برترین نرم افزارهای ورزش و تناسب اندام iOS در سال ۲۰۱۳

تاکنون برترین نرم افزارهای دسته ی عکاسی و فیلمبرداری و هواشناسی و آب و هوای iOS در سال ۲۰۱۳ را برایتان مشخص کرده ایم . امروز نیز قصد داریم تا برترینهای iOS در دسته ی ورزشی و تناسب اندام را به شما عزیزان معرفی کنیم . با گسترش زندگی آپارتمانی و شتاب زندگی های امروزه ، شاید خیلی از افراد ورزش و فعالیتهای بدنی را از برنامه ی زندگی خود حذف کرده اند و در اوقات فراغت خودشان ترجیح میدهند تا لول Clumsy Ninja  خودشون را بالا ببرند تا اینکه به پارک بروند و دسته جمعی والیبال بازی بکنند !

 

اما دنیای دیجیتال ، باز هم راه حلهایی را ارائه کرده است تا بلکه بتواند ما را از مسیرهمیشگی کامپیوتر تا دستشویی منحرف کند ! در سیستم عامل iOS نیز توسعه دهندگان بسیاری وجود دارند که هدفشان ، افزایش فعالیت های بدنی ما و نظم دادن به آنهاست که امروز تصمیم گرفته ایم تا در مطلبی به معرفی برترینهای این دسته بپردازیم .

 

Pedometer++ ، قدمهایتان را بشمارید !

 

Pedometer++-1

 

این نرم افزار ، از آندسته برنامه هایی است که با نگه داشتن رکوردهای شما ، باعث ایجاد انگیزه برای فعالیت بیشتر میشود . Pedometer++ قدمهای شما را میشمارد و میزان فعالیت و استقامت شما را در هر روز اندازه گیری میکند تا بتوانید در پایان هر هفته ، یک جمع بندی جالب از تحرک هفتگی خود بدست بیاورید . همچنین میتوانید تا در هر روز برای خود یک هدف تایین کنید و به سوی آن پیش بروید . از دیگر ویژگی های جالب این برنامه ، تغییر لحظه به لحظه ی آمار در آیکون آن است که به شما اجازه میدهد بدون ورود به برنامه ، اطلاعات را بخوانید .

 

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود از اپ استور به طور رایگان ( آیفون و آیپاد تاچ با iOS 7.0 و بالاتر )

 

 

Nike+ Move ، تکنولوژی در خدمت شما !

 

Nike+-Move-1

 

این برنامه از جمله اولین برنامه هایی است که خود را با چیپ های M7 اپل ، همگام کرده است . با استفاده از این برنامه ی کمپانی خوشنام نایک ، میتوانید نه تنها قدم هایتان بلکه تمام حرکات جزئی خود را اندازه گیری کنید . در واقع این نرم افزار تمام تحرکات دست ، پا ، سر و همه ی اعضای شما را رصد میکند و در پایان روز ، آمار آنرا در اختیارتان میگذارد . رابط کاربری این برنامه نیز واقعا حالت جذاب و پویایی دارد و به زیبایی طراحی شده است . مطمئنا تجربه ی این برنامه به همراه دستبندهای FuelBand نایک و رقابت با جامعه ی جهانی در کسب رکوردهای بیشتر ، شما را به فعالیت بیشتر وادار میکند !

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود از اپ استور به طور رایگان ( آیفون و آیپاد تاچ با iOS 7.0 وبالاتر )

 

 

Moves ، همه چیز تحت کنترل است !

 

Moves-1

 

در حالی که خیلی از برنامه نویسان در حال کوچ به سوگلی اپل ، آیفون ۵s و آی او اس ۷ هستند ، اما کمپانی ProtoGeo Oy هنوز هم قدیمی ها را دوست دارد و برنامه های خود را برای دیگر نسخه ها هم عرضه میکند . در این نرم افزار هم شما میتوانید مدیریت ویژه ای بر روی فعالیتهای روزانه ی خودتون داشته باشید و در رابط کاربری جالبی ، تمام اونها را به صورت یک اینفوگرافی داشته باشید . این نرم افزار قابلیتهای دیگری نیز دارد که البته بعضی از آنها فقط بر روی ۵s کار میکند !

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود با لینک مستقیم از اپل اپس

دانلود از اپ استور با قیمت ۲٫۹۹ دلار ( آیفون ، آیپاد تاچ و آیپد با iOS 6.0 و بالاتر )

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

 

 

Argus خوردن و خوابیدن و فعالیت شما را زیر نظر دارد !

 

Argus-1

 

شاید که برنامه نایک ، یکی از اولین استفاده کنندگان از چیپ M7 بود اما Argus ، اولین برنامه ی هماهنگ شده با این چیپست قدرتمند بود . اولین بار که این برنامه را اجرا میکنید ، رابط کاربری متفاوت آن به چشم می آید و شما مجموعه ای از اطلاعات مختلف را در شش ضلعی های زیبایی مشاهده خواهید کرد . این نرم افزار علاوه بر فعالیتهای بدنی شما ، مقدار غذا خوردن و کالری های دریافتی ، شمارنده ی قدم ، جی پی اس ، آب و هوا و تاریخ را هم به شما نمایش میدهد . همچنین آمارهای هفتگی ، روزانه و ماهانه ی این نرم افزار نیز به شما شناخت بیشتری از خودتان میدهد .

 

 

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود از اپ استور با قیمت ۱٫۹۹ دلار ( آیفون و آیپاد تاچ با iOS 6.0 و بالاتر )

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

 

 

کنترل تک تک عضلات با نرم افزار UniqueTrainer

 

UniqueTrainer-1

 

این نرم افزار ، یکی از پیشرفته ترین و جالبترین نرم افزارهایی از این دسته است که تاکنون برای iOS عرضه شده است . با استفاده از این نرم افزار میتوانید فعالیتهای مربوط به هر قسمت از بدن رو مشاهده کنید و حتی اونرو به صورت سه بعدی و بر روی یک نمونه ی انسان شبیه سازی شده تماشا کنید که میتواند درک بهتر و کاملتری از اثرات فعالیت بر روی هر قسمت رو در اختیارتان قرار دهد . این برنامه از معدود برنامه هاییست که از تکنولوژی motion capture پشتیبانی میکند و به طور هوشمند میتواند فعالیتهای مربوط به هر قسمت از بدن را تشخیص دهد .

 

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود از اپ استور با قیمت ۱٫۹۹ دلار ( آیفون و آیپاد تاچ با iOS 6.0 و بالاتر )

 

 

۷-Minute Workout ، ورزش صحیح را بیاموزید

 

7-minute-workout

 

با استفاده از این نرم افزار میتونید انجام انواع نرمشها و بدنسازی های مختلف را به طور کامل آموزش ببینید . این برنامه دارای بیش از ۲۰۰ حرکت مختلف است که هرکدام دارای فیلمها و آموزشهای قدم به قدم هستند ؛ ۱۰۰ حرکت پیشرفته ی دیگر نیز وجود دارند که آمادگی بدنی بیشتری را میطلبد . امکان جالبی که در این نرم افزار وجود دارد ، اینست که شما میتوانید درجه ی سختی حرکتها را تغییر دهید و متناسب با آمادگی بدنی خودتان ، فعالیتهای مناسب را انتخاب کنید . همچنین میتوانید چندین حرکت مختلف را انتخاب کنید و برنامه ی ورزشی خاص خود را تشکیل دهید .

 

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود با لینک مستقیم از اپل اپس

دانلود از اپ استور با قیمت ۱٫۹۹ دلار ( آیفون ، آیپاد تاچ و آیپد با iOS 5.0 و بالاتر )

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

 

 

Performance Stretching ، کشش از همه چیز مهمتر است !

 

Performance-Stretching

 

اگر اهل ورزش حرفه ای و استاندارد باشید ، میدانید که حرکتهای کششی ، مهمترین بخش برای شروع ورزش هستند و هیچ ورزشکار حرفه ای ای ، بدون فعالیتهای کششی سراغ چیزهای دیگر نمیرود . این نرم افزار ، بیش از ۱۵۰ حرکت مختلف را به شما آموزش میدهد که هرکدام مخصوص بخشی از بدن هستند و تقریبا تمام نیازهای شما در این زمینه را برطرف میکنند . آموزشهای این نرم افزار همگی توسط مربی های برتر بدنسازی تهیه شده اند و دارای استانداردهای جهانی میباشند .

 

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود از اپ استور با قیمت ۱٫۹۹ دلار ( آیفون و آیپاد تاچ با iOS 5.0 و بالاتر )

 

 

Relaxia ، ریلکس ریلکس ریلکس تر !

 

Relaxia-1

 

تقریبا همه میدانند که اعصاب سالم ، مهمترین چیز برای داشتن یک بدن سلامت است . با تنش ها و استرس هایی که این روزها بر زندگی خیلی از افراد سایه انداخته است ، شاید هیچ چیز به اندازه ی آرامش واستراحت کافی نمیتواند به شما کمک کند . با استفاده از این نرم افزار ، میتوانید مدیریت کاملی بر روی استراحت روزانه و شبانه ی خودتان داشته باشید و بر کیفیت آن نظارت کنید . همچنین در این برنامه ، تعداد زیادی تصاویر و موزیکهای آرامبخش وجود دارند که شما را برای یک خواب عمیق ، آماده میکنند .

 

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود از اپ استور با قیمت ۲٫۹۹ دلار ( آیفون ،  آیپاد تاچ و آیپد با iOS 6.0 و بالاتر )

 

 

Fit Star: Tony Gonzalez ، ورزش به سبک یک قهرمان فوتبال آمریکایی !

 

FitStar

 

اگر شما هم میخواهید تا یک قهرمان مشهور دنیای ورزش را به عنوان مربی اختصاصیتان استخدام کنید ، اکنون به خواستتون رسیدید ! در این نرم افزار ، شما تحت آموزشهای یک قهرمان حرفه ای کار خود را آغاز میکنید و با انتخاب برنامه های مناسب خودتان ، شاید شما نیز به یک قهرمان تبدیل شوید ! این نرم افزار در ابتدا به شما یک برنامه ی عادی را پیشنهاد میکند که درصورت افزایش قدرتتان ، میتوانید برنامه های بیشتری را از آن خریداری کنید و به سوی قهرمانی حرکت کنید .

 

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود از اپ استور به طور رایگان ( آیفون ، آیپاد تاچ و آیپد با iOS 7.0 و بالاتر )

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

 

 

Runtastic Six Pack Abs ، شکمهای دو تکه را به شش تکه تبدیل کنید !

 

Runtastic-Six-Pack-Abs-1

 

این برنامه به طور مستقیم عضوی از بدن را مورد حمله قرار میدهد که همه ی افراد از آن شکایت دارند ، شکم ! با استفاده از آموزشهایی که در این برنامه وجود دارند ، شما میتوانید قدم به قدم به هدف خود نزدیکتر شوید و تناسب اندام خودتان را بدست بیاورید . تمام تمرینات این نرم افزار ، مختص شکم و عضلات پهلو هستند و شما را در فرم دادن به این اعضا ، کمک میکند . البته استفاده از تمام برنامه ها و امکانات این نرم افزار ، رایگان نیست و برای آن شش تکه ، کمی هم باید پول خرج کنید !

 

سایت سازنده ی نرم افزار

دانلود با لینک مستقیم از اپل اپس

دانلود از اپ استور به طور رایگان ( آیفون ، آیپاد تاچ و آیپد با iOS 6.0 و بالاتر )

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

 

 

امیدوارم تا با خواندن این مطلب ، حداقل برای امشب انگیزه پیدا کرده باشید تا کمی هم از تردمیل گوشه ی خانه تان استفاده کنید و یه سری هم به پارک بزنید ؛ راستی فردا شنبه است و میتوانید از همین شنبه ، ورش رو شروع کنید ! شما نیز برنامه های مفیدی را که در این دسته میشناسید ، معرفی کنید تا دیگران هم از آنها استفاده کنند . همچنین به ما بگویید که دوست دارید نرم افزارهای بعدی در چه دسته ای معرفی شوند .

 

امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید !

21 نظرات
 1. قیمت روز سکه بهار آزادی می گوید

  خیلی خوب ومفید بود ممنون از سایت خوبتون.

 2. Parham می گوید

  Kheili ali bud. Tashakor. Bazam az ina bezarid.

 3. vahidaz می گوید

  من اینو تو یه سایت خارجکی خوندم آخرش یه نظرسنجی گذاشته بود که کاربرا از کدوم استفاده میکنن بهتره شمام این کارو بکنید ممنون

 4. shakib_s310 می گوید

  mer30 man ke ye rejim niaz daram

 5. afshinh3 می گوید

  Agha in dafe bad jooor ta-hrim kardana,asan nemishe az software update, check for update o bezanim, hat an bayad chiz p n roshan konim ba location o off komi, chera yehoyi intori shod?? Ah

 6. iAi95 می گوید

  dastet dard nakone
  kheyli dooset darim

 7. Yashar17 می گوید

  دانلود از اپ استور به طور رایگان!!!
  بهتره بنویسید.
  دانلود از اپ تحر/یم به طور اعصاب خورد کن!
  بهتره والله

  1. i-OmidR می گوید

   اصلا دانلود ننویسیم بهتره !
   بنویسیم مواجه شدن با ارور ۱۰۰۹ به صورت رایگان 🙂

  2. Yashar17 می گوید

   اشتباه شد،
   تحر-یم استور
   D:

  3. Yashar17 می گوید

   گل گفتی

  4. i-OmidR می گوید

   یا ۱۰۰۹ استور هم بد نیست

  5. Yashar17 می گوید

   ١٠٠٩ موقت استور
   دی:

 8. i-OmidR می گوید

  با حال بود !
  مرسی

 9. Specter می گوید

  مرسی رضا جان :X

  Keep Going Man 😀

 10. مهرنوش می گوید

  من وقتی این بچه ی کره ای نازو میبینم اعصابم به هم میریزه اصلا میخوام بخورمش از بس با نمک و با کلاسه هر روز میام اپل اپس که اینو بیینم عزییزززززززززم

  1. iReza Grand می گوید

   :دی

 11. raei می گوید

  این برنامه ها چجوری قدم ها و حرکت های ما رو میشمرن؟

  1. iReza Grand می گوید

   با استفاده از جی پی اس و تخمین مسافت طی شده .
   البته بعضی هاشون هم مثل برنامه ی نایک ، از سنسورهای مختلف استفاده میکنند.

 12. Mostafa می گوید

  ممنون ولی با این ارور ١٠٠٩ مگه میشه :'(

 13. محمد می گوید

  وقتی مینویسین دانلود از اپ استور بصورت رایگان اعصابم میریزه به هم !!!!

  1. فقط می گوید

   کاملا درسته
   کلمه اپ استورو که میبینم اولین چیزی که جلوی چشام میاد ۱۰۰۹ هستش
   لطفا خودتون بزاید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.