site hit counter

استفاده از میزهای حساس به فشار در برخی از اپل استورها برای معرفی ۳D Touch

۳D Touch یکی از کلیدی‌تری قابلیت‌های آیفون ۶اس و ۶اس پلاس است. طبیعی است که وقتی اپل به این میزان وقت و تلاش برای ساخت فناوری‌ای جدید به خرج داده است، به دنبال راه‌هایی جهت معرفی‌کردن آن و آشناکردن کاربران به نحو احسن باشد. در مقطع فعلی که این فناوری تازه پا به میان گذاشته است، شناساندن کارکردهای آن به کاربران موضوع بسیار مهمی است. اپل برای این که راحت‌تر از عهده‌ی این کار بربیاید، در فروشگاه‌های اپل استور نیویورک و سان‌فرانسیسکو میزهای حساس به فشار را به کار گرفته است.

 

تعدادی از آیفون‌ها در این فروشگاه روی میزهای حساس به فشار قرار گرفته است. زمانی که جهت کارکردن با آیفون‌ها، صفحه نمایش آن‌ها را لمس می‌کنید، ماهی‌ای که روی صفحه نمایش قرار دارد شروع به حرکت و دورشدن کرده و حرکت موجی آب که ناشی از فشار انگشت شماست روی میز پایینی نمایش داده می‌شود. این حرکات کاملاً متناسب با فشاری است که شما وارد می‌کنید. به همین خاطر این حس القا می‌شود که عملاً در تماس با سطح آب هستید و اثراتی که می‌گذارید واقعی است.

 

همانطور که گفتیم از این میز تنها در دو اپل استور استفاده شده است و مشخص نیست که پای آن به فروشگاه‌های دیگر این شرکت نیز باز شود یا نه. در زیر می‌توانید ویدیویی از شرح آن چه رفت تماشا کنید:

 

خرید گیفت کارت آیتونز

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

نظرات بسته شده است.