اولین نسخه آزمایشی OS X 10.11.6 برای توسعه دهندگان منتشر شد

اپل اولین نسخه آزمایشی OS X El Capitan 10.11.6 با شماره ساخت 15G7a برای توسعه دهندگان عرضه کرد. هفته پیش اپل نسخه نهایی OS X El Captain 10.11.5 را منتشر کرد. توسعه دهندگان با مراجعه به این لینک می‌توانند این نسخه آزمایشی را دریافت کنند. کسانی که از نسخه‌های بتا استفاده می‌کنند، با مراجعه به تب Updates اپ استور مک نیز می‌توانند این به روز رسانی را دریافت نمایند.

اولین نسخه آزمایشی OS X El Capitan 10.11.6 برای بهبود عملکرد، ثبات، امنیت و رفع باگ‌ها منتشر شده است. انتظار نمی‌رود که در این به روز رسانی ویژگی مهمی اضافه شده باشد. اپل در 24 ساعت گذشته سه نسخه آزمایشی از سیستم عامل‌های خود منتشر کرد که در هیچکدام ویژگی جدید اضافه نشده است، این فقدان تغییرات به سبب نزدیکی WWDC 2016 است که اپل سری جدید سیستم عامل‌های خود را در آن معرفی می‌کند.

نسخه‌های بتا تنها برای تست و ارزیابی نسخه بعدی OS X می‌باشد. شما نیز اگر علاقمند به استفاده از نسخه‌های آزمایشی می‌باشید همیشه پس از عرضه عمومی می‌توانید با ثبت نام در این لینک از آن‌ها استفاده کنید. ولی پیشنهاد می‌شود اگر مشکل حادی با نسخه آخر عرضه شده ندارید، از نسخه‌های بتا استفاده نکنید.

OS X 10.11.6