site hit counter

برنامه‌ریزی تمام و کمال برای ساعات فعال‌شدن Do Not Disturb با توییک MeetingDND

تنظیمات Do Not Disturb در اپلیکیشن Settings سیستم عامل آی‌اواس گزینه‌های بسیاری کمی برای شخصی‌سازی در اختیارتان قرار می‌دهند. تنها گزینه‌های مربوط به زمان‌بندی که در این بخش خواهید یافت، امکان فعال‌کردن Do Not Disturb در بازه‌ی زمانی خاص است. یعنی به عنوان مثال می‌توانید تنظیم کنید که Do Not Disturb از ساعت ۱۲ شب تا ۷ صبح روشن شود و خارج از این بازه خاموش. اما اگر شخصی‌سازی بیشتر بخواهید چه؟ توییک MeetingDND این قابلیت را پیش رویتان می‌گذارد.

 

همانطور که شاید از اسم آن نیز حدس زده باشید، توییک MeetingDND این امکان را فراهم می‌کند که قابلیت‌های Do Not Disturb را طی رویدادهایی که آن‌ها را در اپلیکیشن تقویم وارد کرده‌اید فعال کنید. بنابراین برای استفاده از MeetingDND نیاز است که پس از نصب‌کردن، سراغ اپلیکشن تقویم بروید.

 

پس از آن که اپلیکیشن پیش‌فرض تقویم آی‌اواس را باز کردید، گزینه‌ی مربوط به ساخت رویداد جدید را انتخاب کنید. همان پنجره‌ای که سابق بر این دیده بودید برایتان باز خواهد شد؛ تنها با این تفاوت که در انتهای پنجره گزینه‌ای به نام Enable Do Not Disturb نیز اضافه شده است. کافی است این گزینه را فعال کنید تا وقتی تاریخ و ساعت تعیین‌شده برای آن رویداد فرا می‌رسد، قابلیت Do Not Disturb به طور خودکار فعال شود.

 

خرید گیفت کارت آیتونز

MeetingDND-624x1024

 

اصلی‌ترین کاربرد MeetingDND فعال‌کردن Do Not Disturb طی جلسات کاری و یا رویدادهای حساس دیگر است که نباید به هیچ عنوان حواستان پرت گوشی شود. اما همانطور که شرح دادیم، به لطف طرز کاری که برای این توییک تعیین شده است، می‌توانید از آن برای تعیین برنامه‌ای کاملاً انعطاف‌پذیر و دلخواه برای فعال‌شدن Do Not Disturb استفاده کنید.

 

سازنده‌ی MeetingDND توییک خود را به صورت پولی و با قیمت ۱.۹۹ دلار در سیدیا قرار داده است. در صورتی که علاقه‌مند به دانلود این عنوان هستید، می‌توانید به سورس بیگ‌باس مراجعه کرده و آن را خریداری کنید. اگر امکان خرید برایتان مهیا نیست، می‌توانید MeetingDND را از سورس‌های ارائه‌دهنده‌ی توییک‌های کرک‌شده دریافت کنید.

راستی کانال تلگرام اپل اپس راه اندازی شد .به يه جمع صميمي و دوستانه پر از ترفند ٫ اپ ، آموزش، والپيپر و ويديوي اپلي بپیوندید ☝️😉https://telegram.me/appleappsir منتظرتون هستيم😘😘😘
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.