شک نکنید ! قطعا از قابلیت های شگفت انگیر اپل اپس لذت خواهید برد …

نحوه نصب اپلیکیشن اپل اپس | اپل اپس استور :

بر خلاف استور هایی که تا کنون نصب کردید ، اپل اپس نصب بسیار آسان ، بدون هیچ محدودیت و صد البته ایمن و هوشندی دارد . پس از خرید اشتراک ویژه برای هر دستگاه یک لینک نصب از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد که توسط آن لینک ، بدون هیچ لاگین شدن به اکانت و از این طور موارد پیچیده اپلیکیشن اپل اپس را نصب خواهید کرد !‌

آموزش نصب اپلیکیشن اپل اپس | استور اپل اپس


فهرست موارد پیشرفت در حال انجام اپلیکیشن اپل اپس | اپل اپس استور :‌

جهت بهبود و پیشرفت این استور و عرضه در نسخه های بعدی ، مواردی که در پروژه اپل اپس استور | اپلیکیشن اپل اپس در حال انجام و یا به زودی انجام می شود را در پایین لیست می کنیم :‌

برای خدمت رسانی با کیفیت به شما همیشه آنلاین و فعال خواهیم بود

مواردی که در نسخه های  بعدی به زودی عرضه می شود :‌

۱- بهبود و تغییر اساسی قالب و طرح UI ( کاربری ) اپلیکیشن اپل اپس

۲- اضافه شدن صفحه بهترین اپ ها بر اساس روز – ماه – بازدید و امتیاز

۳- اضافه شدن صفحه دسته بندی های حرفه ای در اپلیکیشن اپل اپس

۴- گسترش قابلیت های اپلیکیشن اپل اپس  مثل استایل دارک مد

۵- قابلیت نصب فایل iPa مستقیم از ادرس URL که شما به اپ می دهید .

موارد در حال انجام :

۱- آپدیت و قرار دادن اپلیکیشن و بازی های خارجی رایگان و پولی( به ترتیب امتیاز )

۲- آپدیت و قرار دادن اپلیکیشن های ایرانی و فارسی که هنوز در ارشیو اپل اپس نبوده .

۳- کامل تر شدن آرشیو اپ های پیشرفته ++‌ و هکی به صورت کاملا رایگان

۴- پشتیبانی کاربران محترم و قرار دادن اپ های پیشنهادی و درخواستی کاربران ویژه

۵- ساخت آموزش های تصویری بیشتر از نحوه استفاده از اپلیکیشن اپل اپس در روش های مختلف

۶- ساخت دسته بندی های برتر و معرفی اپ های برتر هر دسته بندی کاربردی

پشتیبانی ،‌ آموزش ها ، و پیشنهادات اپلیکیشن اپل اپس | اپل اپس استور :‌

مهمترین مورد بعد از خرید برای کاربران پشتیبانی هر محصولی هست ! از همین رو بخش جدیدی جهت پشتیبانی اپل اپس ، برای کاربران ویژه به نام :‌ “سیستم تیکت ” راه اندازی شده است تا بتوانیم تمام مشکلات ، پیشنهادات و انتقادات در مورد اپل اپس استور را به سرعت بالا پاسخ دهیم تا همواره رضایت شمارا همراه خود داشته باشیم .

ورود به بخش پشتیبانی تیکت اپل اپس

 • همچنین اگر هنوز اشتراک ویژه تهیه نکردید  در پایین همین مطلب ( قسمت نظرات )  می توانید سوالات و دیدگاه خودتان را در مورد اپلیکیشن اپل اپس بیان کنید .

در نهایت از تمام شما فرهیختگان اپلی خواهش داریم در صورت رضایت از سرویس و اپلیکیشن اپل اپس لطفا اپل اپس استور را به دوستان و آشنایان خود معرفی کنید . قطعا آنها از این پیشنهاد شما خوشحال خواهند شد !‌

تصاویری از صفحات اپلیکیشن اپل اپس ببینید :

 

27 نظرات
 1. ehsan می گوید

  من نرم افزار رو خریدم اصلا رو ios10 جواب نمیده پولتون رو بیرون نریزید حیف پولی که دادم

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   کاربران زیادی دارن از برنامه روی آخرین نسخه آی او اس استفاده میکنن !

 2. سهیل می گوید

  ورژن آیفون من ios 10.1 هستش . نصاب رو خریداری کردم و طبق آموزش فوق از گزینه ۲۵pp آن یک اپلیکیشن رو جستجو کردم و سپس اقدام به نصب کردم ولی متاسفانه توی درصدی از نصب مونده و کار خاصی انجام نمیشه . نه پیام خطائی صادر میشه نه عمل نصب خاتمه پیدا می کنه . میشه بگید مشکل از کجاست . ممنون

  1. feripple می گوید

   سلام دوست عزیز
   لطفا با توسعه دهنده برنامه در ارتباط باشین

 3. aMIRHOSSEIN می گوید

  با سلام….من یه ایفون ۷ دارم و ios 10.0.3 هستش و با نصاب که فایل دانلود میکنم unable to install میزنه
  لطفا راهنمایی کنید ممنونم

 4. محمد می گوید

  سلام
  ورژن آیفون من ios 9.1 هستش . نصاب رو خریداری کردم و طبق آموزش فوق از گزینه ۲۵pp آن یک اپلیکیشن رو جستجو کردم و سپس اقدام به نصب کردم ولی متاسفانه توی درصدی از نصب مونده و کار خاصی انجام نمیشه . نه پیام خطائی صادر میشه نه عمل نصب خاتمه پیدا می کنه . میشه بگید مشکل از کجاست . ممنون

 5. hamid می گوید

  سلام
  چرا پرسش وپاسخ نیست
  مگه حذف شده

  1. iReza Grand می گوید

   بزودی دوباره آنلاین میشه

 6. محسن می گوید

  بله ارور میده موقع نصب Application . Unable To Download App “Application” could not be installed at this time. لطفا راهنمایی کنید… واقعا نمیدونم چجوری این رو نصب کنم.

  1. احمد می گوید

   محسن جان این ارور به ناسازگاری فایل و وضعیت سیستم عاملتون برمیگرده. اگه سیستم عاملتون جیلبریک‌شده نیست فایل‌های کرک‌شده رو نمیتونین چه با نصاب و چه با نرم‌افزارهای دیگه نصب کنین.

 7. محسن می گوید

  من برنامه رو خریدم ولی به هیچ عنوان برنامه transfer.sh یا همون application رو نصب نمیکنه… مشکل کجاست؟

  1. احمد می گوید

   محسن جان جریان اینی نیست که نوشتین. اون پیغام در واقع میگه که وبسایت transfer.sh می‌خواد اپلیکیشنی که انتخاب کردین رو نصب کنه روی دستگاهتون. اروری می‌گیرین در این مرحله؟

 8. امین می گوید

  سلام عذر میخوام اگر سوالم بده! با این نصاب پس میشه نرم افزارهای کرک شده هم نصب کرد؟ بدون جیلبریک؟
  این ۲۵پی پی رو از کجا میتونم اطلاعات بیشتری بخونم؟

 9. دانیال می گوید

  من یک با نصب کردم بعد تاصادفی پاک شد الان هر با که دانلود میکنم می خوام نصبش نمیشه چی کار باید کنم ؟

  1. احمد می گوید

   دانیال جان خود اپلیکیشن رو منظورتونه؟ نصب دوباره از سیبچه در صورتی که داخل اکانتتون لاگین کرده باشین مانعی نداره.

 10. Masoud می گوید

  نمیدونم چرا به توییک link store أصلا اشاره ایی نمیشه
  بعد ابن برنامه که پولی هم هست اینقدر مانوور میدید(البته بجز أونایی که جیلبریک نیستند)

  با اون توییک مثل اب خوردن میشه از طریق App Store برنامه دانلود کرد و اتوماتیک نصب میشه

  لطفا پستمو بزارید

  1. احمد می گوید

   مسعود جان لینک استور رو سال گذشته معرفی کردیم توی سایت. اولاً اون یک توییک هست که فقط روی دستگاه‌های جیلبریک‌شده نصب میشه. ولی این اپلیکیشن روی دستگاه‌های جیلبریک‌نشده هم نصب میشه. ثانیاً خود توییک لینک استور رایگانه ولی پر از تبلیغاته و برای حذف تبلیغات باید پول پرداخت کنین. ثالثاً منابعی که لینک استور جست و جو میکنه محدودن ولی این اپلیکیشن مرورگر هم داره. رابعاً این اپلیکیشن ایرانیه و عملکردی که داره توی هیچ اپ خارجی نیست.

 11. Mohezio می گوید

  اقا این شوخیه یا جدیه که سایت پرسشو پاسختون هک شده

  1. iReza Grand می گوید

   مشکلی بوجود اومده که بزودی رفع میشه

 12. alireza می گوید

  احمد جان لطفا کمک کن الان چند روزه آیپدم بی استفاده شده

 13. shayan می گوید

  ایا با نصب اپلیکیشن از ۲۵pp خطری از لحاظ امنیت ایکلود و اپ استور یا بن شدن اپل ایدی به وجود نمیاد؟

  1. DaniyalNDRM می گوید

   سلام
   خیر اصلا اینطور مشکلاتی نداره ! خیالتون راحت

 14. M.N.S می گوید

  با سلام برنامه ی ۲۵pp نسخه ی مک داره؟اگه داره لطفا لینکش رو بزارید ممنون

  1. DaniyalNDRM می گوید
 15. sina می گوید

  سلام فیس کرش باید برای همه ی برنامه ها هر دفعه انجام بشه و این که ضرری داره یا نه؟ ممنون

  1. احمد می گوید

   هر از چند گاهی که اپلیکیشن‌های ۲۵پی‌پی از کار میفتن باید فیکس کرش کنین. یه بار اگه بکنین کل اپلیکیشن‌ها مشکلشون حل میشه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.