site hit counter

OWC: آی‌مک جدید قادر به پشتیبانی از ۶۴ گیگابایت رم است

Other World Computing، یکی از فروشنده‌های بسیار معروف سخت‌افزارهای جانبی برای کامپیوترهای مک، به تازگی در وبلاگ خود اعلام کرده است که آی‌مک جدید اپل با ۲۷ اینچ انداره و رزولوشن ۵K، می‌تواند تا سقف ۶۴ گیگابایت رم را پذیرا باشد. این مقدار دو برابر مقداری است که نسل نخست آی‌مک ۲۷ اینچی ۵K قادر به پشتیبانی از آن بود.

 

OWC تأیید کرده است که طی تست‌هایی که روی آی‌مک ۲۷ اینچی ۵K با آی‌دی ۱۷.۱ انجام داده، شاهد پشتیبانی از ۴ رم ۱۶ گیگابایتی بود که در مجموع ۶۴ گیگابایت می‌شوند. از دیگر تحولات آی‌مک ۲۷ اینچی جدید، شبیه‌شدن پروسه‌ی اضافه‌کردن رم به آی‌مک رتینای پیشین، قابلیت جداکردن پردازنده از برد اصلی و اضافه‌شدن یک هارد اس‌اس‌دی ۳۲ گیگابایتی قابل جداکردن است.

 

در این کالبدشکافی آی‌مک ۲۷ اینچی تنها نبود و مدل ۲۱ اینچی ۴K نیز زیر تیغ رفته است. تفاوت این مدل با مدل ۲۷ اینچی در زمینه‌ی رم این است که به هنگام خرید می‌توانید روی مدل ۲۱ اینچی میزان رم دلخواهتان را سفارش دهید. اما پس از آن که خرید انجام شد، دیگر رم قابل تغییر، افزایش یا به روزرسانی نیست. همچنان بررسی‌های OWC نشان داده است که مدل ۲۷ اینچی در قیاس با مدل ۲۱ اینچی کندتر بوت می‌شود.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.