حمله‌ی بی‌شرمانه‌ی Angry Birds به ایران و اعتقادات ایرانی!!!

                                      

همان‌طور که می‌دانید بازی پرندگان خشمگین برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ توسط Rovio برای سیستم‌عامل iOS تولید و توسط Chillingo منتشر شد.اما از سال ۲۰۱۰ به بعد Rovio خود تولید و انتشار بازی را برعهده گرفت.این بازی که یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان است در کشور ما نیز طرفداران بی‌شماری دارد و اکثر افراد تا فرصتی به دست می‌آورند با این بازی خود را سرگرم می‌کنند.و اما Rovio نیز از این محبوبیت همانند دیگر شرکت‌های بازی‌سازی غربی استفاده کرده و فرصت را برای رونمایی از اهداف شوم خود غنیمت شمرده است!

اگر دقت کرده باشید در نسخه‌ی Angry Birds Space،در یکی از مراحل شما مجبور بودید موانعی را جهت نابودی خوک‌ها ویران کنید که شباهت بسیار زیادی به نقشه‌ی کشور ایران داشت !!!

 

همچنین در مرحله‌ای دیگر وظیفه‌ی شما نابودی برجی بود که در واقع همان برج میلاد تهران می‌باشد!!!

 

البته بی‌شرمی Rovio به همین‌جا ختم نشده و در مرحله‌ای دیگر هدف شما نابودی یکی از مقدس‌ترین اماکن برای عبادت مسلمانان،یعنی مسجد است!!!!!

تا کنون بازی‌های زیادی بر ضد عقاید مسلمانان و به خصوص ایرانیان ساخته و منتشر شده است که این کار رذیل اکنون به بازی پرندگان خشمگین هم سرایت کرده است.و اما بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای نیز به عنوان متولی رسمی صنعت گیم ایران، با ارسال نامه ای به شرکت Rovio اعتراض رسمی خود در ساختن بسته الحاقی بازی “پرندگان خشمگین در فضا” اعلام کرد که جای تحسین و تقدیر دارد.

به شخصه بعد از متوجه شدن از این موضوعات تمام بازی‌های شرکت Rovio یعنی Angry Birds  و Angry Birds Seasons و Angry Birds Rio و Angry Birds Space  و The Amazing Alex و Bad Piggies را از گوشی خود حذف نمودم و امیدوارم که شما نیز از این کار من حمایت کنید.

اما مهمترین نکته‌ی این پست این بود که آیا واقعا״ مسلمانان جهان و ایرانیان عزیز،از این به بعد حاضرند بوسیله‌ی یک بازی ناچیز،مساجد و اعتقادات خود را نابود کنند؟

65 نظرات
 1. مهدی می گوید

  البته بازیهاشون خوب ولی شمابه کوری چشمشون برین بازی ذوالفقارومحافظان ایران روبازی کنید.این بازیهاضدآمریکاهستن که ساخت وطنندوکیفیت خوبی دارن وتوایرانندووقتی فارسی صحبت میکنه آدم حال میکنه

  1. iReza Grand می گوید

   منم با شما موافقم مهدی جان ، بازی ایرانی و فراسی یه چیز دیگست .
   ولی واقعا کدوم گیمری میاد به جای بازی کال آو دیوتی گست ، یه بازی ایرانی انجام بده ؟!
   برنامه نویسای ما باید خیلی بیشتر از این تلاش کنند .

 2. Ravi می گوید

  من که هیچ مشکلی با این موضوع ندارم و هیچ توهینی هم به من نشده و از این بازی ها هم لذت میبرم….

  دوستانی هم مشکل دارن اول برن عقایدشون رو بازبینی کنن ببینن بازی کردن نسخه غیرقانونی و دزدی بازی مشکل داره یا نه بعد بیان نظر بدن…

 3. فقط می گوید

  ببینید من نمیخوام از آمریکا یا هر کشور دیگه دفاع کنم……
  شما بگین این جنگو کی شروع کرد؟؟؟؟؟
  آمریکا یا ایران؟
  تا موقعی که شاه تو ایران بود آمریکا از ایران حمایت میکرد و ایران قدرت منطقه بود….صدام اون موقع هم بود ولی از نیروی نظامی ایران میترسید و کاری به کارش نداشت…وقتی انقلاب شد وضع کشور از هم پاشید و نظم به هم ریخت آمریکا حمایتاشو قطع کرد و نتیجش شد جنگ تحمیلی که کلی جوون کشته شد و کلی هم معلول و جانباز یه سری هم مفقود
  شما فکر میکنین عراق چند سال قدمت داره؟ قدمت عراق به ۲۰۰ سال هم نمیرسه!چطور جرئت میکنه که به ایران که بنیان گذار تاریخ جهانه حمله کنه؟ چطور ایران باید از این بی احترامی بگذره؟ یه روزی عراق مال ایران بود کسی نمیدونه بدونه! اما الان چی؟؟؟؟ ایران دو دستی رفتی نوکری عراق
  ایران خودش آب نداره خط لوله به عراق میزنه صادرات آب!
  رو دادن به عراقه که باید غیرت آدم رو جریحه دار کنه نه دو تا شکل توی بازی انگری بردز
  بعدشم به قول بقیه بچه ها که اینجا پست گذاشتن: وقتی ایران میاد ۲۲ بهمن یکی از ساختمونای معروف آمریکایی ها یعنی”آبلیسک”(که میگن مکان شیطان) رو جلو دوربین آتیش میزنه نتیجش میشه ریختن همه یهودیا به مسجد و آتیش زدن قرآن های مقدس….
  ای مردم هر عملی عکس العملی داره
  شما فکر میکنید فقط خرابی مساجده که مردمو عصبانی میکنه؟
  نه….وقتی شما میاید آبلیسک رو آتش میزنید غیرت یهودی هام خدشه دار میشه
  آبلیسک میخواد لونه شیطان باشه یا جن آتش زدنش برای ما موقعی که مساجدو به همین خاطر آتش میزنن ثواب داره؟
  اینا میخوان کشورای خارجی رو بد جلوه بدن تا خودشونو بالا بکشن
  به مقدسات دیگران توهین نکنید تا به مقدسات شما توهین نشه یعنی همون”تقیه”
  وقتی ایران میاد کارتون میسازه توش یه بسیجی میدوه و از کنار برج آزادی لیبرتی سیتی رد میشه و یهو برج ریزش میکنه توهین نیست؟
  وقتی میان داد میزنن مرگ بر آمریکا و پرچم آمریکارو آتش میزنن یعنی فقط دارن به حکومت توهین میکنن؟
  نه….این توهین به کل ملت آمریکا برمیگرده منتها اونا نمیان بیرون بگن مرگ بر ایران….اونا اعتراضشونو تو این جور موقعیتا نشون میدن
  متاسفانه ایرانیا همین کارارو میکنن که اونام میان از مقدسات ما اینجوری سوءاستفاده میکنن
  مطمئن باشید خرابی مسجد و برج میلاد و نقشه ایران برمیگرده به آتش زدن پرچم آمریکا و آبلیسک و برج لیبرتی سیتی

  آقای ادمین خواهشا قبل از اینکه حرفی بزنی خوب روش فکر کن
  چطور ما هر کاری میکنیم ضد آمریکا درسته اما همه کارای اونا ضد ما غلطه و گناه کبیره؟
  خوب روش فکر کن بعد برو دوباره بازی رو نصب کن و ازش کیف کن
  اگر نخواستی اون مرحله رو بازی کنی skip level رو بزنی سنگین تری

 4. armin می گوید

  خوب که چی…؟شماها باید جنبه داشته باشید،این همه مرحله تو این بازی ساخته شده هیچ کدوم از کشور ها صداشون در نیومده!اون وقت شما دعوا میکنید؟

 5. بی نظر می گوید

  خواستم بگم فقط یاد یه شعر از مولانا افتادم که می گخ چهار هندو در یکی مسجد شدن که البته امیدوارم من چهارمیش نباشم!به همه دوستان توصیه میکنم این شعرو بخونن!این بازی شما بازیچه شده برای فراموشی اصل!

 6. iAi می گوید

  خاک بر سر اونایی که نمیخان باور کنن که ایران از همه جهات مورد حمله قرار کرفته-حرف شما کاملا درست -از شما ممنونم که اینقدر ریز بینانه این نکات رو فهمیدید-خدا عزتتون بده

 7. سید مرتضی می گوید

  خاک بر سر اونایی که نمیخان باور کنن که ایران از همه جهات مورد حمله قرار کرفته-حرف شما کاملا درست -از شما ممنونم که اینقدر ریز بینانه این نکات رو فهمیدید-خدا عزتتون بده

 8. امیر می گوید

  اصلا برو گوشیتو بشکن بمیر

 9. shahriar می گوید

  نقشه ایران یک مقدار شباهت داشت.اما جهت اطلاع بگم که اون برج دقیقا برجی است که در شهر سیاتل امریکا وجود دارد.طراحی برج میلاد خیلی شبیه هست ، اما این برج دقیقا همانی است که در امریکا است.درباره مسجد هم بگم که بیشتر به تاج محل شباهت دارد.هرچند باز هم معتقد هستم این بازی به هیچ اعتقادی نباید توهین کند.

 10. ارین می گوید

  به نظر من rovio منظور بدی نداشته.این مرحله ها هم مثل بقیه مرحله ها هستن.مانباید سخت گیری الکی بکنیم.angry birds seasonsتوی بخش cherry blossomشماباید خوکهای چینی روازبین ببرید.اونا چیزی گفتن؟عکس اول فقط یه مرحله ست و ربطی به نقشه ایران نداره.همچنین کلی برج هستن که این شکلین.فقط برج میلاد نیست که.تصویرسوم هم که تصویر یه خونه یا قصره.به مسجد شباهتی نداره.تازه مسجد هم بیشتر به عربستان ربط داره تا به ایران.وقتی اونا اعتراضی نکردن،چراما بکنیم؟البته این نظرمنه و نظر همه جای احترام داره.

 11. علی می گوید

  حالا که انقدر ریزبین شدید اون چیزی که شما میگی شبیه مسجده به‌نظر من خیلی شبیه به تاج محل هست! باید به هندی‌ها هم اطلاع بدم بازی رو پاک کنن از رو گوشیشون.

 12. amir می گوید

  بس کنین این همه مسلمون دارن کنار این مسجدا راه میرن چیزی نمی گن حالا شما rovio و تحریم میکنین
  محرم بیرون غذای مجانی
  ماه رمضون همه شاکی و بد عنق
  الان اسلام میکنین

  1. amir می گوید

   نمی خواد بررسی کنین خودتون بخونین جملات قصار و ننویسین

 13. Farhad می گوید

  متاسفانه باید بگم شما دنباله رو ایدوئولوژی بازی یه عده بیمار ذهنی شدی که تو جاهایی مثل ۲۰:۳۰ این خبرا رو میدن، دوست عزیز من خدا به شما عقل داده که فکر کنید، مگه انگری برد سیزن یه ورژنش کلا تو چین اتفاق نمی افتاد؟ اصلا کلا آهنگشم چینی بود اونوقت الان باید یه میلیارد نفر تو چین بازی رو پاک کنن بگن ای وای انگری برد جرات کرد به کشور ما حمله کنه هی وای من چه خوب گفته فردوسی :
  به یزدان که ما خرد داشتیم… کجا این سرانجام بد داشتیم

 14. farbod می گوید

  بازیهاشو از سایت پاک کنین

 15. تيز هوش مملكت می گوید

  شما اگه می خواین به این چیزا گیر بدین کار همتون تمومه
  به خاطر اینکه تو یک بازی میان یک چیزهایی می گذارند که بعضی از بیکاران و علافان جامعه بشینن و بگردن توی تک تک مراحل بازیها تا ببینن یک چیز الکی رو پیدا می کنن تا به ایران ربطش بدن یا نه
  اولا که این عکس ها الکی اند (من دیگه نمیام در مورد عکس ها بگم (عاقلان حرف های دیگران رو گفتن!!))
  ثانیا بر فرض که اون عکس برج میلاد یا او نقشه ایران باشه!به ما چه ربطی داره؟ آیا ما واقعا مردم کشورمون اینقدر علافند که بیان یک بازی که میلیون ها نفر در جهان ترفدارش هستند رو سیاسی جلوه بدن؟
  من واقعا متاسفم برای بعضی ها که به جای اینکه بیان در مورد اینکه iOS 6 اومده و هنوز جیلبریکش نیومده بحث کنن تا ببیند که باید چه کار کرد تا این مشکل حل بشه فقط بلدن بیان اینجا و بازی های rovio رو بد جلوه بدن تا باز مساله برای فک زدن پیدا کنن.
  بابا به جای اینکه برین سراغ این اراجیف برین روی این فکر کنید که چه خاکی باید تو سرمون بکنیم که هنوز iOS 6 اومده و هنوز جیلش نیومده؟ تا بعضی از بیچاره ها که گیر کردن تو این iOS چی کار کنن مشکلشون برطرف بشه.
  چرا این کار های بزرگ رو ایرانی ها نکنن؟چرا جیلبریک iOS 6 رو ایرانی ها ارائه ندن؟
  به جای اینکه بشینین به این چیز های الکی فکر کنید برین روی جیلبریک کردن iOS فکر کنید

  1. alireza می گوید

   با توجه به اینکه کامنت بنده رو حذف کردن(!)کاملا با حرف این دوست عزیزمون موافقم.اون ور دنیا دارن تو مریخ شنبلیله میکارن ما هنوز اندرخم یک کوچه ایم و یه عده هنوز فرق غیرت و تعصب بیجا رو نمیدونن…

   1. admin می گوید

    دوست من یک سری حرفای سیاسی برای سایت مشکل ساز میشه !‌تقسیر ما نیست عزیزم !! شاید هم عقیده باشیم اما متاسفانه نمیشه به نمایش گذاشت 😉

 16. fuxco می گوید

  آقایونی که سنگ امریکا رو به سینه میزنید متاسفم برای شمایی که غیرتت و ایرانی بودنت تا این حد پایین اومده که از کشور هایی که فقط مثل زالو بودن چه زمان شاهی که فقط نقشه کشورمون رو کوچیک کردن و شاهه کشور مثل سگ دستاموزشون بود و تا بهش اجازه نمیدادن حق نداشت سره جاش بشینه چه الان که با نامردی تمام کشور رو تحریم میکنن حمایت میکنین از کشوری که هواپیمای مسافربریه کشورت رو باموشک میزنه و به جای معضرت خواهی مدال افتخار به کاپیتان ناو میدن… تو ایرانی….؟؟؟؟
  ۲ ماه ماهواره هاتون رو جمع کنین فقط ۲ ماه…به خدا دارن غیرتتون رو ازتون میگیرن…
  WAKE UP..

  1. koukou می گوید

   موافقم با این ماهواره ها هممونو دارن بی غیرت میکنن حس جهاد ازمون خارج شده
   امروز برج میلاد و نقشونه فردا نوبت خواهرا و مادرامونه نمیدونم چی بگم هممونو از درون کشتن

 17. Moh3nj می گوید

  بابا چرا یکی یه حرفی زده شما به خودتون گرفتید ؟ آخه اون کجاش نقشه ایران هست؟! سری angry birds دو هزار تا مرحله و مپ داره که هر کدومش یه طرح هست عجیب نیست که حالا یکیش اتفاقی یکم شبیه به نقشه ایران بشه یا اون عکس دوم هیچ ربطی به برج میلاد نداره بازم تا دلتون بخواد برج محابراتی تو دنیا هست که معماریشون به همین شکله عکس سوم هم درسته شبیه به مسجد هست ولی به ایران توهین نشده اگه شده باشه هم به اسلام توهین شده که اونم چیز جدید و تازه ای نیست دیگه این روزا مد شده و با چیزایی که مردم دنیا از اسلام و مسلمونای تند رو دیدن حق دارن به خدا
  ما که خودمون مسلمونیم بلایی به سرمون آوردن که همه دین گریز شدن وای به حال اونا

  1. koukou می گوید

   داداش گلم اگر بخوای از قصد هم نقشه ایرانو درست کنی به این تمیزی در نمیاد چی میگی!!
   این دفه اولشون نیست اخری هم نخواهد بود

 18. مجتبی می گوید

  درود بر شما .واقعا اگه ما ایرانیا دست به دست هم بدیم و دلهامون روی دل همدیگه باشه این احمق ها هیچ وقت اجازه همچین کاری رو به خودشون نمیدن .به امید ان روز…….

 19. moein می گوید

  دوستان اینکه مقدسات مارو مسخره کردن درست
  ولی به حرف گربه سیاه که بارون نمیاد
  یعنی اینکه مثلا اگه توی این بازی برج میلاد و مسجد و … رو خراب کنند واقعا اونا خراب میشن؟؟؟؟؟
  به نظر من به عقل ناقص اون طراح بازی راه نداده که طرح مناسبتری داشته باشه
  در کل اونا در حدی نیستن که بخوان همچین غلطی بکنند
  به قول دیگر دوستان ما که داریم مفتی بازی میکنیم پس برای اونا هیچ فرقی نداره که این بازی هارو حذف کنیم یا نه

 20. مرتضی می گوید

  وقتی با ادعای تمدن چهار هزار ساله خودمون هر اتفاقی میوفته پرچم اسرائیل و آمریکارو آتیش میزنیم، با اینکه میدونیم پرچم هر کشور واسش مقدسه، باید قبول کمیم که در جواب به مقدسات ما هم توهین بشه.. چیزی که عوض داره گله نداره.. پس سعی کنیم به اندازه تمدنمون شخصیت به خرج بدیم تا از این اتفاقا نیوفته..

 21. koukou می گوید

  ببینین ما ایرانیا چقدر قدرت گرقتیم که اینا تو بازیاشون فقط میتونن عقده هاشونو خالی کنن
  هر چقدر دوست دارن میتونن بزنن برج میلاد مارو خراب کنن ولی واقعیت تغییر نمیکنه

 22. saeed می گوید

  حالا آقاجون بیاین یه پیش دستی کنیم چون اپل یه شرکت غربی مثل rovio هستش واحتمال توهین به مقدسات ما هم تو این شرکتها زیاده کلا هرچی وسیله از اپل داریم رو بفروشیم تا مشت بزرگتری بردهان استکبار جهانی باشد.

 23. amir می گوید

  چه فرقی داره مسجد ایران باشه یا جای دیگه مسجد که هست.

 24. مهدي می گوید

  ههههههههه تازه فهمیده خیلی ایکیویی خب بزار مصخره کنن چی می شه؟بهترین شرکت و محبوب ترین شرکت دنیا رو به خاطر حقیقت که می گه توهین می کنین که چی بشه؟
  خوبه فقط شعار بدین ببینیم کجا می رسیم؟

 25. sina می گوید

  خدا لعنتشون کنه

 26. farshid.d.mcu می گوید

  در رابطه با سوال اخرتون باید بگم که بله
  البته واقعا جای شرمساری داره واسه خود شما که اینقدر کند ذهن هستید

 27. armin می گوید

  اخه شما چرا اینجوی هستید اون برج tv tower هست که تو اکٍثر کشور های دنیا هست چه ربطی داره کلا خوشتون میاد یه درگیری راهبندازید.

 28. mohammadeshaghi می گوید

  ببینید هیچ کدوم از این تصاویر دقیق مال ایران نیست

  برای مثال اون برجه میتونه برج ایفل هم باشه

  یا اون مسجده که حتما مال ایران نیست

 29. Ayin می گوید

  کمی شما تفکر کن هر گردی که گردو نیست اخه تصویر اول کجاش شبیه ایرانه ؟؟؟واقعا هر شکل اینطوری یعنی ایران؟؟
  خوب تصویر بعدی رو شما نگاه کن ببین هزاران برج در دنیا شبیه برج میلاد هست در واقع برج میلاد شبیه هزاران برج دیگر هست و از اون ها تقلید شده
  در مورد تصویر بعدی نظری نمیدم چون به مسجد بی شباهت نیست ولی خیلی از بنا های کشور های مثلا بودایی یا کاخ های قدیمی مانند مسجدند
  ولی دیگه بزرگش نکنیم

 30. سعید می گوید

  چیزی که در عکس آخر دیده میشه خیلی با حقیقت فاصله نداره …

 31. iAm می گوید

  Big piggies و angry season رو حذف میکنم

 32. alireza می گوید

  به نظر من این طرز فکر ایرانیا که فکر میکنن تمام جهان داره بهشون توهین میکنه داره ما رو به زیر میکشه.همین اتفاقاتی که داره داخل کشور میوفته.واقعا اگر به توهین کردن بود چینی ها بیشتر از همه جای دنیا داره بهش توهین میشه!یه نگاه به بازیهایی که عرضه شده و میشه بندازید.تو هربازی که چینی ها هستن کلمه dog بیداد میکنه!بازی sleeping dogs , بازی watch dogs که هنوز نیومده و خیلی بازیهای دیگه.بهتره یکم انعطاف پذیرتر باشیم و از این حالت خشک دربیایم تا اینقدر راحت نشکنیم.

 33. سعید می گوید

  سلام به همه آقا این خبر هم ببینید http://iaks1.ir/post/60 این پست مربوط به ۳۱ شهریور ۹۱ می باشد.

 34. pouria می گوید

  shomaham engar montazerid ye chizi shabihe tohin be khodeton bebinid alaki bozorgesh konid baba bikhial ma age yekam sanate bazimon pishrafte bood haminkaro bahashon mikardim kho badbakhti haminam nadarim

 35. امید می گوید

  اینو که خیلی وقت پیش اخبار ۲۰:۳۰ گفته بود که! خیلـــــــــــــــــــی وقت پیش!!!!

  1. admin می گوید

   بله درسته ! تا به حال در اپل اپس نبود که قرار گرفت. اگه قدیمی هست شما ببخشید . فقط چون مهم بود !‌

 36. pouya می گوید

  اگه ما فقط به چشم بازی بهش نگاه کنیم برای شادی و اصن این چیرا به ذهنمون نیاد هیچ مشکلی هم نیست !

 37. محمدرضا می گوید

  حقمونه! وقتی انتظار داریم به همه توهین کنیم به قول همین اقا به کل کشورا مرگ بفرستیم بایدم این کار رو بکنن! وقتی می خوایم با همه دشمنی ایجاد کنیم انها هم میکتن! البته ایرانیا خیلی خیلی بیجنبن!

 38. مهدی می گوید

  سلام به همه دوستان
  اینکه فقط یه بازیه درست . اما همه چیز از همین جا شروع میشه.وقتی حمله به اعتقادات ما اینقدر برای اونا مهمه که تو بازیهاشون هم فرصت رو از دست نمیدن ، چرا باید ما بی تفاوت باشیم ؟

  1. ara6 می گوید

   آخه یعنی اینو کی کشف کرده که داره به ایران توهین میشه من که بازی کردم ولی اصلا دقت نکردم کلا زندگیمون این شده که ببینیم کی توهین کرده کی نکرده

 39. Armin می گوید

  خوبه که یه وبسایت و نویسندگانش یک خط فکری رو دنبال کنند. شما اینجا اینو نوشتی و یکی دیگه یه نرم افزار از همون شرکت رو آپلود کرده. این بماند. خیلی از مراحل این بازی یا بازی های دیگه می تونه مربوط بشه به خیلی کشورها. اون تصویری که از برج میلاد می بینی هم باید گفت طرح پایه برای یه برج مخابراتی همینه. طرح مسجد هم که می شه گفت یه کاخ یا هر چیز دیگست. اینها هم به کنار. من حرف های شما رو قبول دارم که نباید به اعتقادات هیچکس توهین کرد. اما اینها توهینه؟ ما وقتی می گیم مرگ بر آمریکا داریم تمام مردم آمریکا رو خطاب قرار می دیم و این باعث می شه مردم همه دنیا از ما متنفر باشن. تو یه بازی آنلاین که چندتا از بچه های همین سایت هم با ما بودن،می دیدیم که همشون به ماها می گفتن عرب تروریست. مقصر خودمونیم. به خداوندی خدا که مقصر خودمونیم.

  1. pouria می گوید

   eyval

  2. ara6 می گوید

   حرفت عالی بود واقعا همینه

 40. mina می گوید

  اینکه فکر کنید شرکت رویو یا گوگل و دیگران با ایران مشکل شخصی دارن کاملا اشتباهه
  اگر قوانین آمریکا و نفوذ داخلی به این شرکت ها نبود هرگز این رفتار های زشت وجود نداشت

 41. milad می گوید

  این فقط یه بازیه!!!
  اگه این جوره که چینی ها باید خودکشی کنند!!!

  1. Ayin می گوید

   شما فکرت بازه دوست عزیز خیلی ها افراطی عمل میکنند

 42. morteza می گوید

  منم حرف این دوست عزیز بالایی رو تایید میکنم . بعدشم این یه بازیه . نباید اینقدر تحت تاثیر قرار بگیریم . وقتی عکس العمل نشون بدی حس ضعف خودمون رو نشون میدیم . گرچه این مملکت (توی این زمان ) ارزشش رو نداره ادم جونش رو براش خطر بندازه ولی یه موقع حمله ای بشه جوابشون همون جا داده میشه .

  1. morteza می گوید

   lمنظورم از پست بالایی پست اول بود .زمانی که من کامنت زدم پست ها نبود !
   زیاد حساست به خرج میدین . خذف کنین نکنین واسه اون ها فرقی نداره .

  2. reza می گوید

   دوستانی که میگن این فقط یه بازیه و نباید حساس شد بدونید که اگر ایندفعه ببینن عین خیالمون هم نیست دفعه بعد قبیح تر میشن و به جایی میرسن که بجای خوک باید یه ایرانی رو بکشی تا بری مرحله بعد….
   منم این بازی رو SHIFT DELETE کردم

  3. امیر می گوید

   َتو مودنی اصلا دین یعنی چی دارن به پیامبر وبه خانه ی خدا توهین میکنن تو نشستی میگی عیب نداره ماباید از دینمون حمایت کنیم

 43. Mehdi می گوید

  سلام دوست عزیز
  واقعاً متاسفم برای این کار شرمانه مگر ما با مقدسات انها کاری داریم که همچین نامردی میکنن؟
  الحق که در مسائل دینی احمق اند!
  من هم بازی هارو که داشتم پاک کردم و هیچ وقت دیگر حتیّ اگر معضرت خواهی هم کنن از بازی هایشان استفاده نمی کنم حتیّ اگر بهترین و ناب ترین باری دنیا باشد

  1. milad می گوید

   با مقدسات آن ها کار نداریم ولی وقتی آن ها را به مرگ تهدید میکنند باید هم اینجوری شه.

 44. Golzar می گوید

  شرم بر Rovio.لعنت به دشمنان ایران!
  واقعا حیف اون همه وقتی که برای بازی های این شرکت نوپا تلف شد!حیف.
  DELETE ALL

 45. mohammad reza می گوید

  masalan tahrimesh kardin
  az khodasham hast engar pol midadim mikharidim bazisho hamamon dashtim mofti bazi mikardim dige

 46. فقط کنسول x360 ps3 می گوید

  همش تقصیر خدمونه …. وفطی با تمام دنیا هر نماز جمعه مرگ بفرستی میشه همین برادر..

  1. شایان می گوید

   حق با شماستتتتتتتتتتتتت

  2. سارا می گوید

   سخت نگیرید بچه ها این یه بازیه. همین. حالا شاید اون عکس اولی مثل نقشه ایران باشه ولی بقیشون فکر نکنم به ما ربطی داشته باشه.

  3. Arshia می گوید

   واقعا برای کسی که اینو نوشته متاسفم آقا برج میلاد کجا بود؟؟؟؟؟؟؟ واقعا مسخرست مگه هر برجی برج میلاده. مسجد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هر خونه ای مگه مسجده؟؟؟؟؟؟ نقشه ایران واقعا به نظرتون خنده دار نیست؟؟؟؟؟ دوستان خواهش میکنم یه ذره فکر کنین

  4. Jay-z-s می گوید

   خیلی خندیدم ، دمت جیز
   شما وقتی یه حرفی میزنی باید سند و مدرک رو کنی نه فقط اینکه یه اسکرین شاترو نشون بدیکه حتی با پینت ویندوز هم میشه درستش کرد.
   برج میلاد و مسجد و از این چیزا سازه های عام هستن، تو اروپا تقریبا هر کشور یه برج داره مثل برج میلاد ،، در مورد مسجد هم بگم هر گردی گردو نیست.
   اونطرف رو هم ببینید که ما هر روز تو خیابون میگیم مرگ بر امریکا و فلان… هر عملی را عکس العملیست ، اونام تلافی میکنن
   اگه هم مشکلی داشت کسی اول نمیره اپل امریکا رو نمیگیره و دوما نمیره شعار بده
   شما بگو تو کدوم مرحله و ورژنش این شکلها رو پیدا کردی بعد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.