جیلبریک iOS 10.2 یالو حالا از تمام دستگاه‌های 64 بیتی به غیر از آیفون 7/7 پلاس و آیپد ایر 2 پشتیبانی می‌کند

چند روز پیش، لوکا تدسکو، هکر صاحب نام iOS، جیلبریک یالو را برای iOS 10.2 منتشر کرد که دستگاه‌های محدودی همانند آیفون 6s، آیفون SE و آیپد پرو را پشتیبانی می‌کرد.

خوشبختانه با آپدیتی که به تازگی منتشر شده است، یالو حالا تمام دستگاه‌های 64 بیتی به غیر از آیفون 7، آیفون 7 پلاس و آیپد ایر 2 را پشتیبانی می‌کند. با این به روزرسانی دستگاه‌های زیر در iOS 10.2 جیلبریک می‌شوند:

  • آیفون 6s پلاس، آیفون 6s، آیفون 6 پلاس، آیفون 6، آیفون 5s و آیفون SE
  • آيپد ایر، آیپد مینی 4، آیپد مینی 3، آیپد مینی 2 و آیپد پرو
  • آیپاد تاچ 6

این به روزرسانی نیز به صورت آزمایشی منتشر شده و اشکالاتی را به همراه دارد. اگر مایل به پذیرفتن ریسک و جیلبریک دستگاه خود هستید به آموزش‌های سایت برای این کار مراجعه نمایید. روش جیلبریک iOS 10‌.۲ با iOS 10.1.1 تفاوتی ندارد و کاربران ویندوز و مک می‌توانند با مراجعه به آموزش‌های مربوطه، اقدام به جیلبریک دستگاه خود نمایند.

این جیلبر‌یک نیز همانند جیلبر‌یک iOS 9 پانگو به صورت نیمه پایدار است، یعنی پس از هر بار ریبوت باید با استفاده از برنامه مربوطه دستگاه خود را جیلبریک کنید.

اگر قصد جیلبر‌یک دستگاه خود را دارید، باید در نصب توییک‌ها محتاط باشید چون ممکن است یک توییک ناسازگار منجر به ریستور و از دست رفتن جیلبر‌یک شود. می‌توانید با مراجعه به این لینک، لیست توییک‌های سازگار را مشاهده نمایید.

همچنین بخوانید: یالو، ابزار جیلبر‌یک iOS 10.1.1-10.2 را از کجا دانلود کنیم؟