site hit counter

شکایت ۳۰۰۰ صفحه ای اپل از سامسونگ

 

 

 

 

قاضی دادگاه کمیسیون تجارت بین المللی ITC، شرکت اپل را ملزم کرده تا دفاعیات خود را در مورد نقض قانون ثبت اختراع بر علیه سامسونگ، که با تجزیه و تحلیل و در ۳۰۰۰ صفحه تقدیم دادگاه کرده بود در جدولی ۱ صفحه ای خلاصه کند.

خرید گیفت کارت آیتونز

قاضی E. James Gildea اعلام کرده که با توجه به قوانین اداری اپل باید جدول خود را مطاابق با قوانین ITC تا پایان روز ۳ شنبه به دادگاه ارسال کند. این الزام در مورد یکی از شکایت های اپل بر علیه سامسونگ از طرف دادگاه ITC اعمال شده است.

شرکت اپل امیدوار بود تا این ضمائم ۳۰۰۰ صفحه ای در حکم دادگاه در مورد شکایت این شرکت از سامسونگ موثر باشد اما قاضی عنوان کرده که این مستندات باید در جلسه دادگاه و در حین بیان دفاعیات شفاهی مطرح شود و برای درج در پرونده لازم است تا جدولی خلاصه و ۱ صفحه ای از این ضمائم تهیه و در اختیار ITC قرار بگیرد.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 
1 نظر
  1. reza می گوید

    من یکی از طرفداران افراطی پرو پا قرص اپل هستم و از سایت شما خوشم آمد درضمن هیچ موبایل و لپ تاپی را با اپل عوض نمی کنم و خواهان هر سریعتر هرچی در مورد اپل هست میباشم این را هم باید اضافه کنم که از آ تی و اینترنت در حد افراطی خوشم میاید و همچنین از نرم افزار ها بخصوص اینترنتی خوشم می آید و تا آنجا که بتوانم در مورد آی تی و اپل دریغ نمی کنم و به صراحت از اپل(هم موبایل ولپ تاپش) دفاع می کنم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.