فراخوان جذب نیروی جدید برای همکاری در سایت

هدف تیم اپل اپس همواره انتشار جدیدترین مطالب در کمترین زمان و با بالاترین سطح صحت بوده است. اگر چه اخبار وبسایت به طور عمده ترجمه‌ی مطالب منتشرشده در منابع معتبر خارجی است، اما در تدوین همین مطالب نیز به صرف ترجمه بسنده نکرده و همواره مطالبی مازاد بر متن اصلی را به آن افزوده‌ایم. بخش‌های دیگر نظیر بخش آموزش نیز تا حد زیادی قدرت گرفته از مطالب خود سایت و تجربه‌های نویسندگان است و سعی کرده‌ایم در این بخش نیز به همراه شما به روز بمانیم.

اما بدوی‌ترین مسئله در این سایت که به آن توجه داریم مسئله‌ی دانلود اپلیکیشن و بازی است. موضوعی که نام سایت نیز از آن نشأت می‌گیرد. همواره سعی کرده‌ایم جوابی باشیم برای یکی از بزرگترین نیازهای کاربران اپلی که همانا بودن محلی است برای دانلود اپلیکیشن‌ها و بازی‌های جدید با لینک مستقیم و بدون دردسر.

در جهت بهبود بیش از پیش بخش دانلود نرم‌افزار و گیم و قدرت‌یافتن در این زمینه تصمیم به جذب نیروی جدید در این بخش گرفته‌ایم. فرصتی است برای تک تک شما خوانندگان همیشگی اپل اپس تا بتوانید به جمع نویسندگان سایت محبوبتان بپیوندید و به قدرت ‌گرفتن آن کمک کنید. قدرتی که خودتان نیز جزوی از آن خواهید بود. مسلماً برای پذیرفته‌شدن در این جمع و شروع به کار، شرایطی مهمی وجود دارد که باید از آن‌ها مطلع باشید.

شرایط کار

اولین مسئله بحث روی حوزه‌ی کار است.نیرویی که نیازداریم جهت فعالیت دربخش دانلود اپلیکیشن است. جایی که سعی می‌کنیم جدیدترین اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها را با لینک مستقیم برای دانلود کاربران فراهم کنیم. اما توجه کنید که شما قرار نیست چیزی را بر روی کامپیوترتان دانلود یا آپلود کنید. تمامی کارهای فرآیند دانلود اپلیکیشن از منابع خارجی و آپلود آن در سرورهای سایت از طریق یک سرور VPS به عنوان واسطه انجام می‌شود. بنابراین در مورد وضعیت اینترنت تنها باید یک اتصال اینترنتی با سرعت معمول داشته باشید تا بتوانید به یک کامپیوتر دیگر وصل شوید و کارهای دانلود و آپلود را در آن انجام دهید.

پس از موضوع لینک، مسأله‌ی مهم‌تر موضوع توضیحات اپلیکیشن‌ها و گیم‌هاست. این توضیحات را به طور کامل می‌توانید در اپ‌استور پیدا کنید. اما ما از شما انتظار نداریم که این توضیحات را مو به مو از اپ استور ترجمه کنید. خودتان را در جایگاه کاربر تصور کنید و ببینید برای این که تصمیم به دانلود اپلیکیشنی بگیرید به چه اطلاعاتی نیاز دارید. هر چند توضیحات مفصل نمی‌خواهیم، اما توضیحات دو خطی نیز قابل قبول نیستند. برای این که از عهده‌ی این بخش بربیایید باید سواد دانش معمولی از زبان انگلیسی داشته باشید تا بتوانید توضیحاتی کافی و روان را به فارسی در مورد آن اپلیکیشن یا بازی بنویسید.

مسئله‌ی سوم که بسیار نیز برای ما حائز اهمیت است در مورد پیوستگی کار است. این که در یک روز ده‌ها مطلب بگذارید و تا چندین روز بعد سراغی از سایت نگیرید موردی است که کاملاً برایمان غیر قابل قبول است. عملکردی که ما انتظار داریم انتشار حداقل سه مطلب در روز، اما به صورت مرتب و روزانه است. می‌دانیم که این میزان مطلب در یک روز کاری هم برای وبسایت و هم برای خود فرد مناسب است.

شرایط فرد

همانطور که در شرایط کار نیز ذکر شد، باید از سواد کافی زبان انگلیسی در حدی که بتوانید از عهده‌ی ترجمه‌ی توضیحات بربیایید برخوردارید باشید.

علاوه بر این موضوع، اگر چه اصرار خاصی نیست، اما بهتر است که سنی بالاتر از ۱۸ سال داشته باشید. هدف از بیان این مسأله درگیر شدن با عدد و رقم نیست. بلکه تجربه ثابت کرده است که افرادی که این ویژگی را دارند از حس مسئولیت‌پذیری بالاتری برخوردارند و مسأله‌ی کار و همکاری را بهتر درک می‌کنند. اگر با وجود این که این شرط در مورد شما صدق نمی‌کند حس می‌کنید که به طور کامل متوجه شرایط هستید مانعی برای اقدام برای همکاری نیست.

وبسایت اپل اپس از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای انتشار مطالب استفاده می‌کند. بنابراین آشنایی با این سیستم در حد و اندازه‌ی توانایی انتشار یک پست نیاز است.

اقدام برای همکاری

اگر شرایط فوق را در خود می‌بینید و به داشتن چنین کار نیمه وقتی علاقه‌مندید، فرصت خوبی است که برای پرکردن این جاهای خالی اقدام کنید. ما نیز خوشحال می‌شویم که شما را در جمع اپل اپس ببینیم تا با همکاری در کنار همدیگر به توسعه‌ی هر چه بیشتر بزرگترین سایت اپلی فارسی زبان بپردازیم.

برای آن که با نمونه کار شما آشنا شویم و بتوانیم انتخابی بینتان انجام دهیم، دو اپلیکیشن و دو گیمی که لینک اپ استور آن‌ها در انتهای پست ذکر شده است را در نظر بگیرید و توضیحات مربوط به آن‌ها را در چهار فایل جداگانه‌ی ورد بنویسید. تصور کنید آن چه می‌نویسید همان چیزی است که قرار است در سایت منتشر شود و طبق همان استانداری عمل کنید که قرار است به طور روزانه در سایت از خود نشان دهید. این چهار فایل را ضمیمه‌ی ایمیل کرده و به آدرس sahmmadh@gmail.com بفرستید. در قسمت موضوع ایمیل حتماً عبارت “نمونه کار” را بنویسید و در متن ایمیل مشخصات خود را به شرح زیر ذکر کنید:

– نام
– نام خانوادگی
– سن
– تحصیلات

تمامی نمونه کارهایی که می‌فرستید به طور کامل مطالعه می‌شوند و نیازی به پیگیری نیست. در صورت مطابقت سطح کارتان با آن چه که انتظار داریم (همان مواردی که طی پست ذکر کردیم) به ایمیل شما پاسخ خواهیم داد و نحوه‌ی ادامه‌ی همکاری را مشخص خواهیم ساخت. در نهایت پس از تأییدشدن کارتان و قطعی‌شدن ادامه‌ی همکاری، به استخدام رسمی سایت درخواهید آمد و دستمزدی به ازای هر مطلب و یا حقوقی به صورت ماهیانه دریافت خواهید کرد.

آخرین فرصت برای ارسال ایمیل تا ساعت ۱۲ شب دوشنبه است و به ایمیل‌هایی که پس از این تاریخ دریافت شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.

لینک اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها برای ترجمه

بازی Civilization Revolution 2
بازی Warhammer 40,000: Storm Vengeance
اپلیکیشن ۱۲۰ Sports
اپلیکیشن Little Moments

51 نظرات
 1. محمد می گوید

  هنوز هم به نویسنده نیاز دارید ؟

  1. DaniyalNDRM می گوید

   خیر انتخاب شدند .

 2. behnam می گوید

  با سلام می خواستم بدونم روند رسیدگی به نمونه ها چقدر طول میکشه؟
  با تشکر

 3. حسين می گوید

  سلام هنوز وقت هست ؟ من فردا همرو ارسال میکنم!

 4. پرهام می گوید

  سلام من هم میتونم با شما همکاری کنم؟

 5. پرهام می گوید

  سلام من فول تایم میتونم اگه شما اجازه بدید همکاری کنم

 6. حسین عزیزی می گوید

  سلام خسته نباشین، من زمینه فعالیت و کار اپلی رو داشتم و همچنان هم دارم. اگر میخواهید نمونه کار من رو مشاهده کنید میتونین به وبلاگ و پیج فیسبوکم سر بزنید. با این حال من پیشنیاز هایی رو که شما درخواست کردین براتون میفرستم .انشاالله که مورد قبول واقع شود. با تشکر.

 7. حسین عزیزی می گوید

  سلام خسته نباشین، من زمینه فعالیت و کار اپلی رو داشتم و همچنان هم دارم. اگر میخواهید نمونه کار من رو مشاهده کنید میتونین به وبلاگ و پیج فیسبوکم سر بزنید. با این حال من پیشنیاز هایی رو که شما درخواست کردین براتون میفرستم .انشاالله که مورد قبول واقع شود. با تشکر

 8. محمد می گوید

  عذر میحوام اگه پذیرفته نشیم هم که برامون ایمیل میزنین مثل فراخوان قبل؟؟چون حتی اگه قبول نشم هم دوست دارم دلیلش رو بدونم چون برای این کار وقت گذاشتم ممنون

 9. محمد می گوید

  لطفأ رنج قیمتی رو بفرمایید کف و سقف چقدر هست ممنون

 10. کسری ملکی می گوید

  امکانش هست که من برای بخش آپلود اپلیکیشن ها و قرار دادن لینک عضو شم؟ کار با VPS رو کامل بلدم

 11. mav می گوید

  ببخشید چند تا از اون لینکا رو باید ترجمه کنیم؟

  1. احمد می گوید

   هر ۴ مورد رو

 12. حسين می گوید

  سلام من متاسفانه فقط تابستون میتونم فعالیت کنم ، اما فعالیتم مداوم و مفید هست ، میتونم فعالیت کنم؟

 13. Sadegh می گوید

  منم درخواست میدم.سابقه کار توی چن تا سایت رو دارم و توی چن تا فروم هم مدیر بخش ای او اس بودم.

 14. mehrshad می گوید

  سلام .من قبلا برای قسمته خبری درخواست داده بودم و گفتن که ثبت شده الان باید دوباره درخواست بدم؟

  1. احمد می گوید

   بله. حوزه‌ی کار متفاوته

   1. مهرشاد می گوید

    ببخشید فقط قسمت تعریف(description) رو ترجمه کنم یا اینکه همه ی عکس و بقیه ی نوشته هارو هم بنویسم؟

   2. احمد می گوید

    بله فقط اون بخش

 15. نیما می گوید

  سلام امکان داره تو بخش خبری درخواست همکاری بدیم ؟ بنده میتونم در این بخش فعالیت خوبی داشته باشم چون تقریبا روزی ۱۲ ساعت آنلاین هستم

 16. Poorya می گوید

  سلام اقا این بازی monster hunter freedom رو نمیذارید؟ ۱۵ دلار هست مشتاقم ببینم مگه چیه 😀

 17. ilia می گوید

  سلام ببخشید من زبانم خیلی خوبه خودمم ipad air دارم توی ای اوس واردم
  فقط سنم کمه ۱۴ سالمه ایا میشه

  1. احمد می گوید

   نمونه کار بفرستین بهتر میتونیم تصمیم بگیریم

 18. amirhesam می گوید

  اقا احمد جواب منو بدین لطفا ایا میشه در رابطه هک فعالیت داشت تو سایت ؟؟؟؟؟؟

  1. احمد می گوید

   جای خالی در حال حاضر فقط در اون زمینه‌ای هست که نوشتیم

 19. محمدرضا می گوید

  توی بحث خبر مشکلی ندارین ولی توی بازیو اینا یکم ضعیف شده سایت ! داداش احمد شما اگه شد همین ایمیلو ادد کن تو یاهو من خودم قبلا بازیو اینا زیاد گذاشته بودم ولی درس و اینا دیگه نذاشت بیام Tnx

 20. پویا می گوید

  من ایمیل رو فرستادم منتظر تایید و … هستم!

 21. مهدی می گوید

  فقط کار اون فرد ترجمه هست ؟
  نیازی به آپلود و دانلود و … نیست ؟

  1. احمد می گوید

   چرا آپلود و دانلود هم هست. ولی همونطور که نوشتیم این مرحله بسیار سریع و توسط یک کامپیوتر واسطه انجام میشه

 22. ساناز می گوید

  برای اقا رضا مشکلی پیش اومده ؟

  1. احمد می گوید

   خیر – ایشون تاحالا لطف داشتن اما دیگه اینجا فعالیت ندارند .
   با احترام

 23. 123 می گوید

  اینا پول نمیدن !!
  یه مشت کلاه بردار جمع شدن دور هم دیگه !!!
  اقا دانیال ! سابقت خرابه داش 😉

  1. احمد می گوید

   این پست رو منی نوشتم که چهار ماهه استخدام سایت شده‌م و هر ماه حقوق رو همون روز موعدش گرفتم. برای کسی که درست کار کنه پول هست. سعی کنیم در حوزه‌ای اظهار نظر کنیم که ازش اطلاع داریم. اگه اینو هم نمیتونیم رعایت کنیم رعایت ادب دیگه فکر نمی‌کنم سخت باشه.

   1. 123 می گوید

    طرف من با شما نبود احمد عزیز !!
    با اون کله گنده های سایت بود !
    موفق باشید

  2. iKiarash می گوید

   عزیز این چه فرمایشیه شما می فرمایید؟ اگه پول نمیدن پس ما اینجا صلواتی کار میکنیم؟ همیشه برای خراب کردن شرکت ها یا سایت های بزرگ از این حرف ها زده میشه این حرف ها رو هم اونایی میزنن که اهل کار کردن نبودن و اومدن اینجا کار کنن انتظار داشتن یه شبه میلیونر شن

   1. 123 می گوید

    خیلی بسته فکر میکنید !
    یا حداقل من این طور احساس میکنم !
    موفق باشید ! به امید ملیونر شدن افراد در این سایت ! 😉

   2. iKiarash می گوید

    شما فقط ظاهر رو می بینید و همچین کامنت توهین آمیزی می گذارید اون وقت من بسته فکر میکنم؟ نه ممنون عزیز ما میلیونر هستیم دنبال میلیارد میگردیم (:

   3. 123 می گوید

    کامنت توهین آمیز اونایی هستش که شما واسه کاربرا میذارید !!!
    یه نگاه بندازید چه طور جواب کاربرا رو میدین 😉

   4. iKiarash می گوید

    بله بله عزیز ما هستیم که به کاربرها میگیم کلاه بردار!

 24. Evilpesar می گوید

  سلام
  من در حد همکاری نیستم
  فقط تازه میخوام در زمینه برنامه نویسی ای او اس کار کنم
  از مبتدی هم شروع کنم میشه راهنماییم کنید؟
  ممنون میشم

 25. Ultimate می گوید

  خوب رنجش حدودا از چقدر تا چقدره؟

 26. amirhesam می گوید

  اقا احمد من با وردپرس اشنایی کامل کامل دارم و فقط دوست دارم در بخش هک برنامه ى بازی فعالیت داشته باشم ایا میشه ؟ با تشکر

 27. Ultimate می گوید

  جسارتا میتونم حدود مبلغ دریافتی رو بدونم؟

  1. احمد می گوید

   کاملاً بستگی به کیفیت و کمیت کارتون داره

 28. Ali می گوید

  آقا احمد خسته نباشید

  1. احمد می گوید

   مخلص شما

 29. مهدی می گوید

  خسته نباشید
  من متوجه نشدم مزایای این کار چی هست. منظورم اینه که مبلغی ‍چیزی به کسی که این کارو انجام میده تعلق میگیره؟

  1. احمد می گوید

   بله حتماً. اضافه شده به انتهای پست

 30. ali می گوید

  سلام من قبلا تو فراخوان قبلی رزوممو فرستادم گفتن الان فوله برای دفعه بعد چیکارکنم؟

  1. احمد می گوید

   بی‌زحمت لینک‌های جدید رو ترجمه کنید و بفرستید. فراخوان قبلی برای بخش اخبار بود.

   1. mehrshad می گوید

    فقط قسمت تعریف(description) دیگه؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.