برترین نرم افزارهای هواشناسی و آب و هوای iOS در سال ۲۰۱۳

هفته ی گذشته ، برترین نرم افزارهای عکاسی و فیلمبرداری iOS در سال ۲۰۱۳ را برایتان معرفی کردیم . همانطور که به شما عزیزان قول داده بودیم ، قرار است تا به تدریج و همانطور که به پایان سال ۲۰۱۳ میلادی نزدیک میشویم ، برترین نرم افزارها و بازی های iOS در هر دسته را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترینها را گلچین کنید و از دانلود انبوهی از برنامه های مختلف نجات پیدا کنید . این انتخابها براساس امتیازات سایتهای مختلف و بازخوردهای جهانی آن برنامه در اپ استور میباشد . این هفته نیز تصمیم گرفته ایم  تا برترین نرم افزارها در دسته ی پیش بینی آب و هوا و هواشناسی آی دیوایسها را انتخاب کنیم که مطمئنا این روزها ، خیلی از افراد استفاده های زیادی از آنها میکنند و این برنامه ها طرفداران زیادی پیدا کرده اند .

 

Yahoo Weather ، آب و هوا و دیگر هیچ !

 

Yahoo-Weather-photo-description

 

وقتی که یاهو این نرم افزار را برای iOS عرضه کرد ، نرم افزار آب و هوای خود اپل هم از چشم افتاد و این برنامه تبدیل به انتخاب تمام آب و هوا دوستان (!) شد . وقتی که این برنامه رو برای اولین بار اجرا میکنید ، رابط کاربری زیبا و محیط مینی مالیستی اون ، هر چشمی رو خیره ی خودش خواهد کرد . شما میتونید شهرهای مورد علاقه ی خودتان از سراسر جهان را بوکمارک کنید تا اطلاعات کاملی از وضعیت جوی اونها بدست بیاورید . نمایش دمای ساعتهای مختلف روز ، پیش بینی آب و هوای ۱۰ روز آینده و البته باز هم رابط کاربری زیبا ، از مهمترین ویژگی های این برنامه هستند . این برنامه ، پیش از این نیز جزو برترین نرم افزارهای WWDC سال ۲۰۱۳ قرار گرفته بود .

 

دانلود با لینک مستقیم از اپل اپس

دانلود از اپ استور به طور رایگان

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

 

 

تسلط کامل بر روی آب و هوا با نرم افزار Perfect Weather

 

Perfect-Weather

 

بعضی از نرم افزارها هستند که زیبایی فوق العاده ای دارند اما از لحاظ کاربرد ، چندان قدرتمند نیستند ؛ برخی نیز هستند که انبوهی از اطلاعات را در اختیارتان میگذارند ، اما رابط کاربری زیبای ندارند و حوصله تان را سر میبرند . این نرم افزار هر دو ویژگی بالا را باهم دارد . در این برنامه ، شما میتوانید اطلاعات مربوط به دمای روزانه ، رادارهای هواشناسی و اطلاعات جوی نقاط مختلف جهان را به طور دسته بندی شده و مرتب ، دریافت کنید .

 

دانلود از اپ استور با قیمت ۲٫۹۹ دلار

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

 

 

آب و هوا در یک خط با نرم افزار Weather Line

 

Weather-Line

 

همیشه هم برای نشان دادن آب و هوا ، نیاز به تصاویر و گرافیکهای شبیه سازی شده نیست ؛ این نرم افزار مهمترین اطلاعاتی را که نیاز دارید ، در یک خط در اختیارتان میگذارد تا در سریعترین زمان ممکن ، از وضعیت جوی آگاه شوید . این نرم افزار ، چارتهای مختلفی دارد و اطلاعات را به صورت ساعتی ، روزانه و ماهانه از ۳۶ ساعت تا ۱۲ ماه آینده به شما نشان میدهد و برای کسانی که در حال برنامه ریزی طولانی برای سفرهای آینده هستند ، میتواند بسیار کاربردی باشد .

 

دانلود از اپ استور با قیمت ۲٫۹۹ دلار

 

 

نمایش آب و هوا به سبک فیلمهای سینمایی با Today Weather

 

Today-Weather

 

این نرم افزار در صفحه ی اصلی خود ، تمام اطلاعات آب و هوا و دمای آنروز را بطور مختصر و مفید در اختیارتان میگذارد تا سریعا تصمیم بگیرید که با خودتان چتر ببرید یا نه ! اما اگر نیاز به اطلاعات بیشتر و گسترده تری دارید ، باز هم این نرم افزار میتواند با نمایش وضعیت جوی ، تغییرات ناگهانی آب و هوا و پیشبینی روزهای آینده ، به شما کمک کند .

 

دانلود از اپ استور با قیمت ۱٫۹۹ دلار

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

 

پیش بینی رنگی با نرم افزار Shade

 

Shade

 

این نرم افزار برای کسانی طراحی شده که جلوه های بصری و گرافیکی براشون از هرچیزی مهمتر است . این نرم افزار ، اطلاعات آب و هوایی را با رنگها و نمادهای رنگی مختلفی نشان میدهد و گرافیک رتینای آن ، هر سلیقه ای را راضی خواهد کرد . مثلا اگر هوا گرم باشد ، این نرم افزار به رنگ قرمز درمیاد و با سردتر شدن هوا ، به تدریج این نرم افزار نیز به سمت رنگ آبی تغییر رنگ میدهد . همچنین این برنامه ، تغییرات لحظه ای را به صورت نمودارهایی نمایش میدهد که با انتخاب هر کدام ، اطلاعات گسترده تری را مشاهده خواهید کرد .

 

دانلود از اپ استور با قیمت ۱٫۹۹ دلار

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

 

 

مقدار زیادی گرافیک + کمی هم آب و هوا = Nice Weather 2

 

Nice-Weather-2

 

این نرم افزار هم یکی دیگر از مثالهایی است که گرافیک رتینا و کارایی را با هم ترکیب کرده است . این برنامه ، یک نمودار کلی در صفحه ی اصلی خود دارد که سرعت آن بستگی به سرعت باد دارد و تغییرات آب و هوا نیز به صورت آنی نمایش داده میشوند . تغییر دادن روزها ، تاریخ و دیگر متغیرها هم بسیار زیبا و آسان خواهد بود بدلیل اینکه کنترلرهای لمسی این برنامه ، بسیار روان و راحت طراحی شده اند .

 

دانلود از اپ استور به طور رایگان

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

 

 

نرم افزار Haze برای تنبل ها و راحت طلب ها !

 

Haze

 

امروزه زندگی خیلی از افراد در این روزها ، با شتاب و سرعت زیادی همراه است و متاسفانه افراد ، وقت کمی برای انجام کارها با جزییات دارند و هرچیزی که سریعتر و راحت تر یک کاری را انجام دهد ، به وسیله ی محبوب ما تبدیل میشود ! این نرم افزار نیز از این قاعده مستثنی نیست . وقتی که این نرم افزار را اجرا میکنید ، صفحه ی روشن و بسیار زیبایی را میبینید که تمام اطلاعات مورد نیازتان را در فضایی بدون جزییات و بدون دردسر ، برایتان فراهم میکند .

 

دانلود از اپل اپس با لینک مستقیم ( iOS 6.0 و بالاتر )

دانلود از اپ استور با قیمت ۲٫۹۹ دلار

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

 

 

Weathertron ، به پیش بینی های این نرم افزار اعتماد کنید !

 

Weathertron

 

این نرم افزار یکی از دقیق ترین و قابل اعتماد ترین های این دسته است . تیم پشتیبانی این برنامه ، در سراسر جهان و توسط مراکز هواشناسی معتبری ساپورت میشوند و اطلاعات آب و هوا از جمله دما ، بارش و باد ها را به صورت ساعت به ساعت و یا بازه های زمانی طولانی تر ، در اختیارتان میگذارد  و با داشتن آن بر روی آی دیوایستان ضرر نخواهید کرد !

 

دانلود با لینک مستقیم از اپل اپس ( iOS 6.0 و بالاتر )

دانلود از اپ استور با قیمت ۰٫۹۹ دلار

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس ۲۵pp

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

 

 

Blue ، یک جعبه ی مداد رنگی با قابلیت پیش بینی آب و هوا !

 

Blue

 

با معرفی این نرم افزار ، این قضیه ثابت میشود که ظاهر و گرافیک یک برنامه ، این روزها برای خیلی از iOS بازان مهمتر از هر نکته ی دیگری است ! این نرم افزار ، روش منحصربفرد و جالبی برای نمایش اطلاعات دارد ، به این صورت که هر کدام از مولفه های دما ، بارش ، رطوبت و .. دارای یک رنگ مخصوص به خود هستند و تغییرات آنها با پررنگ یا کمرنگ شدن نوار مخصوص به خودشان ، نشان داده میشود .

 

دانلود از اپ استور با قیمت ۰٫۹۹ دلار

 

 

NOAA Weather Radar ، همه چیز را با هم داشته باشید

 

NOAA-Radar

 

این نرم افزار ، توسط آژانس بین المللی هواشناسی کشور آمریکا پشتیبانی میشود که در سراسر جهان ، پایگاه های متعددی دارد و اطلاعات بسیاری را در اختیارتان میگذارد . شما میتوانید در این برنامه ، اطلاعات مربوط به طوفانها ، بارشها ، تغییرات جوی ، تحرکات ابرها ، دما و روطبت هوا را به صورت روزانه ، ساعتی و یا بازه های دیگر مشاهد کنید . همچنین امکان مشاهده ی رادارهای هواشناسی و نقشه های جهانی نیز از دیگر امکانات آن است .

 

دانلود از اپل اپس با لینک مستقیم ( iOS 5.0 و بالاتر )

دانلود از اپ استور به طور رایگان

دانلود نسخه ی بدون نیاز به جیلبریک از سرویس تانگبو

 

 

این نرم افزارها همانطور که گفتم ، در بین بقیه ی نرم افزارهای عرضه شده ی دسته ی آب و هوای iOS در سال ۲۰۱۳ میلادی ، از لحاظ امتیازات سایتهای مختلف ، رابط کاربری و زیبایی ، کاربرد آسان و شرکت سازنده ، از بقیه بهتر بودند و آنها را به عنوان ۱۰ نرم افزار برتر این دسته انتخاب کردیم . اگر شما نیز نرم افزار های بهتری را در نظر دارید و از کارکرد آنها راضی هستید ، در قسمت نظرات همین پست معرفی کنید تا دیگران نیز استفاده کنند .

 

شما هم به ما بگویید که دوست دارید در کدام دسته ی بازی ها و برنامه ، برترین ها را معرفی کنیم تا بزودی بتوانیم خواسته های شما را برآورده کنیم .

 

امیدوارم که لذت برده باشید و هوای زندگیتان ، همیشه آفتابی و پر از باران عشق و محبت باشد !

46 نظرات
 1. ibehnam می گوید

  آقا باور بفرمایید از نظر دقت و تکامل گزارشات accuweather بی نقص ترین خیلی تعجب کردم تو کل لیست نبود در حالی که تو خیلی تحلیلا اول بوده!!!

  1. iReza Grand می گوید

   بهنام جان
   برنامه ی accuweather یکی از بهترین و دقیق ترین برنامه هاست و شکی تو این زمینه نداریم .
   ولی شما هم باور بفرمایید که این برنامه توی سال ۲۰۱۱ برای اولین بار عرضه شده و نمیتونه توی لیست برنامه های برتر امسال قرار بگیره !

 2. Specter می گوید

  رضا جان مثله همیشه کارت درسته

  فقط در مورد این گونه پست ها یک پیشنهاد داشتم که مثلا Universal بودن یا نبودن نرم افزار هم درج کنی…

  مثلا Yahoo weather در کنار تمام مزایاش نسخه ی ایپد نداره و Universal نیست 🙁

  خیلی گلی :X

  1. iReza Grand می گوید

   نظر لطفتونه .
   چشم حتما توی بقیه ی پستا اینو رعایت میکنم!

 3. monib می گوید

  حالا نمیشه یه چند تا از این سایت خارجیا هم به ما معرفی کنید؟؟

  1. iAmirhosein می گوید

   خدمت شما:
   iclarified.com
   idownloadblog.com
   macrumors.com
   ۹to5mac.com
   appleinsider.com

 4. edris می گوید

  مرسی از معرفی من رو ۵٫۱٫۱هستم میشه بفرمایید کدوم برا این نسخه خ.وبه؟

  1. iReza Grand می گوید

   بهترین گزینه برای شما yahoo Weather هستش.

 5. shayan می گوید

  اقا چیزی ک ذهن منو مشغول کرده اینه که یاهو به این خشگلی داره همه برنامه هاشو واسه ۷ اپ میکنه خیلی تمیز و یکنواخت!!!!
  اونوخ اون یاهو مسنجر لامصب ک مهمتر از همشونه هنوز حتی واسه iphone 5 هم اپتیمایز نشده بعد ی سال و نیم 😐 ۷ پیشکش!!
  فککنم تیم طراحش پشت سیستم مردن درم قفله 😐

  1. iAmirhosein می گوید

   :دی دقیقا

 6. مهرنوش می گوید

  آقای رضا ببخشید اینقدر سوال میپرسم ولی میشه خواهشا جواب بدین من یه آیفون ۵s دارم بعد قبلا ۱٫۳۰ ساعت طول میکشید شارژ بشه ولی از دیروز ۲ ساعت و خورده ای طول میکشه و ۱،۲ ماه هم هست خریدمش میترسم نکنه خراب باشه و از اون هایی باشه که باطریش مشکل داشته و اینکه در کل چه قدر طول میکشه ۵s شارژ بشه و چه قدر دووم میاره مررسی

  1. iReza Grand می گوید

   نه خیالتون راحت ، خراب نیست !
   زمان شارژ شدن همیشه یکسان نیست و به خیلی از موارد بستگی داره . مثلا به ولتاژ برق ورودی ، رطوبت هوا ، دمای آیفون و شارژ و محیط ، مقدار شارژ واقعی باقی مونده توی دیوایس ( نه اونی که نشون میده ) و خیلی از چیزهای دیگه .
   ولی توصیه میکنم برای اینکه باتری تون بازدهی بیشتری داشته باشه ، صبر کنید تا به ۴ یا ۵ درصد برسه و بعد بذارید کامل شارژ بشه . وقتی هم ۱۰۰ درصد شد ، زود درش بیارید و نذارید خیلی توی شارژ بمونه.

  2. Yashar17 می گوید

   از چهل درصد کمتر نکنید که اسیب جدی وارد میشود!

   و یک بار به اینترنت وصل هستید سرعت شارژ شدن کمتر میشه و مواردی مثل این که مولتی تکسکینگتون پره که مصرف میکنه و برق منطقه قوی و ضعیف میشه و به قول این نویسنده عزیز، رطوبت و …

   در کل مال بنده هر دقیقه یک درصد شارژ میشه.

 7. امیر می گوید

  به نظر من accuweather از همشون دقیقتره !

 8. monib می گوید
  1. iReza Grand می گوید

   دوست عزیز نه ایشون از روی ما کپی کرده نه ما از روی ایشون!
   این لیست توسط یک سایت معتبر خارجی تهیه شده و توضیحات و ترجمه و باقی چیزها توسط خودمون بوده .

  2. monib می گوید

   بله ireza جان من به شما کامل اعتماد کردم فقط گفتم خبردار شید که سایتهای دیگه کم میارن کپی میکنن…!!

 9. iMohsen می گوید

  بد نیست از برنامه
  Yowindow
  هم یادی بکنیم، پیش‌بینی ده روزه داره به چه دقتی
  تو تانگبو هم هست البته

 10. سينا می گوید

  سلام. به یک مشکلى برخوردم. امروز صبح که خواستم لاک اسکرین آیفونم رو باز کنم اصلا صفحه نمایش کار نمیکرد. یعنى اصلا هیچ کارى نمیتونم الان بکنم. کنترل سنتر و ناتیفیکیشن رو هم باز میکنم دیگه نمیتونم ببندم. کلا هنگ کرده. چیکار کنم؟؟؟

  1. iReza Grand می گوید

   دیوایس رو ریستارت سخت افزاری کنید ، درست میشه .( دکمه ی هوم و پاور رو با هم نگه دارید تا صفحه خاموش بشه و همینطور نگه دارید تا صفحه دوباره روشن بشه و آرم اپل بیاد . بعد هم دکمه ها رو ول کنید تا دیوایس کاملا بوت بشه.)

 11. iAPPLE می گوید

  ببخشید این سوال را اینجا میپرسم!
  آیا آیفون ۵ اس به شارژ اولیه نیاز دارد یا اینکه باید شارژ ۵ درصد شود و بعد به شارژ زد و وقتی ۱۰۰ درصد شد از شارژ در آورد؟

 12. hadi می گوید

  دستتون درد نکنه بخاطر پست خوبتون اگه میگفتین کدومشون برا ایپد کدومشون برا ایفونه بهتر هم میشد الان ۳تاش رو دانلود کردم هرسه ماله ایفون بود مجبور شدم پاکشون کنم!

 13. nona می گوید

  lotfan narfafzare “Carousel” ra dar sait gharar dahid

 14. mohammad می گوید

  بنظرم هیچکدمشون به پا یاهو نمیرسه.خیلی توپه
  ممنون بابت معرفی

 15. حسین iPod می گوید

  سلام.نرم افزاری هست که بتونم توی آیپادم باهاش لوگو یا آیکون طراحی کنم؟

 16. پرویز می گوید

  Weather HD , Weathr Live هم فوق العادن اگه بخوایم یکیشون رو بخریم کدومو پیشنهاد میدین؟

  1. iReza Grand می گوید

   من Weather HD رو پیشنهاد میکنم ( که البته الان اسمش تغییر کرده به Clear Day )
   لینک دانلود مستقیمش توی اپل اپس هست :
   http://www.appleapps.ir/1391/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%B6%D8%B9-%D9%87%D9%88%D8%A7-weather-hd/

 17. behrang می گوید

  عالی بود مرسی

 18. behzad می گوید

  سلام
  اقا accu weather رو معرفی نکردید.واقعاً عالیه

  1. iReza Grand می گوید

   بله منم با accu کار کردم و جزو بهترین هاست .

 19. Alireza می گوید

  سلام ببخشید أیا اندازه ایکونهای ۵s با ایپد برابر اکه برابر نیست اندازه ایکون های ایفون نسل پنج به بالا چقده؟
  tnx

  1. iAmirhosein می گوید

   خیر دوست من بابر نیستند.فایل هر اپلیکیشن شامل چندین اندازه آیکون می باشد.این آیکون برای آیپد یک اندازه و برای آیفون و آیپاد اندازه دیگری دارد

 20. محمد می گوید

  اقا. App sore دوباره خراب شده که!!!

  1. mojtaba می گوید

   ای رو سرشون خراب بشه بازم ارور ۱۰۰۹ میده من که اسمشو نبر پی ان استفاده کردم واسه دانلود.

  2. پرویز می گوید

   اعصاب نمی زارن واس آدم بمونه که! از تو گوشی چجوری بدانلودیم؟ راهکاری نداره؟

   1. iReza Grand می گوید

    مثل اینکه دوباره آیتیونز رفت رو هوا !

  3. hasib می گوید

   خدا رو شکر ما تحریم نیستیم تو انترنت ما اصلان به اسم شلترینگ چیزی وجود نداره
   نه فیسبوک نه اپ استور
   afghanistan

 21. mojtaba می گوید

  سلام.یه سوال داشتم اگه جواب بدید خیلی لطف مکنید.
  میخواستم بدونم گوشی که تو ایران انلاک باشه میشه تو کشورای دیگه
  هم استفاده کرد مثل انگلیس گوشیم ۴s هستش.

  1. iReza Grand می گوید

   بله ، توی کل جهان میتونید استفاده کنید .

  2. mojtaba می گوید

   ممنون اقا خیلی لطف کردید که جواب دادید خیالم راحت شد.

 22. GAMER می گوید

  داش رضا اینجور پست هات خیلی خوبه…
  فقط لطفا این چند وقته که بازیای فوق العاده ای عرضه میشن،
  حواست به پستایی که نوشتی (یا نوشتن) منتظر لینک مستقیم باشید، باشه…
  چون اول به محشر بودن اون بازی پی می بریم بعد در کمال نا امیدی می بینیم لینک دانلودی وجود نداره!!!
  ممنون

  1. iReza Grand می گوید

   نظر لطفته حسام جان!
   چشم در مورد لینک دانلود هم حتما بررسی میکنیم.

 23. سعید می گوید

  کدومشون بهتر و دقیق تره؟

  1. iReza Grand می گوید

   به نظر من Yahoo Weather

 24. محمد می گوید

  Yahoo weather بهتر از همشونه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.