site hit counter

پردازنده A6 چهار هسته ای است!

سایت ۹to5Mac با انتشار عکس هایی، اعلام کرده که نسل جدید پردازنده های اپل با نام A6، چهار هسته ای خواهد بود. در عکس های منتشر شده توسط این سایت، علاوه بر نمایان بودن عبارت /cores/core.1، عبارت /cores/core.3 نیز به چشم می خورد، که همین مسئله نشان دهنده وجود هسته چهارم در A6 هست. سایت ۹to5Mac گفته در حال بازبینی اطلاعات موجود در نسخه بتا iOS 5.1 به این اطلاعات دست یافته.

جهت اطلاع خوانندگان عزیز باید گفت که نسل تک هسته ای پردازنده های اپل با عنوان A4 که برای محصولاتی مثل آیفون ۴ و آیپد ۱ عرضه شد، با کد cores/core.0 طراحی شد. کد /cores/core.1 نیز برای پردازنده A5 در محصولاتی مانند آیفون ۴ اس و آیپد ۲ در نظر گرفته شد. حالا با مشاهده کد /cores/core.3 در پیش طرح پردازنده A6، هر کسی به این فکر می افتد که نشانه ها بیانگر وجود یک پردازنده ۴ هسته ای است. اما با این حال تا زمان عرضه رسمی، هیچ پیشبینی دقیقی نمی توان انجام داد.

 

ترجمه شده از: ۹to5Mac

 

خرید گیفت کارت آیتونز

A6

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.