site hit counter

Tether : تنظیم زنگ هشدار و یادآورها به شیوه‌ای کاملا متفاوت

به تازگی توییک جالبی به نام Tether در سیدیا عرضه شده است که به کاربران اجازه میدهد به شیوه ای کاملا متفاوت از آنچه تاکنون تجربه کرده اند، زنگ هشدار تنظیم کنند، یادآور موضوع خاصی را ست کنند و یا زمان خاصی را در تقویم علامت بزنند. البته توجه داشته باشید که اساس کار این توییک بر پایه‌ی فناوری ۳D Touch است و بنابراین، در آی دیوایس هایی به غیر از ۶اس و ۶اس پلاس، کاربرد جذابی ندارد. در دیوایس های به جز آیفون ۶اس و ۶اس پلاس، فراخوانی این توییک با سه بار تپ کردن پشت سر هم بر روی هوم اسکرین وجود دارد.

 

بعد از نصب موفق این توییک، میتوانید بر روی هر قسمتی از هوم اسکرین که میخواهید، ۳D Touch کنید (این قسمت باید خالی باشد تا ۳D Touch بر روی آیکون ها فعال نشود و میانبرهای آیکون ها نمایش داده نشوند). بعد از اینکار، صفحه به حالت بلوری در می‌آید و شما دایره‌ی مربوط به زمان را مشاهده خواهید کرد. حال تنها کاری که لازم است بکنید این است که با عملیات درگ کردن و دراپ کردن یا همان کشیدن و رها کردن، ساعت را جابجا کنید و تا جایی که میخواهید بکشید.

Tether : تنظیم زنگ هشدار و یادآورها به شیوه‌ای کاملا متفاوت

خرید گیفت کارت آیتونز

هرچقدر این خط طولانی تر شود و ساعت دورتر از مرکز درگ کردن برود، زمان آلارم نیز طولانی تر میشود و به جلو میرود. در جاییکه زمان مورد نظرتان تنظیم شد، خط را رها کنید تا آلارم ست شود. حالا سه گزینه بر روی صفحه نمایش داده میشود که به ترتیب از بالا به پایین برای تنظیم آن مدت زمان برای یک زنگ هشدار، یک یادآور و یک رویداد در تقویم کاربرد دارند.

 

اگر شما هم علاقه مند شده اید که از این توییک استفاده کنید، میتوانید آنرا با قیمت ۰٫۹۹ دلار از سورس بیگ باس دریافت نمایید.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.