site hit counter

توییک YTOldNav ظاهر قبلی نرم افزار یوتیوب را برمی‌گرداند

سه روز پیش نرم افزار رسمی یوتیوب برای آی او اس (YouTube) آپدیت جدیدی را دریافت کرد و این ورژن جدید داخل اپ استور قرار گرفت. تنها چند ساعت پس از این آپدیت، در قسمت نظرات و نقدهای این برنامه، تعداد زیادی از کاربران امتیاز یک ستاره را به آن دادند و نقدهای بسیار منفی و تندی را نصیب آن کردند.

ورژن جدید نرم افزار یوتیوب به چند ابزار جدید ویرایش ویدیو مجهز شده است و ظاهر آن به کلی تغییر کرده است. این تغییر ظاهر به حدی بوده است که اگر با ورژن های قبلی آن کار کرده باشید، احساس میکنید با یک نرم افزار کاملا متفاوت از یک کمپانی دیگر مواجه هستید! این موضوع به مذاق خیلی از کاربران خوش نیامده است و آنها معتقد هستند رابط کاربری قبلی بسیار زیباتر و بهتر بوده است.

توییک YTOldNav ظاهر قبلی نرم افزار یوتیوب را برمی‌گرداند

خرید گیفت کارت آیتونز

البته عدم پشتیبانی از قابلیت picture-in-picture آی او اس ۹ نیز دلیل عده‌ی دیگری از کاربران برای این خشم عمومی بوده است. به تازگی توییکی در سیدیا عرضه شده است که کمک میکند این دسته از کاربران حداقل تا آپدیت بعدی، رابط کاربری دل پسندشان را داشته باشند. توییک YTOldNav بعد از نصب، همان ظاهر قبلی را به نرم افزار یوتیوب باز میگرداند و به جای منوی قرمز رنگ بالای این نرم افزار، همان منوی کشویی سمت چپ را در اختیارتان میگذارد.

 

برای نصب این توییک ابتدا باید سورس زیر را در سیدیا اضافه کنید و سپس توییک را از داخل آن نصب نمایید (آموزش اضافه کردن سورس در سیدیا):

http://repo.ioscreatix.com/

توییک YTOldNav ظاهر قبلی نرم افزار یوتیوب را برمی‌گرداند

خوبی توییک YTOldNav این است که نیازی به هیچگونه تنظیمات ندارد و بعد از نصب به طور مستقیم تاثیر خودش را در نرم افزار یوتیوب میگذارد. البته یک باگ در داخل این توییک وجود دارد که باعث میشود داخل یک کانال نتوانید بین تب های Home، Videos و Playlist جابجا شوید که البته توسعه دهنده‌ی آن اطلاع داده است که بزودی یک آپدیت برای برطرف کردن این مشکل عرضه میکند.

برای دانلود رایگان ورژن ۱۰٫۳۸ نرم افزار یوتیوب از اپ استور میتوانید به این لینک مراجعه کنید. برای آموزش تماشای ویدیوهای یوتیوب به صورت تصویر در تصویر در آی او اس ۹ نیز این مطلب را مطالعه کنید.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.